0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
36+5 günlük hamileyim bugün bebeği çok aşağıda hissediyorum her hareketinde alta baskı oluyor. Sürekli lavaboya gidiyorum üç gündür karnım biraz aşağıda geçen hafta nstde düzensiz sancılarım çıkmıştı bugün de ağrılarım var sancının ne olduğunu da tam bilmiyorum doğumum başlasa fark etmezsem diye korkuyorum. Doğumun yaklaştığını siz nasıl anladınız

5 Cevaplar

+1 oy
(78 puan) tarafından
Yalancı sancı gerçek sancı çok farklı ilaki ayrıt edersin
-Reklam-
0 oy
(4,951 puan) tarafından
Doğuma 2-3 gün kala hafif mide bulantısı ve ishal olmuştu canım 
(2,088 puan) tarafından
Nisan gelmidti sancı gecmiyirsa ve sürekli şiddeti artıyor ise düzenli geliyor ise bunun için dk tut
0 oy
(1,378 puan) tarafından
O haftalarda aşağıya baskı çok olur dinlenin bol bol eğer ki dinlenmenize rağmen sancı hissediyorsanız o gerçek sancıdır. Zaten anliyorsunuz başka bir şey yani bu sancı olayı :D
0 oy
(8,919 puan) tarafından
Anliyosun canım merak etme. Ya kanama oluyo ya düzenli sancı yada suyun geliyor. Benim ilk gebelikte düzenli sancı olmuştu. İkincide kanama başlamıştı. Ama anliyosun yani onu 
0 oy
(396 puan) tarafından
İlk bebeğimde suni aldığım için ikincide anlamam zannediyordum yada her sancı geldikçe bi kez doğuruyorum dedim fakat öyle olmadı 

Normalde pazartesi yatışım vardı ama pazar günü saat 11 gibi uyandım karnımda ağrılar var ve sicacik evde donuyorum bildiğin tir tir titriyorum sonra çok keskin ağrılar olmaya başladı anladım doğum sancısı olduğunu hastaneye gittiğim zaman 3cm açılma vardı yani biraz daha evde dursaydım doğum için hastaneye gitmis olurdum 3 saatte doğurdum 

İnşallah sağlıkla kucağına al bebeğini biz nerdeyse 1 aylık olduk bile 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
4 cevap 127 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Fx (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
28 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu

379,826 soru

11,369,857 cevap

34,853 kullanıcı

...