0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından
Sorum yukarıda kızlar

4 Cevaplar

0 oy
(3,393 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Akşam 6 kasilmam basladi acilmam 5 santim di sabah 7 de sezryana alindim sancim yoktu bu arada hic sancısız acilma ilerliyordu
(161 puan) tarafından
Evet canım bende de öyle oluyor ve vajinama batma gibi oluyor. Bu haftani da bitire bilseydim bu hafta biraz erken gibi
(3,393 puan) tarafından
Ne kadar kuzum haftan ben 37 3 de dogum yaptim
(161 puan) tarafından
35+4 haftam
(3,393 puan) tarafından
Daha once erken dogum falan dediler mi bi git kuzum ya hissedesin zaten farkli oldugunu hani erken dogum bile olsa en azindan ciğer geliştirici yapılır normal diyene bakma sen tedbir almakta fayda var
(161 puan) tarafından
32.haftamda suyumun azalmasından dolayı ciğer geliştirici vuruldum canım. Eğer bu haftalara kadar bebeğin suyu artmazsa veya daha fazla azalsaydi geçen hafta falan alacaklardı bebeğimi sezeryanla. Ama çok şükür suyum normale döndü. Kontrolde doktor bebek doğum için hazır dedi. Her şeyde haftasına uygunmuş. Bebeğimin gelişimi baya iyi dedi. Bende şimdi bu kasılmalar dan dolayı acaba erken doğum olurmu ki düşündüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet bende akşam 11 de felan kasılmalar oldu gidip gelen, sabah erken saatleri dede sancılarım başladı 
(161 puan) tarafından
Bende hep oluyorduda ama şimdi daha bir farklı kasılıyor. 30 saniye kadar bir tarafıma toplanıyor sonra yine serbest oluyor. Sizde nasıl kasılmaları tam olarak
(161 puan) tarafından
Birde vajinama da sürekli batma oluyor. Kendimi sikmazsam sanki ordan bir şey çıkacak gibi bir hiss oluyor
tarafından
Bendede bir tarafa toplanıyordu aynen o şekil. Sancılarınız başlayacaktır tahminimce biraz daha bekleyin:)
tarafından
Kasılma bacakda olmuyomu kiz karındakini ben doguma baglamiyodum hic :)
(161 puan) tarafından
Bacakta olan kramp canım. Ama karnımda bebegim bir tarafa toplanıyor ve karnım sertleşiyor
0 oy
(313 puan) tarafından
Kaç haftalıksın canım
(313 puan) tarafından
Anladım canım az kalmış zaten geçmiş olsun benimde sancı oluyor gibi de merak ettim o yüzden
(161 puan) tarafından
Siz kaç haftaliktiniz?
(313 puan) tarafından
32.2 haftadayım
(161 puan) tarafından
Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin insaAllah
(313 puan) tarafından
Amin canım inşallahh❤
0 oy
(1,472 puan) tarafından
25 26 haftalıkken başladı benim kasılmalar hala da devam ediyor top gibi yapıyor kendini bir yerde çok sertleşiyor ve nefesimi kesiyor artık kalsiyum ve magnezyum eksikliğinden de oluyor canım doktoruna söyle ilaç versin 
(161 puan) tarafından
Canım benimde o haftalarda oluyordu ilaç içtim. Ama şu anki kasılmalarım onlar gibi değil bir farklı. O yüzden merak ettim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
0 oy
5 cevap 71 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Dndaydnl (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 302 göst.
28 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,473 cevap

34,846 kullanıcı

...