0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
En ufak fındık kabuğu bile doldurmucak şeye dahi yalan konuşan bir kocaya nasıl ders verilmeli ? Korkmalı diyim karım benden nefret ediyor beni bırakacak gibi ayrılık korkusu nasıl verilir ne yapilir

7 Cevaplar

+3 oy
(8,926 puan) tarafından
Boyle bi adamı Bosayarak.......
(552 puan) tarafından
Yine mükemmel bir yorum alkış ☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
(3,319 puan) tarafından
Sana bişey diyimmi senin kocana ne yaparsam yap akıllanmaz kaç tane postunu gördüm aldatma şüphen var para saklama var p.rno var kumar var daha ne olması lazım ki adam olmadığına ikna olasın be canım sana yazık olan sana oluyor 
+1 oy
(9,599 puan) tarafından
sizde hem aynı evdeki havayı soluyup hemde ders vermek istiyorsunuz. Mümkün değil evi terk et desek etmezsin. Onunla yaşarken ona ders veremezsin 
(75 puan) tarafından
Hamileyim ondan dolayı evimden çıkmak istemiyorum
(9,599 puan) tarafından
Hamileyken dışarı çıkılmıyor mu
(75 puan) tarafından
Ailemin yanına gitmem anlaşamiyorum
(9,599 puan) tarafından
Kocanla anlaşıyor musun peki anladığıma göre hayır. Koca kahrı çekmektense kendi kanından olanın kahrını çek derim
(75 puan) tarafından
Anlaşıyorum Evet kavgalarımız oluyor ediyor ama Normalde anlaşabiliriz tabii ki de sinir anım oluyor Bir de benim hamilelik psikolojim çok kötü Ne haber Deseler bile sinirleniyorum o an bir şey kafam takıldıysa işim normalde çok Uysal iyi bir insan ne arkadaşı vardır Gezer tozar ne bir şey işinden saatinde gelir evinden çıkmaz Allah var şimdi hafta sonları olsun gezdirir eder hani tabiri caizse ederler ya lavaboyu bile bensiz gitmez ama biraz Çocuk haklı var biri bir şey yapıyorsa meraktan O da yapar eline yüzüne bulaştırır benimle güzel bir kavga eder sonra durulur yapmaz kötü bir insan değil ben 8-9 senedir evdeyim aile konusunda da gelince daha önce küstüm gittim kahvaltıya oturuyordum laf yatıyordum laf işten geliyordum laf istemiyordum yani ya kendi canıma kıyacaktım artık O dereceye beni getirdiler insan hiç annesini boğazlamak ister mi öyle oluyordum Allah razı olsun babam hiç öyle değil Babam hatta kızıyordu onlara ne istiyorsunuz diye ablam var bir de bekar onunla Annem peşime düşmüştü yaşadığım için diyorum eşimle sorunları halledebilirim edebilirim kocam diyorum geçiyorum ama ailem öyle değil kendime kazak alsam konuşurlar eşimin onlara hiçbir kötülüğü olmadı her yerde eşimi kötü yerlerde Gecenin Yarısı benle kavga ederlerdi koşa koşa ağlayarak halamlara gidiyordum halam ve diğer Akrabalarımız herkes görüyordu aile Yeriydi onlar bile kocan yine de iyi git diyorlardı bu delilerin içinden git diyordu bunlar size yoksa mahvedecek diye ve haklılardı aklıma bile gelmiyor neler yaptıkları o derece en basite Oğlumu bana dolduruyorlardı
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Yalan söylemek bir hastalık bence. Ne yaparsanız yapın birabileceğini sanmıyorum. 
0 oy
(21 puan) tarafından
Bence boşan kurtul o insandan adam olmaz önceki postlarına da bakınca boşanmak en iyisi
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ders vermeye uğraşmam ben maddi olarak beni kısıtlamiyorsa umrumda olmaz :)
0 oy
(8,288 puan) tarafından
Ders vermek yerine eşinize bunun bir hastalık olduğunu anlatın ve tedavi olsun. 

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 1,329 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 929 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bosverin (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 240 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.