0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar eşimle kaç haftadır sürekli tartışıyoruz.eskisi gibi ilgili değil bana güzel sözler söylemiyor kısacası kendimi değerli hissettirmiyor bana.defalarca konuştum çok yorgun olduğunu sorunları olduğunu söylüyor işyerinde çok yoruluyor bı kaç hafta önce babasını kaybetti ailesiyle arası iyi değil maddi zorluklar da yaşıyoruz borcu var vesaire....ama ben yinede ona bunlar bahane değil diyorum beni sevmiyosun artık diyorum yok öyle bir şey iyi değilim diyo sizce haksızlık mi yapıyorum yoksa haklımiyim her gün tavırlı konuşuyorum Mesaj atsa cevap vermiyorum anlasın güzel davransın istiyorum.aldatma gibi bişey söz konusu değil eminim telefonu ortada içi dışını kurcalarim eşim gizli bişey yapmayı beceremez.evden işe işten eve bensiz markete bile çıkmıyor heryere birlikte gidiyoruz ama yinede ben hep sanki yeni evli gibi davranmasıni istiyorum normal mi eşimin bu durumu sizce 

7 Cevaplar

+1 oy
(629 puan) tarafından
Empati yaptım da ben babamı veya yakın birini kaybettiğimde normal zamanda iyiyken bu durumda değiştiyse ben acımı yaşarken bana beni seviyomusun benle ilgilen dese onun sevgisinden şüphe ederim çünkü sevmek illa sürekli güzel söz söylemek değil bana gore ben acımı yaşarken veya duygularımı beni anlaması anlayış göstermesi destek olması gösterir beni sevdiğini 
-Reklam-
0 oy
(4,278 puan) tarafından
Bence zor günlerinde hergün surat yapmak yerine daha yapıcı ve destekleyici olmalısın. Böylece sana açılabilir 
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Bence sen haksızsın. Azıcık empati yap babasını kaybetmiş haliyle bir de trip çekiyor adam 
(24 puan) tarafından
Bugüne kadar çok zor şeyler yaşadık hepsinde yanında oldum hiç bırakmadım ama ben ondan gezmek kıyafet vesaire istemiyorum sadece ilgili davransın
(13,068 puan) tarafından
Valla babasını sadece bir kaç hafta önce kaybeden adamdan ilgi beklenmez ilgi gösterilir bence ben Allah korusun babamı kaybetsem eşimi gözüm görmez bir de nazını niyazını düşünemem kaldı ki mesajıma bile cevap vermeyecek
0 oy
(3,319 puan) tarafından
Babasını kaybetmiş 

İşi yorucu 

Aile sorunları var 

Borçlar var 

E bunların içinde adamın durgun olması normal değilmi evli gibi değilde yeni flört ediyor gibi davranmasını istiyorsun gibi geldi bana anlayıp destek olmaya çalış bence birde sen üstüne gitme
(24 puan) tarafından
Aynen öyle istiyorum biliyorum onun sorunu benimde sorunum benimde derdim ama birazda bı tarafa birakmasinj istiyorum
(3,319 puan) tarafından
Bende babamı kaybettim üstte yazdığın diğer problemlerim yoktu üstelik ama kaç ay ruh gibi gezdim kolay atlatılacak bişey değil
0 oy
(793 puan) tarafından
Babası vefat etmiş, Allah rahmet eylesin. Eşinizin durumu çok çok çok normal. Bırakın, acısını sonuna kadar yaşasın. Ellemeyin, ağlayamaz o erkek diye. Keşke ağlasa ama böyle çıkartıyormuş demek ki.

Matemi bittiğinde eski haline dönecektir. Biraz anlayışlı ve hatta büyük bir sabırla beraber eşinize destek bile olmalısınız.

Çocuklar kaç yaşında olursa olsun babaları öldüğünde büyür, anneleri öldüğünde yaşlanırlar. Eşiniz kayıp vermiş, o kadar zor bir durum ki bu (Allah kimseye erken vermesin) yaşamayan hayal bile etmemeli. Belki siz de yaşadınız bilemem.

Bir de borç harç vs diyorsunuz. Bir erkek için tüm dertler böyle böyle kalplerine yük oluyor. Size düşen, onu anlamak ve bu buhrandan çıkana kadar yapabildiğiniz en iyi şekilde idare etmek. Kolay gelsin, sizin de işiniz zor.
(24 puan) tarafından
Hayır yaşamadım ama tahmin edebiliyorum ne kadar zor olduğunu eşim biraz hatta çok fazla kendini bırakıyor ben düşük yaptım daha önce benden daha çok yiprandi diyebilirim erkek ya biraz ne bileyim herşeyi bı tarafa bırakıp benle ilgilensin istiyorum ama o bunu yapamıyor artık bende üzülüyorum haksızlık mi yapıyorum diye eskiden böyle değildi
0 oy
(74 puan) tarafından
Canım babasını yeni kaybetmiş normal bir durum beni dedem rahmetli büyüttü çok severdim babadan ileri idi aylarca kendime gelemedim zor zamanlar geçiriyordur sende üstüne varma bide tabi herkesin başında maddi sıkıntı varsa üstüne çok normal bence
0 oy
(6,181 puan) tarafından
Haksızsın tâbi hayatım. Bak yazdığını oku sende haksız olduğunu anlayacaksın. Eşinin destek görmesi gerekiyor şu an bu kadar yüklenme bence.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 950 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Aleynaalis.com (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 307 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 936 göst.