0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (1,183 puan) tarafından
Bugün akşam 8bucuk gibi yürüyüşe çıktık hem marketden biseyler alalım dedik.cikmaz olaydım istemediğin ot burnunda biter ya aynı o hesap gerçekten.neyse biseyler aldık eve dönüyoruz bı baktım karşıdan geliyor eşime bak seninki geliyor elinde bira var dedim .öyle bı bakıyor ki bana kafa yerinde değil ayyasin.sonra eşim hop mop dedi bağırdı hala duymuyor zil zurna gibi kıpkırmızı.esim sen napiosun ya elinde şişeyle dedi attı kenara falan.bildiginiz cadde yani arabalar insanlar geçiyor iğrenç bı durum.neyse eşim durunca ayak üstü konuştular ben de ters ters baktım kızımi istedi vermek istemedim zoraki veriyor yaptım eşime baktım o da bişey diyemedi .sarhoşun kucağında kızımı görmek sinriimi bozdu iki dk tuttu neyse al abla dedi yaşı 38 benim 33 .sonra ben kızımı aldım yavaş yavaş yürümeye başladım eve doğru eşim hala konuşuyordu neyse geldi yanıma .ya aşkım tamam onu sevmiyorsun etmiyorsun konuşmuyorsun o da farkında bari bı iyi akşamlar falan de bişey dedi .demiyorum demicemde kusura bakma dedim.sen olayın farkında mısın bura küçük şehir dedim ayyaş tinerci gibi yollarda içki içiyor kızımı kucağına alıyor leş gibi kokuyor bide yaklaşıyor dedim sen bu olaydan gerçekten rahatsız olmadinmi dedim haklısın dedi ya dedim baban imam emeklisi herkes burda birbirini tanıyor dedim iğrenç bı durum dedim apta.l işte sala.k dedi .bunun gibi bı dünya olay var sakın dedim benimle muhatap etme dedim.eve zaten gelmiyor yasakladim iğrenç insan.kusura bakmayın uzun oldu ama çok sinirliyim .kızımı geldim hemen banyoya soktum yıkadım kıyafetleri komple kirliye attım .sürekli borç ister param yok der ağlar eder b.ok gibi içiyor ayyaş .bunun yuzuunden kpss yi.kazanip inşallah tayinimi Alacam baska bı ile.esimde ister gelirsin ister gelmessin yoruldum huzur istiyorum dedim tamam kazan bı gidelim dedi .oda bıktı çünkü ailesinden

9 Cevaplar

+2 oy
(230 puan) tarafından
Çok fazla kınama iyi değil tanıdım var aynı senin gibi kayninı kinaya kinaya ondan daha beter erkek çocuğu verdi başına kafası güzel olmasına rağmen senden küçük oldu halde sana abla demiş saygısızlık yapmamış kınama cnm
(1,183 puan) tarafından
Valla bu ne ilk sorunu ne de son olacak canim babası evden kovmus etmiş onun tahammülü yok benim nasıl olsun.senin tanıdığın sarhoş sarhoş san dik dik baksa ve çocuğunu kucağına alıp sevse hoşuna gidermi peki
(230 puan) tarafından
Gitmez tabiki ama derim ki Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın dua et öyle insanları ailenden uzak tatmasi için rabbim den ama kınama hepimixin erkek çocukları var ondan dedim bn cnm bnm
(1,183 puan) tarafından
Yok canım kinamiyorum sadece rahatsızlik duyduğum bir tip.herkesij ha yat ında vardır böyle kişilikler sadece içki meselesi değil yani.ic dökmek adına yazdım.bana bı zararı olamaz Allah hidayet versin
(230 puan) tarafından
Anladım cnm bnm Allah sabır versin boşver takmaya bile gerek olmuyor insanlari
-Reklam-
0 oy
(7,387 puan) tarafından
Bende bıktım borc almış başını gitmiş bizim o geliyo bizden 2 bin TL para istiyo yok değincede küsüyo 
(7,387 puan) tarafından
Bilmiyom canım oda hergun. İcerdir eşime bazen yoluyo öyle şeyler Allah'tan giti başka yere bir gün mangalık almaya geldi bizden eşimde dedi kapıdan alır gider diye öyle olmadı birden eve girdi yataklar vardı rezil oldum hemen topladım
(1,183 puan) tarafından
Al işte bı dengesiz yoksunu daha.sen ne rezil olacan canim o utansın yaptigindan
(7,387 puan) tarafından
Aynen canım sabahtı zaten yeni kalmıstım olan oldu isallah geri gelmez mangalı getirmedı ben gidip aldım
(1,183 puan) tarafından
Eşini tamamen mi bıraktı canim ailesine yoksa üç aylığına mi
(7,387 puan) tarafından
3 aylıkmış  eşi yabancı o gelince gelcek sonra birazdaha durup gitcekmiş
0 oy
tarafından
Olsun canm kimseyi kınama çünkü kınadığını yaşamadan olmezmis insan boşver takma kafana
(1,183 puan) tarafından
Ne olsun canım huzurumuzu bozuyor hep.bixe yansıyor hep .kınamak değil bu yaşadığımız sıkıntılı durum.biktik babası da illallah etti adam eşimde bıktı.
(2,090 puan) tarafından
Allah hidayet versin o kafayla o senin selam verip vermediğini bile anlamaz ki çok dua et rabbim hidayet versin çünkü hem kendine hem çevresine zarar
(1,183 puan) tarafından
Yok nişanliyken bile pesimize takılırdı sahile giderdik gelirdi biz eşimle arkalrda el ele otururken önde içki içiyordu bana bile teklif etti icermisin diye o günden beri eşimle tartisiyoduk onun yüzünden yine sürat yapıp konusmuyordum .eşim bile bile evlendi ozaman abisini seçecekti benle evlenmeseydi.bana eşimin laf söylemeye hakkı yok zaten daha birsuru sey yaptı.bugun eşime saydım hepsini haklısın dedi boşver muhatap olma dedi.o da onun ne olduğunu biliyor canim .Allah hidayet versin inşallah ama can sıkıyor ister istemez
0 oy
(5,360 puan) tarafından
Allah yardım etsin smdi ki gençler hep içiyor geçen bizim evin yanında bir genç içmiş açmış aferdesin yığıldı kadın bı karı koca ambulans polis çağırdı zaten evine gelmiyormus bence çok takma 
(1,183 puan) tarafından
Ya içme diyen yokki gotunde donu yok afedersin bı masrafi yok bizden sürekli borç istiyor uçan kuşa borç yapmış.hala içme derdinde .genç degilki 38 yaşında .babası emekli adam ****** herif ya caddede kalabalıkta ayyaş gibi içmek nedir .bı köşeye git iç daglik yer çok yanlismiyim.
0 oy
(183 puan) tarafından
Ayyyy bu benim kaynım aynısı 
(1,183 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın hepsini ya :((
0 oy
(234 puan) tarafından
Aman aman uzak tut evinden kızından normal insan değil gitsin çalışın insan gibi hayatını düzene soksun. Borç istiyorsa içkiye para ayırıyor.ssrhoşken kızını kucağına verme  iğrenç ayyaş kokuyor bebeğe yazık 
(1,183 puan) tarafından
Yok evime giremez tek başına .dışarda görüşüyorlar eşimle.o da istemediğimi biliyor zaten farkında herşeyin.kizim zaten durmuyor onda ikidk ayak üstü kucağına aldı verdi zaten bende uzaklaştım .kizima zarar veremez asla çünkü gorustirmuyorum.bayramdan bayrama ondada tek bırakmıyorum hep yanımda canim.cocuk bile anlıyor neşesi yerinde olan kızım kucağına gidince ağladı hemen aldım zaten.Allahim konuyu biliyor inşallah kurtulurum bigun tamamen
(234 puan) tarafından
Size bi zararı olmasın da
(1,183 puan) tarafından
Yok canım boyu benden kısa zaten celimsizin teki bitane vursam uçar zaten sjjsj
(234 puan) tarafından
Ahahsha İyi bari  canım,Allah onuda ıslah etsin.doğru yola koysun. Senin nefretin sebebi az çok anlıyorum, adam çalışmıyor içki.içiyor ve parasız borç alıyor gayet haklısın nefret etmekle. Çalışmayan insanı Allah da sevmez kul da sevmez kınamak değil bu
(1,183 puan) tarafından
Yok yavrum çalışıyor ek işte yapiyir .eşimden 10 bin fazla para kazanıyor anlam veremiyoruz artık bekarda yani.isyerinde yeme içme kalma bedava.dusun yani biz bu halimizle iyi ayakta kalıyoruz çok şükür eşim arkam da canim sorun yokta sinirim zıplıyor evet gördükçe.kinciyim de birine sinir olduysam asla iyi olamam.insaallah ailesine hayırlı bı insan olsun .ben yürürken yanımdan genc kız geçti o bile ürkerek yürüyordu hemen birini aradk telefonla.sokakta yürürken içilmez canim bı adabı olur .içene kizmam ben Allah'la onun arasında ama içkili kisiyide o haliyle gormeyi sevmem
0 oy
(678 puan) tarafından
Ailede bir yenge vardı. Dayım asker kaçağı ve işten kaytarıyor diye onu kınardı. Allah 2 erkek evlat verdi. 2 si de asker kaçağı ve çalışmıyor 33 yaşındalar babasından 50 TL harçlık alıyorlar. Allah korusun senin de evladın var üniversite zamanı gelir barlardan toplarsın. Şahit olmadığımız şeyler değil. Benim de kayınpederim aynı dediğin gibi. Allah ıslah etsin de geç canım... 
(1,183 puan) tarafından
Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın banane.ben iç dökmek adına yazdım kinadigim falan yok herkes öyle yazmış .
0 oy
(442 puan) tarafından
Aynı binada oturuyoruz aile apartmanı bosanmis kayincom var zil zurna sarhoş hergun gelir kapımı çalar yegenimi seviyim der oyleyken çok sinirim bozulur ama yapacak bisi yok sonuçta eşimin abisi bi öyle sever felen hadi görüşürüz der çıkar ters yapmam napiyorsa kendine yapıyor sonuçta beni ilgilendirmez eşim kapıyı açma der ama ben açarım çünkü bilirim abes hareketleri yokk içeri girmez kapıdan sever gider 
(1,183 puan) tarafından
Sizinki iyiymis canim yine bı zararı yook.bizimki insanları hep sinir hastasi eder kinamiyorum herkes kinadigin yerden sinanirsin diyor.sanki kimsenin hayatında böyle tip insanlar yok gibi
0 oy
(623 puan) tarafından
Ne kınarsan onu yasarsin ben teyze cocugunu yaramazligiyla kinadim oglum bin beter yaramaz oldu kinama :)
(1,183 puan) tarafından
Ne kınaması , rahatsızlık belirtmek kinamakmi oluyor.bana dokunmayan yılan bin yil yaşasın banane ama huzursuzluk yaratıyor.agziyla içene Lafim sözüm yok ama bu sapıtıyor.senin bı yakının sarhoşken sana değişik manada baksa ,kızını alıp kucağına sevse elinde sokak sokak birayla gezip dursa nebilim hoşunuza gidermi soruyorum.ben rahatsız olduğumu soyledim iç döktüm.kimseyi kınamak bana düşmez canim
(623 puan) tarafından
Tabiki kimsenin hosuna gitmez haklisin bu konuda terbiye almadigi manidar . Umarim bian once tayinini alir rahata erersin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 772 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (813 puan) tarafından soruldu
+1 oy
51 cevap 1,828 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tintin34_ (2 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 605 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 299 göst.