+1 oy
1,828 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba kızlar aranızdan bir kişiyim kendi hesabımla yazmak istemedim. Şimdi kızlar benim eşim çalışıyor gece 10 11  de geliyor eve beni kaynım aradı dedi ki yenge annemgil evde yok çok acıktım bana yemek hazırlar mısın dedi bende yengem işim bitince dönerim sana dedim ama kızlar evde eşim yok eve almak istemedim ve her eve geldiğinde tuhaf tuhaf bakıyor ne biliyim şakalaşma bahanesi ile arada yüzüme felan dokunuyor rahatsız oluyorum neyse sonra tekrar aradım onu yengem ev müsait değil dedim demesin mi o zaman dışarı da kahve çay içelim mi dedi bende yok dedim olmaz hasan dedim sonra bana mesaj atmış dünya güzeli gibi yengem beni reddetti ya helal olsun yazmıs madem dısarda kahve içebiliyorsun yemekte yersin ben evde tekim kocam yok ne işin var haksız mıyım arada gelip tuhaf tuhaf dokunuyor bana eşime söylemedim sinirlenir kaza çıkar diye kızlar ben bu şehirden gitmek istiyorum ya yoksa ben buna katlanamıyacağım. 

51 Cevaplar

+18 oy
(7,193 puan) tarafından
Böylesine gevşek herife neden yengem diye hitap ediyorsunuz ki ... Eğer gerçek bir yazı ise mide bulandirici. Benim kaynım yüzüme dokuncakta eşim o parmakları kirmayacak  enteresan... Kayın kardeş değil bilakis ateştir dikkat edin ...
(4,889 puan) tarafından
Katılıyorum +
(135 puan) tarafından
Doğru söze ne hacet!
tarafından
Aynn öyle artı ben hiç inanmadım nedense
(859 puan) tarafından
Kayın ateş mi ajajahs valla benim kayınlarım gerçekten kardeşim gibi ya Allah haya versin insana gerisi kolay. Bide araya mesafe koyarsan o yüzü bulamaz.
-Reklam-
+3 oy
tarafından
İyi yapmissin kiz napicagi belli olmaz kocana de desem iki ucu boklu degnek 
tarafından
Kesinlikle katılıyorum suçlu siz olursunuz her zaman
+2 oy
(1,897 puan) tarafından
Sen ne kadar sakin konuşursan okadar sana sırnaşır önünü alamazsın bak dinle kesinlikle taviz verme ağzına s.ic bırak ne küfür bikiyrosan söyle sen kafayı mı yedin adam sana ya..vşiyor açıkça sen hala yengem şöyle yengem böyle diye sakin kalıyorsun onun o s..kini al anasının a..mina sok sen ona cezasını vermezsen bak o sana neler yapacak haberin ola bacım
(2 puan) tarafından
Valla canım en son kaynanama söyliycem eşimden önce
(1,897 puan) tarafından
Dur  önce bı ağzına s.ic devam ederse yaygarayi kopar
(240 puan) tarafından
Eğer kanıtınız yoksa suç üstünüze de kalabilir. Dikkat edin sizi suçlayabilir kaynınız. Kanıt yoksa kaynınızın ağzına edin kanıt varsa direk kayınvalidenize söyleyin
(564 puan) tarafından
Ya kaynanana söyleme bence Allah korusun demesin bana sırnaştı ben de yüz vermeyince iftar ra arıyor falan diye kaynanam da sonuçta oğluna inanır. Sen uygun bir dille eşine anlat önce
(240 puan) tarafından
Bende aynı düşüncedeyim. O yüzden kanıtınız yoksa söylemeyin dedim
+1 oy
(964 puan) tarafından
Aaaa terbiyesize bak esine soylesen bi dert soylemesen 10 dert
(2 puan) tarafından
Canım haksız mıyım dışarrda kahve içebiliyorsan yemek de ye ben napaym ya
(964 puan) tarafından
Herhalde yuzune dokunmasi bide evde kimse yok  apacik sana bisi belli ediyor evinede alma gitmede yanina bisi yapar Allah korusun senin ustune kalir
+1 oy
tarafından
Bende kaynımı ailesi dişinda evime almam gitmem de çünkü erkek milletinin ne düşündüğünü bilemeyiz güvenmiyorum kimseye kızımı bile bir erkeğin yanına bırakıp gitmem, iyi yapmişsin almamak la numarasını felan engelle hiç muhatap olma
+1 oy
(6,827 puan) tarafından
Kadin herseyi hisseder canim aferin sana akilli kadinmissin alma eve bisey olsa sen suclu olursun kaynin aklanir
+1 oy
(968 puan) tarafından
Esine soyle bence azcik ufak ufak citlat yemek istedi evde degilsin dye kabul etmedm ben bile esimle ayri kaldigm zaman ya kendi yapar ya yemek sepetinden soyler gevsek bu galiba biraz 
(72 puan) tarafından
Valla bence de eşine çıtlat. Hiç söylemesen de yaygarı bassam da ihale sana kalabilir. En güzeli çaktırmadan bahsetmek
+1 oy
(1,161 puan) tarafından
simdiden tebrini alki sora basin belaya girmesin.   sora Allah korusu . birde yasi kacki sinava hazirlaniyor demissinde. o yuzden.. esinden kucuk sanirim..
(2 puan) tarafından
20 yasında canım ben 26 yasındayım
(1,161 puan) tarafından
can  sen bence tedbirini al simiden sora  bir sey olur amandi
+1 oy
tarafından
Bence eşine söyle yarın öbür gün birşey olur ihale sana kalır. Ben korkarım öyle işten valla
+1 oy
(1,504 puan) tarafından
Canim esinle. Sohbet eder gibi. Aa soylemeyii unuttum kardesin aradi bugün hani sem onun niyetini fark etmemissin gibi. Kardesin aradu bugün yengem geleyim felan dedi. Yani olayi sen normal mis gibi anlat. Sonrada yazdigi mesaji göster. Ama sen kesinlikle ters bisi anlamamissin gibi yap.. Birak kocan kendi kendine düşünsün. Ama kesinlikle iyi niyet dusunme cok cok dikkat et. 
tarafından
+1....
tarafından
Kız o profil ne :)))
(1,897 puan) tarafından
Ay bende öldüm gülmekten
(1,504 puan) tarafından
Hihihii
(450 puan) tarafından
Okdr yorum okdudum en mantiklisi bu geldi helal bacim :)
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Mesafeni koy derim yani ne bilim ben kanyınlarımın yüzüne bile bakamam keza onlarda öyle,numaraları bile yok 9 senedir evliyim demekki bu rahatlığı sen vermişşiin ona ki oda bu kadar rahat davranabiliyor en baştan mesafeli olacaktın 
(2 puan) tarafından
Canım ben öğretmenim ve kaynım sınava hazırlanıyor sürekli soru atıyor bana eşime bakmıycam desem de bak işte çocuk yapamamış diyor benm burda bir rahatlık verme durumum yok
(968 puan) tarafından
Benm eltim de esime karsi oyleydi nisanlilik doneminde ters bi hareketini gordum eltim ayagiyla esimin poposuna tekme falan atti...  sonra sorunlar oldu arada kayinvalideme soyledim bu hareket bana ters sevmiyorum dedm uyarmasini soyledm kiskanclik yapiuomus gibi muamele gordum kocasida agzini acip bsey demedi ne sifat kullanilir bilmiyorum ama esimdede hc el kol sakasi yoktur
(7,193 puan) tarafından
Aaa seviyesize bak popoya vurmak ne ya iğrenç alır o ayağını kırmak ne çok ister insan ...
(968 puan) tarafından
Evet bende agzim acik kaldim kocasida bsey demedi ya.. baska ufak tefek sorunlar olunca esime dedm ben uyarirsam kotu olur diye kayinvalideme soyledim ona kiskaniyomusum muamelesi yapti bunlar neyin kafasini yasiyor  dedm kimseyi karistirmadan kendim devreye girdim smdi merhaba merhaba ... evime belki 2 3 kere geldiler
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Keşke tepkini koysaydin kaynina 
(2 puan) tarafından
Koydum kaç kere yenge sen yanlış anladın beni dedi ben sana neden öyle bişey yapar mıyım dedi sevgilim var felan filan
(15,823 puan) tarafından
Pislik neye o lafları uzak dur canim Allah korusun eden kurtulmuş diyen kurtulmamis derler
(1,897 puan) tarafından
Kız suna bak hala yengem de yengem s.ic o.rs.pu çocuğunun ağzına demi kız ay nasıl sinir geldi okununca
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Açıkca söyle canım. Abin evde yokken gelme ve arama diye. Böylesinin yüzüne çarpmazsan daha çok cesaret alır. 
0 oy
tarafından
Kavga çıkacağını bilsende saklama bacım eşinden ne olursa olsun şöyle yüz verme kov kitle kapını kimseye mecbur değilsin sapikmidir nedir namus bu başka biseye benzemez Allah yardım etsin sana
(2 puan) tarafından
Amin canım benim kaynanama söyliycem ilk başta
tarafından
Tabiki şöyle saklama kuzum ne olur ne olmaz belli olmaz pis zihniyetli insan kaynin allahindan bulsun
0 oy
(707 puan) tarafından
Eşinin haberinin olması lazım.Bu konular hiç iyi konular değil.O eşine senin hakkında bişey dese eşin inanır çünkü sen gizliyorsun ben olsam çoktan söylerdim.
(2 puan) tarafından
Canım eşim çok asabi bir insan korkuyorum bişey yapar diye en iyisi kayananama söylemek galiba
(707 puan) tarafından
Hayır asabi olsun bilmesi en doğrusu.Benim eşimde çok sinirlidir ama bu durumda söylerdim.İnan bana senden duyması çok daha iyi keşke soyleseydim dersin sonra sen söyle eşin mesafe koyar gorusmezsiniz.
0 oy
tarafından
Kaynimla aramızda mesafe var ben 22 o 36 yaşında olmasına rağmen bende eşim yokken eve almam yada eltimle ikisi gelirse anca alırım 
(2 puan) tarafından
Almadım hiç ama canım sürekli gelmek istiyor uygun birşey değil bu eşim işde eşim eve gelince gel
0 oy
(544 puan) tarafından
Yani başta okuyunca yemek istemiş güzelce ne var bunda dedim de dışarıda kahve içmek ne ya.. ***** mıdır nedir. Bide utanmadan attığı mesaja bak. Valla bana hiçte masumane gelmedi. Canım mesajı silmediysen eşinin görmesini sağla. Bırak görsün bilsin 
(2 puan) tarafından
Canım eşim polis olduğundan aşırı sinirli asabi bir karakterde korkuyorum aniden bişey yapar felan
(544 puan) tarafından
Yani oda doğru canım da belliki oda niyeti bozuk birisi Allah korusun daha fazlasını yaparsa daha kötü
0 oy
(1,691 puan) tarafından
ay gerizekali ya bak en guzeli uzak durmak edepsiz kimseyemi guvenemicez 
(2 puan) tarafından
Gerçekten öyle
0 oy
tarafından
Asla sana dokunmasına birdaha müsade etme ve mümkün mertebe görüşme böyleleri insanın başına bela açar 
(2 puan) tarafından
Canım kaç defa söyledim hasan normal değil bunlar diye yenge şaka bunlar fazla ciddiye alıyorsun dedi
0 oy
tarafından
Canim sen kaç yaşındasın  ve kaynin kaç yaşında rahatsız olduysan bence hiç muhatap olma kadınlar hisseder çünkü art niyeti ve temiz niyetli olduğunu rahatsiz oldugana göre farkındasın art niyetli biri oldugunun
(2 puan) tarafından
20 yasında canım ben 26
tarafından
Küçükmüş de canım ya ama işte herşey olur dikkat et canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 516 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,183 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 772 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (813 puan) tarafından soruldu
0 oy