0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Kızlar oğlum Mayıs'ta 3 yaşına girecek evet geç kaldım biraz bunun farkındayım oğlum inatçı bir çocuk kış girdi fln ogretemedim ve başladım 3 gündür bez yok 1. Gün hm kaka hem çiş altına yaptı çok sakin davrandım olabileceğini anlattım cisi ve kakası geldiğinde lazimliga yapması gerektiğini söyledim 1. Gün hep yaptı gece bez takmadım ve sabah kuru kalkmış sabah yine pijamaya işedi yani tutmayı öğrenmiş 2. Gün de aynı pijamaya işedi bı kaç defa 1 kere lazimliga işedi kendi isteğiyle 1 defa da kaka yaptı bunlar tabi ödüllü bir şekilde oldu sonra beraber klozete döktük sifonu çektik bay bay yaptık çok hoşuna gitti gece de yine kuru kalktı ama oğlum cisinin geldiğini söylemiyor sürekli pijamaya yapıyor sonra pijamasini çıkarıyor hep anlatıyorum birde lazimliga oturduğu zaman ıkınıyor kaka için sanki hep kaka yapacakmis gibi algılıyor diyorum hep kaka olmaz çiş daha çok gelir ıkınmana gerek yok diye yani ne zmn soylecek acaba anne çişim geldi diye konuşması algisida çok açık bir çocuk 

7 Cevaplar

0 oy
(3,398 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kızım 3 u doldurdu 10 gündür daha dün hiç yapmadı donuna :D yani sabır canım çok büyük sabır hmde bir ayda bile öğrenen var ayrıca 4 çocuk anasiyim diğer 3  u öyle kolay öğrendiler ki bu beni aşırı zorladı ama oldu sonunda 

(679 puan) tarafından
Doğru canım bende hemen beklimiyorum sabır ediyorum ve daha çok yolumuz var inşallah cisi geldiğini söylerse Teşekkürler pes etmek yok
-Reklam-
0 oy
(4,205 puan) tarafından
Benim kızım da tam 3 yaşında öğrendi canım.Ben 2 yaşından itibaren uğraştım yapmadı sonra denedim işte o gün bu gun lazimliga yapıyor.Birkez üstüne kaçırdı.Her çiş yaptiginda küçük ödüller ver ben öyle yaptım.
0 oy
(3,687 puan) tarafından
Tam 1 yıl. Bir Çocuğun tuvalet eğitim ve düzeni toplamda 1 yıl sürüyor. Senin 3.günde sendelemen birşey ifade etmiyor. Daha çok yol var önünde. Zamanla rayına oturacak. O 1 yıl içinde altına yapacak, söylemeyecek demiyorum, belki de 10 gün sonra hepsini söyleyecek ama dediğim gibi tamı tamına 1 yıl. 
(679 puan) tarafından
Aynen canım bende bunun farkındayım çok videolar izledim sadece burda çok paylaşan oluyor tavsiye almak istedim Teşekkürler
0 oy
(246 puan) tarafından
Benim oğlumda kızımda 1 buçuk yaşında öğrendi 1 hafta gece gündüz yarım saat ara ile kalktım tuvalete götürdüm gece ile gündüzü bir devam ettirdim 1 haftada kendisi lazimliga yapmayı öğrendi 
(246 puan) tarafından
Kalkmicak kucağına alıcaksın sonra ayağa dikeceksin kuzum inatçılikta geçecek mecburen
(103 puan) tarafından
Merhaba canım post sahibi değilim de bir şey sorabilir miyim gece kaldırınca çocuğun uykusu açılmıyor mu geri uyuyabiliyir mj benim ikizlerim var yazin bende baslicam inşallah ama biri v gece uyansa dalmasi bir saati buluyor en az çiş için kaldirsam da aynısı olur mu ki
(246 puan) tarafından
Hayır canım uykusu dağılmıyo zaten uykulu uykulu kaldırıyor dum sonra hemen uyuyor du
(103 puan) tarafından
Anladım canım inşallah benim de öyle olur
(246 puan) tarafından
İlk başta siz kararlı olup yarım saatte bir saat TE geceleri kalmanız gerekiyor
0 oy
(623 puan) tarafından
Ben genellikle giydirmedim altini hep ciplakti cisi geldigi an gitti yapti bide giydirmeden deneyin bez var saniyor olabilir 
(679 puan) tarafından
Peki canım Teşekkür kaç gün sürdü sizde
(623 puan) tarafından
2 hafta kadar
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Ortalama 1 hafta sürüyor sakin davran ve lütfen kızma bağırma korkutma olabildiğince anlat bol bol anlat hatta bende iç tuvalete giriyordum çişim geldi diyerek kapıyı yarım kapattık beraber yapalım diyordum birbirimizi görmeden 
0 oy
(15,212 puan) tarafından
1 hafta içinde muhtemelen söyler . Böyle böyle öğreniliyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Defnebus (108 puan) tarafından soruldu

379,898 soru

11,372,517 cevap

34,855 kullanıcı

...