0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (831 puan) tarafından

Kakasını yapmadı tutuyor pek yememeye başladı ne yapmam gerekiyor ya korkuyo:(

2 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Zamanla alışacak bu çok normal sen kayısı kompostosu zeytinyağı falan içir içir ki rahat yapabilsin yapmaya korktuğu için tutuyor 
(831 puan) tarafından
Aksam oldu yapmıyor birde yemek yememesi bile azaldı yapacak sey yemiyo kac gündr
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Seninki kakasını tutuyor benim ki ikisini birden tutmaya başladı ve ben pes ettim çünkü çişini saatlerce tutuyor ne altına ne bezine ne de WC ye yapmıyor artık patlayana kadar sıkıyor çişini sonra dayanamayınca bırakıyor artık dün Instagram üzerinden WC eğitim uzmanı ile konuştum eğer bir çocuk lazımliga ya da diğer tuvaletlere oturmak istemiyorsa kakasını tutuyorsa zorlamak çok yanlış dedi ve Hemrb beze geri dön dedi bende dün beze geri döndüm kızım öyle Korktu ki bez altında olduğu halde hâlâ son zamana kadar sıkıyor çişini kakasıni bence zorlama sende beni gibi olursun yoksa çişini tutmuyor en azından benimki onu da tutuyor çok üzgünüm 
(831 puan) tarafından
Canım zaten kac defa erteledim 3 yaşında çişini yapıyor kendi gıdp kakasını tutuyor kabız plana kadr İlk gün bir beze yaptı 2 gün hıc takmadım yapmadı  kakasını daha 3 gün daba yapmadı çiş de zorlamadı gecede kacrmyor smdilik sabah kaldryom ama kaka yapmaya korkuyo sizin ki kac yasında
(790 puan) tarafından
33 aylık canım valla çok etkilendi napayım gerekirse 4 yaşını beklerim benim çocuğumun poskoljisinden önemli değil ya
(831 puan) tarafından
Yok canım bu ay 3 e girdi benim kı yeni tam 3 yaşında cok akıllı  gec konuştı ama onla da alakası Yok yapmazsa yapmıyor inan p cocugum kaka yağarken en son gözümün önünde nasıl oldu oturup agladım 4 gün öncede acile gıdecektm artık birsey oldu sandım ama aksam Şükür kakasını yaptı ayaga kalktı  hemen çömelmedi normalde de ayakta yapıyp bezde ınsalllah devamı gelir güzel gidyo şükürler olsun insanların sorgulamasndan bile bıktım yemin ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 64 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.