+1 oy
582 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
.........................

12 Cevaplar

+4 oy
(64 puan) tarafından
İşte bu yüzden eşle yapılan her kavga her olay bosanmayacaksan o evin içinde kalmalı ne yaşadınız bilmiyorum Allah kimseyede yaşatmasın ama keşke kapınızı kapattığınız an kendi annenizi bile diş kapının mandalı olarak gorseniz
(4 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
...........
(64 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun  onlar unutmazlar siz umursamayın şunu unutmayın dünyanın en mükemmel çiftide olsanız en mükemmel insanda olsan hep kusurlusun
-Reklam-
0 oy
(2,753 puan) tarafından
Durumun gerçekten çok zor ama şunu bil utanması gereken de sen değilsin çekilmesi gereken de sen değilsin affedersin eşin yapmiş bir şerefsizlik asıl onun insan içine çıkarken utanması gerekir biri sana bu konuyla alakalı bir şey söylerse aynen bu cevabı ver benim utanacak bir şeyim yok utanacak olan bu eylemi gerçekleştiren insandır şeklinde o yüzden hiç kafana takma göğsünü gere gere dolaş senin yaptığın bir kötülük yok sen daha büyüklük yapmışsın evini aileni kurtarmaya çalışarak eşin Bir daha yaparsa sakın düşünme ama boşanmamayi
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Eğer affettiysen unutacaksın takmayacaksin başka çaren yok 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Canım benim ya işte ayrılmayacaksan sorunlarını kimseye anlatma gerek yok. Nasıl düzelir kısmına gelirsek sen unutsan da onlar unutmaz. O yüzden kafaya takmayacaksın birşey olmamış gibi davranacaksın. Elalemi değil kendini düşün boşver insanlar neler yapıyor da geziyor bu senin değil eşinin ayıbı bırak o kafaya taksın.
(4 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun zamanı geri alabilme sansim olsa dertleşmek için bile olsa içime atar gene demezdim güvendiklerime dedim ama insan gene de rahatsız oluyor söyledikten sonra iş işten geçiyor tabiii
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Burda bile öyle tip insanlar var başıma geldiği için yazıyorum sanada asla takma onları akışına bırak kimsenin hayatı dört dörtlük inan değil. Ben bu durumu aşali çok oldu inşallah sende aşarsin.
(4 puan) tarafından
Zamanla bende onlarda alısacaklar sanırım bu duruma
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Amaannnn dert ettiğin şeye bak kim bilir onların dört duvar arasında ne kavgaları ne haltlari vardır salla gitsin insanları sen mutluysan gerisi çöp
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Bizim milletteki kafa hiç bir ülkede yok bunu artık çok iyi biliyoruz birincisi affetmişsin artık onu bunu takma bacım zararı sana olur unutmaya çalış bence ikincisi ve en çok zoruma giden postunu okurken , acıyarak bakacak tek insan eşin olmalı seni aldatan inciten şiddet uygulayan eşini süzmeliydiler belki senin yaşadığın duyguları eşin yaşar utanırdı o bakışlar eşine olmalıydı sana değil işte bizim insanlar bu kadar duyarsız düşüncesiz eşinin yaptığı değil senin affetmene takılmaları daha çok söylemek isterim ama ne fayda !!
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Haklısın üzülmekte ama boşanmakta kolay değil evlenmekte inşallah böyle bir şey asla yaşanmaz hiç bir lafın bu duruma düşmez o seni süzenlerin belki hayatlarında neler yaşıyorlardır kimse kimsenin içini bilemez sen mutlu olmaya bak böyle ortamlarda utanacak bir kişi varsa o da eşin seni bu duruma düşürdüğü için 
0 oy
(6,389 puan) tarafından
Bu sana ders olsun ve bir daha noktasını koymayacagın cümleleri kimseye sarfetme. Mesela bisanmayacaksan anlatmasaydn keşke. Artık önüne bak zamanla unutulur. 
0 oy
(1,258 puan) tarafından
En iyisi bulunduginuz sehiri degistirmek ve evin içinde olan biteni bir ucincu kisiyle paylaşmamak aile de dahil
0 oy
(499 puan) tarafından
Gerçekten dost gordugun insanlara derdini anlattin belkide sonradan onlarda boyle davrandi o yuzden hicbir sorunumuzu kimseye soylememeliyiz
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Sen utanılacak ya da ayıp bir şey yapmamışsın ki nasıl bakarlarsa baksınlsr boşver olman gerektiğin gibi davran. Millete laf lazım zaten hiç onemseme bile. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 161 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 205 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,033 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 519 göst.