0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (1,094 puan) tarafından
Ay vallahi hiç kimsem yok arayan soran artık iki arkadaş sosyal medyaya fotoğraf atsa imreniyorum. 

5 Cevaplar

0 oy
(7,141 puan) tarafından
Bugün haberlerde gördüm sosyal medyadan uzak kalmak mutluluk veriyomus biz 4 senedir kullanmıyoruz kafamız rahat kim kiminlr ne yapmış görmüyoruz haliyle kendi hayatımıza odaklandık 
(1,094 puan) tarafından
Vallahi haklısın zaten bu aralar paylaşım bile yapmıyorum eşimle çocuğumla yapıyordum artık Jersey saçma gelmeye başladı en küçük bise yapsalar gün boyu stori atılıyor çok sıkıldım eşim kullanmıyor çok saçma buluyor bende sırf kıyafet siparişleri için
(7,141 puan) tarafından
Valla bencede saçma ben bayramda seyranda ayladin yaarsam yaparim bu kadar o da wpden yani hiç aklıma bile gelmez kim ne yapmış nereyi gezmiş
(259 puan) tarafından
Gerçekten rahat oluyor bizde eşimle kullanmıyoruz
-Reklam-
0 oy
(405 puan) tarafından
Benimde yok canım eskiden senin o sosyal medyaya fotoğraf atıyorlar imreniyorum dedikelrinden biriydim sürekli buluşup fotolar atardık ama arkadaşlık değil çıkar iliskisiymis şimdi yalnızım bazen üzülüyorum ama kafam rahat eşimle arkadaşım ona tutunuyorum kaç arkadaşlık kurduysam hep kendi çıkarları bitince uzaklaştılar malesef herşey göründüğü gibi olmuyor sikma canını 
(1,094 puan) tarafından
Çok cok haklısin
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Keşke benimde bir kız kardeşim veya ablam olsaydı bende çok yalnızım 
(1,094 puan) tarafından
Olsa ne ki mesafeler
0 oy
(507 puan) tarafından
Ailem yetiyor şükür kimseye ihtiyacım yok herkes çıkar peşinde uzak olsunlar 
(1,094 puan) tarafından
Öyle haklısın
0 oy
(523 puan) tarafından

Biz 8 kız kardeşiz kimse kimseyi arayıp sormaz kopuğuz. Eşimin ailesi desen gelirlerinin hicbirini sevmiyorlar sadece birbrilerini seviyorlar bende çok yapniz hissediyorum bazen kendimi amaa sonra cocuklarim geliyor aklıma onlar bana yeter <3

(1,094 puan) tarafından
8 kız kardeş olup köpük olmak en zoru

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 188 göst.
5 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 447 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
5 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Nur343746 (490 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 504 göst.

380,893 soru

11,403,872 cevap

34,942 kullanıcı

...