0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (262 puan) tarafından
Eş m teflon tavalarımı setimi atacakmış. Kanserojen madde üretiyormuş daha fazla kanser olamam diye hepsini topladı atacakmış. Bir diyorum ki müdahale edeyim karıştırmayayım bir de baş edemem atsın girer yenisini aldırırım diyorum. Sizce siz olsanız ne yapardınız 

24 Cevaplar

0 oy
(1,563 puan) tarafından
Benimki de atacaklarımi geri toplar :D bı kere mısır patlatirken ufak bı tencere yakmistim çıkarmaya uğraştım dibini çıkmadı ucuza almıştım zaten ufak birseydi atayım dedim girdi attirmadi :D o azimle çıkardı dibini bı güzel al yumurta falan haslarsin en kotu dedi ama haklı geldi sonradan :D valla o tencereler tehlikeli oluyor atıyorsa atsın dediğin gibi yenisi alınacak mecbur yani granit falan aldır hatta :D 
-Reklam-
0 oy
(12 puan) tarafından
Ben ilk defa duydum gerçekten zararlı mı benim değil bir çizik bin çizik var ve kullanıyorum 
0 oy
(384 puan) tarafından
Benim günlük kullandıklarım çok eskidi artık eşim at diyor bende sen önce al ben öyle atayım diyorum ama benden habersiz atmaz sadece söyler. Benim eşim de evle ilgili herşeye karışır ama biz birlikte evi temizleriz, yemeği birlikte yaparız o yüzden herşeyden haberdar oluyor.
0 oy
(4,490 puan) tarafından

Karışmaz asla hatta ben temizlik yaptıkça kızar bırak yazık canına diye.Esyalarada karışmaz bilmezki neyim var mutfakta:D

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 503 göst.
0 oy
4 cevap 192 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 606 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 362 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Happymommy (1,899 puan) tarafından soruldu