0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Eş m teflon tavalarımı setimi atacakmış. Kanserojen madde üretiyormuş daha fazla kanser olamam diye hepsini topladı atacakmış. Bir diyorum ki müdahale edeyim karıştırmayayım bir de baş edemem atsın girer yenisini aldırırım diyorum. Sizce siz olsanız ne yapardınız 

24 Cevaplar

+1 oy
(8,582 puan) tarafından
Çizik varsa haklı zararlı atabilir. 

Ama karışmaz benimki asla
(261 puan) tarafından
Benimki karıştı ve attı. Ama yerine granit tava aldırıcam
-Reklam-
0 oy
(2,381 puan) tarafından

Benim eşim her şeye karışır :) sadece mutfak olsa yenisini al çizildiyse:D

(261 puan) tarafından
Öyle yapacağım bende. Ses çıkarmadım atsın ama çizilmeyenleri de atıyor. Kendisi bilir valla aldırırım yine sıkıntı değil
(4,221 puan) tarafından
Aynen benimkide evdeki her şeye karisir
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Karışır benmde vardı teflonlar kaldırdı attı atmadan granit ve çelik set aldı
(261 puan) tarafından
Bende granit set alacağım
0 oy
(1,742 puan) tarafından

Evet karışıyor ve bir iki kaynanalik yaptı neymiş taşınırken ufak tefek yamulmus tehlikeliymis bir gün sinirli anima denk geldi yine söylendi tek tek kırdım çöpe bastım :woot: 

Geçen toplu alışveriş yaptım 14. Bin küsur ki dün bir tava daha eklettim eminim 15 buçuk olmuştur al şimdi rahatla dedim ve tek dediği haklısın kari bir daha karışmıyorum 1 günde batırdın beni dedi :silly: 

0 oy
(13,099 puan) tarafından
Çizik varsa at tabi tutma 

Kocan bu konuda bilinçli ne güzel 

Bir kaç ark var artık tava çizikten geçilmiyor hala kullanıyor 
0 oy
(6,103 puan) tarafından
eşin haklı bu konuda
0 oy
(1,968 puan) tarafından
Benim eşim karsimaz ama genelde ben öyle şeylere takintiyimdir mesela bir yerden okurum derim kansorejenmis değiştirelim diye tamam der değiştiririz ,oda sağlık konusuna düşkündür . Eşin kötü birşey dememiş bencede atıp sonuçta daha sağlıklı bir tava alacak ben birşey görmedim bu durumda canım 
0 oy
(7,797 puan) tarafından
Esim karismaz ev isine mutfaga karissa yaglari erir zaten neyse.Dun ben attim cizilmis ne varsa  
0 oy
(5,071 puan) tarafından
Benimki karışmaz pek. Karışacak gibi olursa evin iç işlerine karışacaksan gel sen evde otur ben çalışıp sana bakayım diyorum sessizce terk ediyor ortamı :D
0 oy
(5,184 puan) tarafından
Herşeye karışıyor:)) 

Asla evde kullanmadigim eşya yok herşey kullanilacak yoksa senelerce konuşur sjsjj

Şu an evde sürahim yok kırıldı hepsini kullandığımız için sjsj

Alıyor ama işte ne zaman aylardır bekliyorum işte shs
0 oy
(11,377 puan) tarafından
Karışmaz asla
0 oy
(65 puan) tarafından
Atiyorsa sende git en kaliteslisini seç fiyatıda umursama benimkide aynı sekilde her seye karısır haklisin sen de bunlar daha saglikli diyip icine en iyi sinen takimi alabilirsin bi sure sonra karismamaya baslar
(261 puan) tarafından
Öyle yapacağım valla granit set aldırıcam
0 oy
(675 puan) tarafından
İnternetten araştır bak onlar tekrar kaplatiliyor eşin haklı kanserojen kullanmak çok riskli
0 oy
(4,400 puan) tarafından
Çoook olduk biz onları. Haklı yani. 
0 oy
(129 puan) tarafından
Ev işlerine karışan müdahale eden laf eden erkeğe tahammül yok , yardım edeceksen kalk yap , yada bir şey yapacaksan yap , onunla dışında susup otursun ,kadın gibi kaynana gibi dır dır eden erkekler için lafım 
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Benimki de diyor aynısını bende git en iyisini al ondan sonra atayım.
0 oy
(1,115 puan) tarafından
Çizilen vardı attım. Çizilmeyen var çok nadir kullanıyorum. Cizilmedigi için atmadım. Evet eşin haklı zararlı teflonlar. Ama zor durumda kalacaksan önce yenisini alıp sonra atmalı 
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Aaa bu benim eşim:) gitti küçücük bakır tavaya 400 verdi. Tüm teflonlari at çelik alalim diye tutturdu. Nereden nasıl alacağıma karar vermemi bekliyor. Ama evet haklılar hakikaten çizik olmasa bile çok zararlı teflon tavalar 
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Valla teflon ne diye sorsam bilmez. Yemek önüne gelsin de isterse çamur tencerede pişsin
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Tava atılacak durumdaysa aşkım bunu atalım çizilmiş yenisini alalım der bacım ama öyle kaynana gibi karışmaz benimki temizliğe karışır daha doğrusu kendisi temizliği çok fazla yapar takıntılı biri temizlik yaparken taşınıyor gibi bütün evi toplar kaldırır baştan dizer ben günlük temizliği yapıyorum oda evdeyken dip köşe temizlik yapıyor artık ikimizde bu konuda tartışmıyoruz 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 500 göst.
0 oy
4 cevap 189 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 600 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 348 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu