0 oy
500 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle 6ay ayrı kalmak zorunda kaldım iş nedeniyle oda o esnada bekarlığa alıstı tabi evimize geçtik fakat cok soguk bana karşı sen beni kısıtlıyosn diyo evlilik kölelik diyo nenım eşimde mi var bu sadece erkek arkadaşlarıyla takılmayı daha cok sevıyo 

24 Cevaplar

+1 oy
(119,533 puan) tarafından
Valla ben aldigi nefes haric herseye karisiyom
(1,370 puan) tarafından
Ben:)))
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Aynı eşim de öyle.  Kabullenemiyor evli olduğunu 
tarafından
Benimkide öyle son zamanlarda böyle oldu ya
0 oy
tarafından
Maşallah evden işe, işten eve 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Yooo hiç öyle özgürlüğüne düşkün falan değil yılda 1 anca arkadaşları hadi görüşelim derse gider. Zaten 2 gece çalışıp 1 gün evde oluyo ondada bizimle bişeyler yapıyo.

Ama arada arkadaşları görüşelim der gider yani. Geçen mesela ben işteyken aradı arkadaşlarla dışarı gidiyoruz diye tamam dedim. Ama sürekli yapsa sıkıntı ederim. Arkadaşlarıyla benden fazla vakit geçiremez izin günlerini onlara ayıramaz. Bende aynı şekilde
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ben diyorum git arkadaşlarınla çay iç vakit geçir diye ama gitmiyor. :) hiç kısıtlamam. Kısıtlancak bişe yok diyedir belkide :) 
0 oy
tarafından
Yaşı küçük ise ve bekar bir çevresi varsa öyle. Bnmkide öyleydi. Arkadaşlarının çoğu evlenince bebeğimiz olunca DHA bir farklı oldu
0 oy
tarafından

Nişanlıyken bıraktı arkadaş ortamlarını.

Hatta arkadaşları hepsi buna trip attı nişanlandın bizi unuttun dediler şimdi bayramdan bayrama msjla konuşurlar bayramlaşırlar maşallah hiç dışarı çıkma arkadaşlarıyla görüşme huyu yoktur benimde yok bırakmaz gideyim benim arkadaşlar bana gelir ama mesela geçenlerde ortak bi arkadaşlarımız vardı evlilerdi onlar boşandılar kadın kocasını aldattı diye bana o kadınla görüşme dedi asla görüşmeni istemiyorum dedi bende görüşmüyorum bende aynı şekil ona sil şu arkadaşını desem direk siler
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Yok valla evden dışarıya çıkartamiyorum tam bir ev kusu :)) öyle disar hayatı yoktur sosyal medya hayatı yoktur arada sırada PlayStation oynuyor evde o kadar 
0 oy
(432 puan) tarafından
Ay çok komiksin ne özgürlüğü uyumadan önce bile sorar aşkım benlik bir şey yoksa uyusam olur mu diye :) tabiii bu kılıbıklıl değil saygı biz asla birbirimize olan saygınızı kaybetmedik çizgimizi aşmadık saygı bitince sevgi olmuyor. Bilmiyorum belki de kaybetme korkusu birkere özgürlüğüm dese küt boşarım yazarım tayinimi de uzak bir şehire kızımı alır giderim. Kadının maddi özgürlüğü evlilikte çok büyük faktör. Ben 2 ünv bitirmişim kamu da iyi bir pozisyonda çalışayım sen gel bana özgürlük bekarlık de gülerim:) ertesi gün boşarım 
0 oy
tarafından
Eşim tam tersi benim bin şükür keşke önce evlenseydim diyor hep ben zorla bazen arkadaşlarının yanına göndermeye çalışıyorum ev kuşu gbi surekli
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben kısıtlamadım asla kendi eve düştü. Evlilik köle değilse sen de çık gez bakalım ne olacak 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm evliliğe alisamamis. Evlenince bazı şeyleri geride bırakmak gerekiyor. Bu hem kızlarda hem erkekler için geçerli ins düzelir.
0 oy
(864 puan) tarafından
Kısıtlama kısıtladıkça uzaklaşıyor
0 oy
(2,330 puan) tarafından
bizde severiz arkadaşlarımızla oturup konuşup gülmeyi  ama hepsinin yeri farklı  yani evlisen artık bı sorumluluk altında oluyorsun  .karışmam eşime çok ama takılmaz öyle arkadaşlarıyla da beraber hareket ederiz biz plan yapriz evli arkadaşlarıyla o zmn daha iyi oluyor herkez evli çocuklu  böyle daha iyi
0 oy
(494 puan) tarafından
Valla canim 4 4bucuk gibi isten cikar gelir dus alir uzerini degistirr bi cikar aksam 8 9 en erken geldigi onceleri surekli arardim hadi hadi nerdesin diye simdi aramiyom bile artik yetr ama beyimiz biyere gitcegimizde bazen gondermez erken gel diye surekli arar vs vs 
0 oy
(812 puan) tarafından
Hayır ümcünü sıkarım valla o ne dmk eve işe bazen komutanları yla halı saha o kdr
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Arkadaslarıyla takılmayı benimde  sever hatta şuan denize gitti Ama öncesinde beni ve oğlumıda gezdirdi ayda 3 kere falan anca çıkar dışarı ben gitme demezdim ona karışmıyorum başka herşeye karışıyorum ya tutamıyorum kendimi
0 oy
tarafından
Esim bekarken cok geziyodu arkadaslariyla gece yarilarina kadar disardaydi ama evlendikten sonra kendi kendini uzaklastirdi. Simdi beraber gezelim istiyo ama kucuk bebegimiz var ve cok mizmiz disari ciktigimizda rahatlik vermiyo o zaman diyo keske 3 5 sene cocuk yapmasaydik rahat rahat gezseydik ondan snra yapsaydık. Ama ben kısıtlamıyorum 40 yilda bir arkadaslariyla bulusuyo ses etmiyorum ona da
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İkimizde aşırı derecede özgürüz. Geç ewlenmekten kaynaklı herhalde diyorum.
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Valal ben eşime çok karışırım şimde linçleyenler olur kimse nedeni ni bilmediği için yorum yapmasın.... 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 371 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 194 göst.
0 oy
4 cevap 189 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 606 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,132 puan) tarafından soruldu