0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (104 puan) tarafından
Kızlar sohbet edelim bi sorununuz varsa dertleşelim mi yaaaa

7 Cevaplar

+1 oy
(1,301 puan) tarafından
Şuan kocama gıcık oluyorum bir sebebi yok gözüme gözükmesin istiyorum size de oluyor mu böyle arada 
(1,301 puan) tarafından
Ömrümü yedi gencecik yaşımda saçıma aklar düşürdü
(104 puan) tarafından
Şerroya bak sen ne yaptı kız sana
(1,301 puan) tarafından
Bencilin teki bu dünyada sadece o var sanki öyle davranıyor sinir oluyorum
(104 puan) tarafından
Konuş bunları onla ne diyor
(1,301 puan) tarafından
Koltuğa yayılmış bir şekilde yoo ne alakası var deyip kıçını dönüyor
-Reklam-
0 oy
(5,715 puan) tarafından

Senin dertleşeceğin tutmuşsa dinleriz :)

(104 puan) tarafından
Neler yapıyorusb
(5,715 puan) tarafından
Canının sağlığı çocukla uğraşmaktan pek bir şey yapamıyorum sen neler yapıyorsun ve tanışıyor muyuz önceden
(104 puan) tarafından
Yok ilk kez gördüm ben bebitomu uyuttum kocamı göreve yolladım sıkılıyorum işte insan tek olunca arkadaş dost arıyor
(5,715 puan) tarafından
Ben bebitonun da bu gün uyuyası tuttu bu gecede ben uyumak istemiyorum :-):-)
(104 puan) tarafından
Hep böyle denk düşer
0 oy
(7,797 puan) tarafından

Baslik ne abi ya anlamadim:D

(7,797 puan) tarafından
Ne bileyim bir video gosterdi tir soforlerinin arabadaki rahatligina bak die adam acmis muslum sigarayi yakmis dert babasi gibi ayni harektler dwdm bu ne evsiz gibi ben dayanamam seni boyle falan gorursem die agladim isde ya bilmiorum cok uzgunum hala
(104 puan) tarafından
Üzülme ya o da tecno dinlesin arabada snsnd sen canını sıkma bizim apartmanda bir aile var gülmgibi geçiniyorlar hemde birbirlerinin kıymetini daha çok anlıyorlar
(5,391 puan) tarafından
Filiz regl oldunmu
(7,797 puan) tarafından
Olmadim şiştim iyce ben ya ödemli gibi vucidum bacaklarim falan nasil şisti bi kahve leke geldi daha gelmedi adet
(7,797 puan) tarafından
Bilmm ben hic ayri kalamayacam galiba diorumda kiziyor cocuklrimizin gelecegi icin die 28 aliyor suanda ayda 1 kez market gorebiliyoruz sadece cocuklar bisey isdese hersey kisitli bi tarafta cocuklar bi tarafta esim valla az birikmis var ev tasiycaz esya falan yenileyecez bide isime giderim gül gibi geciniriz sabah 8 de gidip aksam 5 de geliorumda elimize ne geciyor dior bide belediyede calisiyir suanda tazminati da 300 bin kadar bide araba alirim dior o tazminata herkez ileriye gidiyor biz arka arka gidiyoz dior
0 oy
(4,240 puan) tarafından
kasimdan beri 6 kilo aldim ve gtmiyor kendimk kesecem anasini satim. cok pis fokuslandim kesinlikle gidecek nalet 6 kilo.
(4,240 puan) tarafından
kiz eme vecilife yazinca birsey cikmiyor:)) ems mi?  ona gidiyorum pit pit pit elektrik akimi veriyor kaslara. vecilife ne nilmiyorum ama
(104 puan) tarafından
Veculife olması lazım
(4,240 puan) tarafından
vaculife mis :) instagramda goruyorum da adini hic okumamistim. vakumluyormus yururken hareket zorlasiyormus:)
(104 puan) tarafından
Ama güzel zayıflatıyo
(4,240 puan) tarafından
bide onu denerik bakalim yakinda biyerlerde bulursam bi merkez birkac seans   . aklimda bulunsun suan maddi olarak ve zaman olarak bos vaktim yok:) . gerci pahalidir heralde o
0 oy
(757 puan) tarafından
Hayat çok sıkıcı her şey sıradan değişiklik yok arkadaş yok yalnız evde aktivite yok çocuk durmuyor bakım yok özgüven 0 duş alsam yarabbi çok şükür ahhh ahh
(104 puan) tarafından
Abi biz niye çocuktan sonra çarpılıyoruz ya intagram momy’ler benim sinirimi bozuyor zhhsbbs
(757 puan) tarafından
Al benden de o kadar hepsi bakımlı makyajlı ben tepeden topuz nenemden kalma donla geziyorum ortalıklarda yari uyanik yari baygin gozler kayik :D
(104 puan) tarafından
Bizim çocukları acil gün içinde bir anne bir  bene paslamamız gerekiyor ama bil bakalım ne eksik bdndkd
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Benim kız uyanıp duruyo. Anne dedi şimdi. Uykusu giderek açılıyor. Yardımmmm. Gel de dedi☹️
(104 puan) tarafından
Ya bir de ayrı yatamıyorlar bize ihtiyaçları var bırakamıyorsun ama bıkkınlık geliyor ya inşallah uykuya dalar rahat edersin
(15,286 puan) tarafından
İnşallah,☹️☹️☹️
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Biraz kötü biraz iyiyim ortaya karışık şeyler beni seven varsa dua istiyorum Rabbimden istediğim bişey var yaz vakitte kabul olur inşallah 
(104 puan) tarafından
İnşallah kabul olur duan Fatoo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 191 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Balkaymak (1,273 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 73 göst.
0 oy
10 cevap 283 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mryftma (52 puan) tarafından soruldu
0 oy