0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
2 senelik evliyim. 5 aylık ikiz kızlarım var. İki senede 15 senelik evlilik yaşamış gibiyim yaşamadığım sorun kalmadı. Eşim çok ailesine düşkün parasin hesabını bilmez evi eksiksiz koymaz ama iki insan var sanki için de bazen deli gibi bazen akıllı. Ve ben artık iyice sogudugumu hissediyorum. Yapmadığı haksızlık kalmadı. Ailem çok dedi doğumdan önce doğumdan sonra gitme oraya diye gurbetteyim uzak bir memlekette. Belki Babalık duygusu gelir diye gittim gene aynı. Artık ailem ne git diyor ne kal. Ama ben herşeyden herkesten soğumuş gibiyim. İçimde hiç bir sevgi umut hissi yok. Eşimden önce geldik memlekete 1 hafta önce diye işi yüzünden gelmesi uzadı. Bu 1 hafta içinde doğru düzgün arama sorma yok. Sadece kızlarının resmini istiyor bu kadar saygi desen gram yok. Kızlarım 5 aylık oldu bebek arabası istedim alırım ha şimdi ha yarın diyerek ailem aldı diye demedigi kalmadı. Anneligimle vuruyor beni sürekli kızlarınla ilgilenmekten acizsin. Bikmissin bilmem ne bilmem ne kendisi 5 dk kucağına alır sever bırakırdı tek başıma kaynanam gilde bakarsın edersin diyor oğullarına akıl veriyorlar. Eşim gelince annesi gilin yanına gideceğiz ve gram gitmek istemiyorum nefret ediyorum doğum zamanı neler yaptılar neler . Bosansam illaki aileme yük olurum diyorum babam ters adam birşey der kaldiramam diyorum ne yapacağımı şaşırdım kara kutu içinde gibiyim. Sadece nefes alıp veriyorum ve çok yoruldum.. ne yapacağımı şaşırdım..

3 Cevaplar

0 oy
(1,224 puan) tarafından
Eger evlenmeden once bu platforma olsaydim yemin ederim evlilikten sogardim korkardim..
(132 puan) tarafından
Keşke burda olsaydim bende belki gerçekleri görürdüm evlenmeden eşim çok iyiydi ilgi alaka sevgi saygı asla ailesine laf söyletmezdi. Şimdi çok farklı bir insan hiç bir sözünün eri değil
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Etrafımda evlendigjne pişman olmayan bir kişi görmedim buna rağmen evlendim bile bile yaktım kendimi ******** miyim neyim 
(132 puan) tarafından
Bazen elin dilin baglaniyor  Allah yardımcımız olsun
(661 puan) tarafından
Aynen öyle oldu
0 oy
(17,646 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çıkmazdasın sanıyosun ama çok dua et Allah duyar yardım eder inşallah
(132 puan) tarafından
İnşallah amin bacım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 601 göst.
0 oy
4 cevap 212 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,179 puan) tarafından soruldu
0 oy