0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (211 puan) tarafından
Yahu bu neyin nesi 1 ay arayla yeniden antibiyotik başlanmıştı şimdi tekrar başladı ilacı da 2 hafta kadar kullanıyoz hiçbir gün aksamadı neden olur ki bu canım sıkılıyor öksürdükçe

3 Cevaplar

0 oy
(1,033 puan) tarafından
Çünkü antibiyotikler bağırsaktaki yararlı ve zararlı bakterilerin hepsini öldürür vücut bağışıklık sistemi azalır bu yüzden tekrar hasta olma riski artar. Antibiyotik verilmesi durumunda probiyotik ile destekleyin bebeği. Öksürüyorsa da mümkün mertebe müdahale etmeyin doğal yollara başvurun öksürüğün kesilmesi pek iyi değil  çünkü oksurmesi cigerde balgam olduğunu ve atılmasını gerektiğini gösterin bol sıvı verin muhtemelen kusup atacaktır uyurken de göğsünü sıcak ama yakmayacak bı havlu ile kapatın sırt ve göğsünü 
(211 puan) tarafından
Evet bir kaşık su verdim az önce
(211 puan) tarafından
Ciğere inme durumu olur mu peki
(1,033 puan) tarafından
Enterogermina 6 aya veriliyor mu bilmiyorum verilmiyorsa yoğurt verin kefir market kefiri onermiorm zamanla alkole dönüşüyor beklediği için marketlerde.  Her öksrdükten sonra hatta beklemeden su verin zararı olmaz asla. Siz emziriosnz diye bitki çayları için ıhlamur nane limon gibi sütünüze gecer. Oksurdukce su verirseniz midesi bulanicak ve kusarak atacaktr balgamı. Ben hava makinasi kullanıyorum içine uçucu yag koyuo uyurken basucuna koyuyorum serum fizyolojik kullanmadım hiç
(1,033 puan) tarafından
Öksürük baya uzun sürerse olabilir. Öksürüğü hırıltılı mi yani balgamli mi kuru mu
(1,033 puan) tarafından
Evde doğal propolis varsa onu verin
-Reklam-
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Size tavsiyem çocuk alerji uzmanına götürün. Malesef çocuk doktorları alerjiden çok anlamıyorlar. Biz ogluma kutu kutu antibiyotik kullandik ayni sizin gibi kutu bitmeden öksürük geri geliyordu. Meğer alerjikmis
(211 puan) tarafından
Alerjik olabileceğini düşünüyorum çünkü bende ve annemde de var
(2,947 puan) tarafından
Bizim de ayni. İhmal etmeyin götürün boşuna ilaç yüklüyoruz çocuklara
0 oy
(77 puan) tarafından
Alerji doktoruna goturdunuz mu bizde yeni bitirdik aksam yine atesi cikti alerji bolumune gittik alerjik astim dedi 
(211 puan) tarafından
Alerjik astım kötü mü ya koruyorum o kadar da
(77 puan) tarafından
Havadan nem kapıyor işte kısa özet

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
0 oy
4 cevap 77 göst.
0 oy