0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (392 puan) tarafından
Kızlar oğlum 8,5 aylık yarın sünnet olacak fakat öksürüğü var çok sık değil ama arada öksürüyo burnu tıkanıyo geceleri bide evde sünneti olacak eşim doktora sordu oda ateşi ve ishali yoksa bişey olmaz dedi ama benim içim rahat etmedi sizlerede sormak istedim başına gelen anneler varsa cevaplarsa sevinirim

4 Cevaplar

0 oy
(4,225 puan) tarafından
engel olmaz ama cck zaten hasta ve huysuz. sunnetle cani yanacak vis yaparken yaniyor cani hepten huysuzlanacak. uc bes gecen gunun zehir zikkim olaur sana. az iyilessin oyle yaptir bence bir iki hafta ertele sunneti
(392 puan) tarafından
Canım öksürüğü bi kaç haftadır var bekledik zaten antibiyotik kullanıyoruz annemde yanımda olacak eğer bi sıkıntı olmazsa içim rahat eder
-Reklam-
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Canım engel değil de ertelebiliyorsan ertele .zaten burnu tıkanıyor Muş geceleri doğru düzgün uyuyamiyordur bir de sünnet acısı binecek 
0 oy
(15,269 puan) tarafından
Bu sebeple 3 kere erteledik. 2 yaşı da geçtiği için sonraya kaldı 
(392 puan) tarafından
Neden ertelediniz ki canım
(15,269 puan) tarafından
Narkoz alacağı için hasta olmaması gerek dediler bize.
(392 puan) tarafından
Sadece pipisini uyuşturacaklar canım lokal anestezi olacak
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Biz öksürük burun akintisindan 3 ay erteledik canım. Yani çocuk doktoru onaylamadığı için anestezi den geçemedik. En son ameliyat günü serum takılınca ağlamaktan burnu tıkandı akmaya başladı. Hemşire çocuk hasta niye getirdin falan baya kızdı. Doktor çağırdılar. Baktı bise olmaz dedi ama anesteziden biraz zor uyandı. Zaten götürdüğün de farkederler se burun akıntısı öksürük  çoksa ertleyebilirler. 
(392 puan) tarafından
Genel anestezi olmucak canım lokal anestezi olacak sadece pipisini uyuşturacaklar oda sorun olur mu
(7,412 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım olmaz insaAllah. Doktorlar daha iyi bilir. Gitmişsinizdir şimdiye insaAllah sorunsuz olur gelirsiniz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
4 cevap 123 göst.
0 oy
0 cevap 36 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
8 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu

380,706 soru

11,398,419 cevap

34,922 kullanıcı

...