0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Eşimle küstük dayanamıyorum konuşmak istiyorum ama onda tık yok barışmak içinn hiç birsey yapmıyor kimin eşleri böyle valla aramamak için kendimi zor tutuyorum yok o hiç aramaz beni 1 hafta konismiyim 1 hafta kus kalır 

19 Cevaplar

0 oy
(8,384 puan) tarafından
Daha hiç konuşmamak için kendimi zor tuttuğum günler olmadı. Genelde yarım saat sonra eşim gelir tamam hadi gel barışalım hadi hadi falan diye.
(91 puan) tarafından
Ne kadar guzel
-Reklam-
0 oy
(5,071 puan) tarafından
Bizde de tam tersi durum. Ölsem konuşmam. Oturup adam akıllı konuşup çözmeden yüzüne bile bakmam. Öyle ki 'evde miyim değil miyim ben bile şüpheye düşüyorum' diyor :D sen konuşmaya devam ettikçe o kendini daha da geri çeker hep senden bekler. Tecrübeyle sabit :)
0 oy
(3,589 puan) tarafından
Bende küs kalabilirim eşim bir saat bile dayanamaz o yüzden hiç bir hafta konuşmadan küs kalmadık ama ben sureklj laf carpitirim :)
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Eger ben haklıysam asla konuşmam eğer kendimde suç bulmuş ama burnumu yere düşürmemek için cemkirdiysem ben arayi yapmaya çalışırım
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Ben de eşim yanaşmadan konuşmam veya nöbetteyse ilk mesaj atmasını beklerim 

Sizde de belki eşim böyleeir senden bekler 
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Ben yıllarca durabilirim ama eşim zorla konuşturur.
0 oy
(2,771 puan) tarafından
Bu konuşmuyorsa ben de konuşmam biraz kafami dinlerim iyi olur
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Ayyy yeni evliyken benim eşimde öyleydi bı kere inat ettim o konuşana kadar konuşmicam diye konuşmadım ondan sonra da kendisi uzatmaz ilk o konuşur :D 
0 oy
(287 puan) tarafından
Bişey bahane et mesaj at ara öyle öyle düzelirsiniz
(889 puan) tarafından
Bence aramasın ya kocası belliki alışmış onun yazacağını aricagını biliyo o yüzden böyle rahattır bu bir fırsattır değiştirebilir erkek bu kadın olmadan bir hiç olduğunu unutmasın yatak hayatı diye bişey var evlilikte illaki konuşmak zorunda kalıcak az daha sabretsin kocası ilk adımı atacak
(287 puan) tarafından
Valla ben küslüğü sevmiyorum onun yerine onunla konuşup her şey normalmiş gibi yapıp trip atıyorum barıştık sanıyo hoop mesafe koyuyorum ahahah deli oluyor
(889 puan) tarafından
İşte her ilişki aynı depil ki baksana adam nasıl rahat düzeni değiştirebilir bence olmaz öyle şey kız diyor hep ben adım atıyorum her konuda haklı haksız bn gönül alıyorum diye. Bir kadın gururlu olmalı bir olur iki olur üçüncü olmaz ya hersey karşılıklı
(287 puan) tarafından
Aynen her ilişkinin dinamiği farklı tabi genelde abartan taraf ben olduğum için sinirim geçince biraz da suçluluk duygusu oluyor yine de altta kalmıyorum :D
0 oy
(675 puan) tarafından
Eğer bir insan bir hafta küs kalabiliyorsa açık net sevmiyordur 
(889 puan) tarafından
Bence alıştırmıştır eşini nasılsa dayanamaz arar yada konuşur vs
0 oy
(342 puan) tarafından
Bırak 1 hafta 2 gün bile küs kalmadık çok şükür, genel de ne olursa olsun ilk adımı hep eşim atar evde olsa sürekli peşim de gezer işte de olsa arayıp durur mesaj atıp durur ama karşılıklı çünkü bende her zaman adım atarım haklı veya haksız fark etmez 1 adım atılır, ikimiz de özür dilemekten çekinmeyiz asla inada vurmayız çok şükür bugüne kadar kötü bir kavgamız olmadı ama tabii ki tartışmalarımız olmuştur. Ben eşimin huyunu bildiğim için kendimi naza vuruyorum oda huyumu bildiğim için ne yapması ne söylemesi gerektiğini bilir ona göre hareket eder. Hayat kısa 1 hafta karı koca için çok uzun bir süre bence kendini kenara çekmek yerine ilk adımı sen atabilirsin belki oda senden bekliyordur, akşam eşinin sevdiği yemeklerden yapıp bir de süslenip ortamı yumuşatmaya çalışabilirsin denemekten zarar çıkmaz daha çok faydası olur kimse bir özür dilemekle yada adım atmakla küçülmez.
(889 puan) tarafından
İyi güzel yazmıssında eşi buna alışmış zaten nasılsa karım dayanamaz konuşur diyip süründürüyor kendince neden kendini ezdirsin kadıncağız bence yapmasın bunu beklesin bu defa değiştirebilir düzeni bu şekilde hep bir taraf omuzluyor senin gibi depil onların ilişkisi sen diyorsun ki eşim benim gönlümü alır çekinmez diye onun kocası öyle mi. Bana kalırsa bu defa adım atmasın beklesin kadınlık gururu sonuçta
(342 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
@Ruveydacacan Özür dilemekle kadınlık gururu yerler de gezmiyor bu bir arkadaşı komşusu değil ki kalksın kendini köşeye versin. Ben eşimden özür diliyorum diye kendimi ezdirmiş mi oluyorum tam tersi aradaki soğukluğu öldürüyorum eşimde bu yüzden beni hiç ezik görmüyor aksine aradaki sorunları çözmüş oluyoruz aynı hatayı yapmamış oluyoruz. Ben sadece fikrimi söyledim kendi ne yapmak istiyorsa onu yapsın.
(889 puan) tarafından
Canım benim sen diyorsun ki benim kocamda bana karşı aynı şekilde davranıyor karşılıklı gönül alıyoruz o diyorki benim kocam asla gönlümü almaz hep haklı haksız ben alıyorum gönlünü diyor senin ilişkinle onun ilişkisi arasında dağlar kadar fark var o eziliyor sen ezilmiyorsun onu anlatmaya çalışıyorum beklesin yani kendi bilir yinede
(342 puan) tarafından
@Ruveydacacan Canım sende kendince haklısın bende kendimce haklıyım. Bende olaya tamamen iyi taraftan bakmaya çalıştım post sahibi ne yapmak istiyorsa yine onu yapsın Allah yardımcısı olsun inşallah.
(889 puan) tarafından
Amin canım inşallah :)
0 oy
(6,005 puan) tarafından
O konuşana kadar ben konuşmam 
0 oy
(889 puan) tarafından
Fırsat vermiyor ki küs kalalım 1 gün geçmez üstünden genelde küstüğümüzde yüzüne bakmadan önünden geçerim yolumu keser öper barışalım der sarılır senin eşin cok mu egoist
0 oy
(567 puan) tarafından

Bizim fındık kabuğunu doldurcak kadar bile tartışmalarımız olmadı ufak tefek şeylerdede küstüğümüzde hiç küs kalamıyoruz eşim biraz komik bi insan o yüzden küs kalabilmem imkansız:D

0 oy
(645 puan) tarafından
Biz küs duramayız tripleşsek de karşılıklı trip atıp tatlıya bağlarız 
0 oy
(1,562 puan) tarafından
Şuan küsüz hastanedeyiz oğlumu getirdik hiç yüzüne bile bakmiyorum
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Nasıl alıştırırsan öyle gider. Eğer hatalı değilsen ilk adımı her zaman karşı taraftan bekle. Yoksa her sorunda ne de olsa gelecek diyip umursamaz.
0 oy
(654 puan) tarafından
Aman benim eşimde öyle, bende sevmem küs kalmayı artık bende konuşmuyorum o şekilde yapınca 

Kaç yıllık evlisin 
(91 puan) tarafından
3 yıllık evliyim
0 oy
(89 puan) tarafından
Ay bizde de öyle ya . Asla asla konuşmaz bir ay konuşmasam bir ay ben adım atmasam bir ay kus kalır. Çok tripli tam bir prenses o konuda yani 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 467 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 630 göst.
8 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 341 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 484 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,021 soru

11,406,985 cevap

34,943 kullanıcı

...