0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde tarafından
K.Validem ile artık aramızdaki sorunlar yüzünden konuşmayacak seviyeye çoktan geldik ama eşimle aramda sorun yaşattığı için maalesef her şeyini yiyip yutmak zorunda kalıyorum 

K.Validesi ile konuşmayıp eşiyle sorun yaşayanlar sorunlarinizi nasıl aştınız acaba 

16 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Küs değilim ama konuşmam pek sorun da yaşamayız eşimle annesini de biliyor beni de
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Kaynana ile görüşmüyorum evime almıyorum evine gitmiyorum oğlumu gostermiyorum çok şükür eşimle hic bir zaman bunun için sorun yaşamadım bunun için seninle tartışmam benim ailem sensin diyor çünkü 

(1,336 puan) tarafından
Keşke benimki de öyle dese şuan annesi için ayrılsam gidecek o derece
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Ne alaka sonuçta sana ters gelen bisey olmuş kesmissin konuşmayı neden sorun ediyor esin de mecbur değilsin ki 

Asla bişey demez kendi gider gelir ama bana karışmaz annesine de söyler şunu şunu etmesen mesafe koymaz diye 

Nefret ederim anacı erkeklerden 
0 oy
(7,271 puan) tarafından
Vala iki günlük dünya kimse için bu hem bnm hem eşimin ailesi için evimdeki huzuru bozamam he der geçerim bugün varız yarın yokuz bırak büyüklük sende kalsın kim ne yaptıysa yaptı zamanı geri getiremeyiz
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Hayır konuşmuyorum goruşmuyorum eşimde görüşüb konuşmuyor zaten
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Konuşuyorum ama konuşmuyorum. Yani eşimin hatrı için ayda yılda bir ararm onlar beni ararsa açıp siz biz mesafeli Konuşuyorum ama kalben çok çok uzaklar artk bana. Önce eşim çok tavır yaptı bana ki hala içten içe kızıyor bana ama o da biliyor ailesi ile konuştukça boşanma aşamasına geliyoruz 
0 oy
(1,738 puan) tarafından
Küs değiliz ama telefonda hiç konuşmuyoruz. Şehir disindayiz. Kayınbaba arayıp ortalığı karıştırmadigi sürece sıkıntı olmuyor.
0 oy
(350 puan) tarafından
Konuşmuyorum ama yinede tartışıyoruz ama kaynanamla konusmadigim için değil yinede bazı şeyler sorun oluyor 
0 oy
tarafından
Napcan mecbur ayağını yorganına göre uzatacaksın canım huzurun kaçıyorsa yapacak başka bişey yok 
0 oy
(90 puan) tarafından
Aşamadim, annesiyle aramiz yoksa düşmanları oluyoruz biranda. Annesi bu lohusa halimle bana yapmadığını bırakmadı. 18 günlük lohusayim Durup dururken yüzüme tükürüp, çok iyi olsaydın eski kocan seni boşamazdi dedi, dondum kaldım cevap bile veremedim. Kocam annesine bu cümleyi niye kurdun bile diyemedi. Allah kötü kaynanalarin belasını versin, ölse hakkimi helal etmem. 

Velhasili kelam, kendisine nasıl davrandigin değil, annesine nasıl davrandigin önemli, öyle de karaktersizler. Asla haklı haksız aramiyorlar anneleri her daim haklıdır. Kendi deyimiyle annesinin yaptığı hiç bir şeyi sorgulamadan doğru kabul ederler.
tarafından
Sessiz kalmışsın valla helal olsun ay ben olsam ne yapardım düşünmek bile istemiorum bizde altlı üstlüyüz  yüzlerini görüyorum ama asla muhatap olmuyorum bittiler  bende 4 senedir gına geldi artık iletişimi mı kestim kafam rahat çok şükür eşim bişey demiyor o da anladı artık ailesinin ne mal olduğunu da kafam rahat
(221 puan) tarafından
Kız neva sn tam bni anlatmışsın valla
Nolcak bizim bu halimiz benim kaynana da herşeye der sonra hicbise olmamış gibi devam ediyor  kocam anacı çünkü aynı senin kocanın düşüncesinde
Anam her daim haklı cvp verirsen suçlu sensin
0 oy
(6,970 puan) tarafından
Mecbur kalmadıkça konuşmuyorum tabi ki ister istemez etkiliyor bizi. 
0 oy
(4,060 puan) tarafından

Kayinbabamla konusmuyorum esim sorun yapmiyor hakli olduğumu bildigi için;))

0 oy
(912 puan) tarafından
Maalesef sorun oluyor evet 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Hiç de yaşamadım çok şükür hatta eşimde konuşmuyor bugün gorumcemin doğum günü icin bi aradaydik annesi eşimin etrafında cok dolandı ama esim hiç konuşmadı sebebi bana yapilan haksizligin oda farkında 
0 oy
(253 puan) tarafından
Konuşmuyoruz canm eşimde bna hak verir sebebini yine görünce tek saygımdan arayınca Annecim derim yüzünü asma ama başka zaman yok yani konudan konuya değişir sebepler 
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Bizde de ikk zamanlar çok sorun olurdu eşim büyük kavgalar cikarirdi bide biz aynı apartmandayiz zorla ayaklarina gotururdu ama şu son bir kaç yıldır kendisine ve bana yapılan haksızlıkların farkında ikimizde 2 aydır ne evlerigidiyoruz ne konusuyoruz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 530 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 623 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Minigim500 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 309 göst.