0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (608 puan) tarafından
Dün dolaptan alışveriş yapmak için ödeme yapmaya çalıştım yapamadım bankayı aradım hesabımın bloke edildiği söylendi bankaya gittim Kozanlı vergi dairesine borcunuz var dedi orayı aradım ulaşamadım sonra e devlete girdim 2019 yılında ilk eşimle evlendikten 4ay sonra adıma kayıtlı bir plakayla trafik cezası kesilmiş 2bin TL 5yil sonra bunu öğreniyorum 4bin tlde faiz yüklenmiş 6bin olmuş eski eşimin e devletine girdim uyapina aynı tarihte aynı cezayı yemiş ama farklı plakayla cezalar aynı tarihler aynı ama plakalar farklı ben hayatımda hiç Antep kozanliya gitmedim ama ordan cezayemisim ehliyetim bile yok araba dahi sürmedim hayatımda o zmnlar kimliğimle plakami çıkarmış napmissa şuan ödemem gereken 6500tl ceza var yarın burdaki vergi dairesine gidip itiraz edicem kafam çok karıştı ailesine söyledim ne yapalım yani diyo biz cezayı odemeyiz napiyosan yap dedi babası 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,727 puan) tarafından
Hiçbir sonuç alamazsın 
(608 puan) tarafından
Elimizden geleni yapacağız ins çıkar bisi
-Reklam-
0 oy
(1,276 puan) tarafından
Direk kendisine ulaşsana. Ailesi pek bir şey yapabilirmi ki. Şikayetci olacam senden sahte imzadan sebep dersin vs
(608 puan) tarafından
Hapiste zaten cnm 17sayfa suç kaydı var
(1,276 puan) tarafından
Anladım cnm,Allah kolaylık versin
0 oy
(4,377 puan) tarafından
Valla bişey yapamazsın.Mahkemeye versen o paradan daha çok para harcarsin konuşup taksitle ödemeye bak geçmiş olsun.
(608 puan) tarafından
Eşime karşı çok mahcubum böyle biseyi odiyicek olmasını yediremiyorum kendime elimden geldiği kadar şikayette bulunucam sıkma canını öderiz diyo ama çok kötü hissediyorum
(4,377 puan) tarafından
Canım yapacak bişey yok can sağlığı olsun Allah huzurunuzu bozmasın.Esin dert etmiyorsa boşver
(608 puan) tarafından
Yok stres yapma sütün kesilir bişi çıkmazsa öderiz biter diyo ama elimde değil
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Canım önce o ücreti ödeyeceksin.sonra cezaya itiraz edeceksin.senin hiç ehliyetin olmadığını .bu plakalı aracı tanımadığını hatta oraya hayatında gitmedigine dair.geri ödeniyor diye biliyorum kanitlayinca
(608 puan) tarafından
İnşallah cnm ya dava açsam iki katı masraf gidicek eski pislik kocam aynı tarihte başka yerde ceza yemiş onunla kanitliyabilirim belki
0 oy
(9,671 puan) tarafından

Asmin sen geri gelmişsin ya kız. Bende seni düşünüyordum helal olsun kız postayı koydu gitti bidaha da gelmedi diye :D

(608 puan) tarafından
Kız herkes öğrendi sen yeni farkediyon daha
(9,671 puan) tarafından
Aa ciddi mi. Senin gitme sebebin de bebek yüzündendi sanırım  tekrar hamile kalıp doğurmuşsun bile. Allah analı babalı büyütsün inşallah
(608 puan) tarafından
Aynen erken doğum riskiyle hastaneye yattığımda burda linclmeye başladılar niye yaptın niye dogurucan falan filan doğurana kadar uzaklasim dedim çok şükür erken dogsada kirkimizi atlattık
(9,671 puan) tarafından
Yok doktorun seninle konuşması olay oldu aslında
(608 puan) tarafından
Aynen meğer aynı kafada ne çok bilen varmış
0 oy
(77 puan) tarafından
Hapiste olsa bile dava açıp babasindan alabiliyorsun 
(77 puan) tarafından
Bisey olmasina gerek yok davayi kazanirsan karsi taraf yapiyor odemesini ki bu sahte evraka giriyor emeklisi varsa ona haciz koyuyolar calisiyorsa maasina
(608 puan) tarafından
Yaşlı aylığı var sdce başka bişi yok çocukları bakıyor eve
(77 puan) tarafından
Sosyalin bagladigimi oluyor o
(608 puan) tarafından
Aynen
(77 puan) tarafından
Hadi ya yine bi avukata sorsana

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 339 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu