+1 oy
925 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Darbe yediysen en cok agir olsn hangisi  diye sorsalar hangisini anlatrsn

32 Cevaplar

+1 oy
(294 puan) tarafından

Benim oğlumla arama girme o ev senin diyil oğlumun demisti zalım:D

tarafından
Yazik ya
(294 puan) tarafından
Sanki onun evine kalmısım ben deli mi ne:)
(10,975 puan) tarafından
Zalımı okuyunca cay burnumdan aktı gülerken =D vay zalım
(294 puan) tarafından
:) :) aman bise olmasn sana
-Reklam-
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Hiç yemedim valla Rahmetli olmuş seneler önce hiç görmedim tanimadim::'(
(15,827 puan) tarafından
Ayyy arkadaşlarımda öyle diyo bende diyom yasasaydi belki kendi annem gibi bı kaynana olurdu diye
(294 puan) tarafından
Heehee canm ben de öyle diyordum ama hic kimse annen gibi olmuyor maalesef elin kızısın sen öyle görüyorlar ve ellerinden gelse kapının önğne koyarlar emin ol
(15,827 puan) tarafından
Öyle tabi canım vicdan merhamet versin Rabbim bu kaynanalara
(294 puan) tarafından
Aminnmn aminnnnn
(352 puan) tarafından
Ne şanslısın.
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Görmedim Allah razı olsun hep cok iyi annelik etti bana ama keske kaynanalik da edebilseydi
tarafından
Kayananalik etse iyi yad etmezdn ama
(2,075 puan) tarafından
O.manada demedim.kuzum benimki hic ogluna annelik etmedi. Hic umursamazdi
tarafından
Aslinda bi bakima kotu etmis cunku bazen erkekler simaryo  anne babalari dizginelrini cekebilio
0 oy
(119,456 puan) tarafından

ilk ay adet oldum diye tum eltilerini arayip turkuyeden gelin diye getirdik kisir cikti d.öl tutnadi demisti :ermm: İLK AY 

Burda linclendim bi ara adim kaynana dovene ciktida allah biliyo yaa  durup dururken kimse kimseye ellemez cani yanmayan can yakmazki
tarafından
Hak etmiş valla iyi ki yapmışsın yani ellerine sağlık harbiden zombiymiş karı yani
(826 puan) tarafından
Ay töbe est
tarafından
Sevda sen kaynanayı dövdün ya benim içimin yağları ermişti kız :D zombi
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

7 aylık hamıelyekn bizim nikah cızdanınkı fotosunu esımın eski sevgilisine vermıs kız da karakalem cızmıs  Instagram da kesfet kısmında gordum esım goreve tabu kac aydır bende evde dehıl annemler dedım agır seywle yaptı ama sonunda en agır darbeyi ben caktım oglunu kaybetti sımdı kudursun:D

tarafından
Buse ya  nelerle savasmissin
tarafından
İste canim sonunda kazandım sukurler olsun kimsenin yaptıgı kotuluk yanına kalmadı mutlu son da bana kaldı
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben ailemden rahatsizligimi saklarken annemi arayıp senin kizin kanser ve çocuğu olmayacak demiş vicdansız. Sanırım en ağır buydu.
(1,667 puan) tarafından
Oha ne vicdansizligi kiz resmwn insanligindan cikmis bu kadin yaziklar olsun
(1,013 puan) tarafından
İyi dilekleriniz için cooookk teşekkür ederim. Allah hepimizin karşısına iyi insanlar cikarsin
(382 puan) tarafından
Gercekden cok uzuldum vijdansiz Allahindan bulsun
(382 puan) tarafından
Gercekden cok uzuldum vijdansiz Allahindan bulsun canim
tarafından
Yuh ya
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Hiç kaynanalik yapmadı bana çok şükür annem gibi davraniyor elinden geleni yapıyor 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Oğlumun vudunda yaralar çıkti hastaneye gidicez iyi değil dedik iyi güle güle gidin dedi çok zoruma gitti 
tarafından
Yuh ya
(3,739 puan) tarafından
Bunun üzerine tavir aldım öyle bir üste çıktı ki kendini haklı durumuna getirdi eşimi de buna inandırdı
0 oy
(5,997 puan) tarafından

Oglum dogdu 3 ay görmeye gelemdi :wassat:

(5,997 puan) tarafından
Ahahha aynı mahallede alt üst sokaklarda 3 dakika bile degil şaka gibi ama gercek
tarafından
Cok uzakms  kz:)
(5,997 puan) tarafından
Keşke cehennemin dibinde olaydı :D
tarafından
Kiz araniz mi bozukdu  bide onun kacinci  torunuydu senin bebis
(5,997 puan) tarafından
5. Torunuydu ama dogulularda şöyle bir düşünce var erkekten olan torun sanki onların kendi evladı gibi o kadar candan oluyor kızın evladı olunca başkasının cocugu gözüyle bakıyorlar yani böyle sacma sapan bir düşünce var işte her neyse. Erkeklerden ilk evlenen benim eşim ilk gelin benim ilk erkekten torun da benim oglum ama ne hikmetse bizde tam tersi oldu hiç umurlarında bile olmadı. Sebebi de eşimle aralarında alacak verecek meselesi varmış sırf para için yani
0 oy
tarafından

Hangisini yazayım ki.   Ama en büyük darbem.  Kızım vefat ettiğinde. Oh. İyi oldu demesi.  Ama hiç bir şey olmamış gibi kapıma gelmesi ve ben de*****k gibi. Her seferinde eşimin hatrina susup kabul etmem 

0 oy
(370 puan) tarafından
Esimle kavga ediyoduk sen benim oglumdan ne istiyin demisti 

Ne istiycem oglundan allah allah
tarafından
Canini  deseydin:)
(370 puan) tarafından
Onun olsun ben naparim onssuz
0 oy
tarafından
Düğün gecesi gelin odasında bana sırf söylediği şeye itiraz ettim diye ne halin varsa gör dedi ve 1 aylık evliyken gelin değil düşman almışız dedi daha ne desin kadın
tarafından
Yuh ya
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ogluma bebek gormesine gelmislerdi oglum erken ewlendi ne demisti esimin kuzenide 30 yasinda kim kiz werecekti mutluya dedi oda ben ogluma bugun kalksam yarin kiz bulurum benim oglum yakisikli demisti 40 yeni cikmisti bunu hic ama hic unutmayacam daha birsurursu... ama Allah war kotuluklerini ortup iyiliklerini goruyorum ben onu rabbime havale ettim bekliyorum
tarafından
Yazik.ya mutlubolmasi gerekirken
(6,053 puan) tarafından
Oo bunun gibi neler
0 oy
tarafından

Eşime sen baba olmak için geç kaldın demişti :ermm:

0 oy
(32 puan) tarafından
Yazacak çok şey var ama en zoruma giden hamile olduğumu öğrendiği zaman aldircan ben onu torundan saymam demesi eşimide doldurup aldiralim die üstüne baskı yapip beni günlerce aglatip bebegimi kaybetmeme sebep olmasiydi birde millete kendi düşürdü deyip kendini temize cikarmasi oldu canından can gitti en zoru buydu
(68 puan) tarafından
Okurken tüylerim diken diken oldu sebebi ne olabilir bunun ya??? Gerçekten ne sebeple yaptı bunu
(826 puan) tarafından
Kuzum nasıl dayandın evlat acısına
(32 puan) tarafından
1 tane kızım vardi o zaman 2 yaşındaydi bana göre küçük değil burda görüyorum yaşına girmeden hamile olanlar var  napcaniz 2ci çocuğu erken ben bakmam kendin gider dogrur kendin bakarsın die neler söyledi birde bağıra bağıra esimide doldurmus eşimde aldiralim dedi. Ben yok dedim üstüme geldiler ben annemlere söyledim annem eşimle komşumus eşim pişman oldu benden özür diledi hata yaptım dedi sonra kontorle gitmistik. Ben güzel haber duycam sonunda die bir girdim doktora bebegim çoktan benden gitmiş bile  o an başımdan Kaynar sular döküldu gunelrce ağladım hergun serumlar esim bizim yüzümüzden oldu Allah'ın zoruna gitti dedi ama kaynanamin bir gobek atmadığı kalmıştı  simdi ise görümcem hamile ve aynı onun ogluda 2 yaşında üstüne titriyor bişey olur die bardağı dahi aldırmıyor bende eşime dedim benim bebeğimin suçu neydi hakkini nerede vereceksiniz die hergun zoruma gidiyor ama elimden gelen bişey yok
(826 puan) tarafından
Allah ona vicdan versin eşin en azından pişman olmuş
Rabbim sanada sabır versin kuzum
(68 puan) tarafından
Canım benim ne kadar zor o kadın anne değil mi ya benim gözlerim doldu üzülme kuzum Allah a havale et sen o merhametlilerin en merhametlisi
0 oy
tarafından
Ben kaynanamla oyle cok bi surtusme yasamadim hic ama sunu unutamiyorum beni aradi nişanda takı olmasın dedi bende okey dedim amcamlara vs soyledim. Sonra onun amcasi bilezik takti gostere gostere. Benim ailem g.t gibi kaldi tabi ben getirmeyin demiatim birsey. Neyse hani anne yoktu taki vs dedim. Cok aglamis üzülmüş bende uzatmadim. Ama sonra ne oldu bilin. Amcasi icin bilezigi geri istediler dugunde de onu takacakmis. Bir kere nişanda takilan kizindir ne şov yapiyorsunuz o zaman orda. Benim ailemde bilirdi getirip dugunde takacagini takmasini. Bende bozdurmustum neyse yeniden aldim verdim takti. Buda boyle bir darbedir 
0 oy
(267 puan) tarafından
Bu soruya destan yazılır beni kalbimden vurdun :) 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben kendisini tanımıyorum canım ondan kavga etme fırsatım olmadı bırgun gelirse ilk kavgam esımi kundakta dedesinin kapısının onune niye koyup gıtmıs6onun kavgası olur eminim. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Çok şükür kaynanadan ziyade anne gibi 3 buçuk yıldır bi katı tarafını görmedim 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kumasiyla kavga etti kumasi ben ona bisiler anlatmisim.diye gitmis kaynanama anlatmis oda inanip benim üstüme yürümüstu ama kumasindan da nefret eder bana degilds ona inanmisti o günden beri ona anne demiyorum ve mesafe kiydum haketti 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 448 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (596 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 338 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...