0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Yaa bi görümce düşünün sizde ne görse gerek eşya gerek kifayet ne olursa artık hemen gidip aynısını alan yada benzerini ve mutlaka yeni ne alsam hemen kısa bi sure sonra aynısını yada tıpa tıp benzerini aliyo valla çıldırcam beni taklit ediyor sürekli ***** ya biraz kendin olsana bide başka şehirde oturuyorum düşünün bazen fincanla kahve atarım gider o fincanın aynısını alır bazen kıyafetle şal ile resim atarım gider aynısını alıp duruma atar bide en son koltuklarıma örtü almıştım yeminle az önce gördüm gitmiş tıpa tıp benzeyeni almis görüntülü konuşurken görmüştü onları da ben ne alsam ne yapsam sürekli beni taklit ediyor yaaa valla sinirlendim artık gece gece uff bide benden 7 8 yaş büyük boyu kadar  çocukları var Pess doğrusu niye yapar ki zaten sinsi bisey 

15 Cevaplar

+1 oy
(46 puan) tarafından
Niye sinirleniyorsun ki belki zevkini beğeniyor neden kendine dert ediyorsun 
(20 puan) tarafından
Kesinlikle bu beğenmek değil özentilik bununki ultra üst seviye daha size anlatamadıklarım varr
-Reklam-
0 oy
(921 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin bence bukadar önemseme onun yaptıklarını zaten aynı şehirde bile degilmişsiniz ben olsam güler geçerdim dikkatimi bile çekmezdi yani 
(20 puan) tarafından
Zaten gülüyorum ama bu kadar da olmaz yaniiii sürekli sürekli sorsan kendisine aaa yok ben önceden görmüştüm falan der halbuki bi boktan çakmaz
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kız nasıl seninkiyle aynısını arayıp buluyor hahaha taklitler aslını yüceltir cnm boşver başkasını taklit edeceğine biraz kendi olmayı çalışsın 
(20 puan) tarafından
Bak yemin ediyorum ben bi kere evine gittim ozamanda ayağımda yeni spor ayakkabım vardı bi kaç gün sonra kendisi kaynanamgile gelmişti bi baktım modeline çizgisine kadar aynısını almış giymiş gelmişti düşün yanii
(2,835 puan) tarafından
Hahahaha balki seni çok seviyor ve tarzını çok beğeniyor cnm valla bilmedim şimdi kaynanamda anlatır aile binasındayken kayınvalidem ne alıyorsa elitlerinde gidip aynısını alırmış bütün evler aynıymış kaynanam hiçte takmazdı onları valla
0 oy
(652 puan) tarafından
Taklitler aslını yaşatır iyi izle derim ;) 
(652 puan) tarafından
Yok kız görümce  ne iyi seyirler dile valla ciddiye alma oynasın kendi oyuncaklarıyla hıc takma seni taklit ediyor işte
(20 puan) tarafından
Ya yeminle abartmıyorum öyle böyle taklit etmiyo bi spor ayakkabim vardı gitmiş aynısının aynı modelinden aynı renginden almış giymiş gelmişti ve sadece 1 gün sonra yaptı bunu ayağımda gördükten sonra yani düşün
(652 puan) tarafından
Öyle gördüğünde desene ay güle güle kullan bendeki gibi durmamış ama. Siz nasıl tepki veriyorsunuz onun bu hareketlerine o önemli
(20 puan) tarafından
Bisey demiyorum yada aaa benimkinden diyorum  kendisini zaten yüz yüze yılda bir kez görüyorum çoğunlukla durumlardan yada görüntülü arayarak kendi gösteriyo yüzsüz gibi uzak durmak için elimden geleni yapıyorum virüs gibi bulaşıcı birsey
(652 puan) tarafından
Yanı uğraşacak bir şeyi yok demek ki gerçekten onun bu hareketlerini umursamayı bıraktığınız an rahatlayacaksınız ve gözünüze bile batmayacak kendi uzaklaşacak inşallah
0 oy
(442 puan) tarafından
Ne güzel işte senden feyiz alıyor. Sende şakaya vurup şöyle kız bende olmasam neyapacaksin resmen modacin olddum felan diye. Başka bı zararı yoksa alsın yani ne var bunda. 
0 oy
(1,470 puan) tarafından
Sen niye kafana bu kadar taktın ? Valla siz dertt arıyosunuz. Almıştır beyenmiştir sonucta sende farklı onda farklı duruyo kıyafet. Onun evı ayrı senin evin ayrı alt üst oturmuyosunz ya
(20 puan) tarafından
Öyle söyleyip laf çarpacak birisi değil maalesef yılan yılannnnnn ayrıca bunu ki beğenmek değil takıntı ve benimle yaris içinde sinir bozucu sadece
(1,470 puan) tarafından
Sen o yokmuş gbı davranırsın onun dha cok sinir etmiş olursun. Bunu dene bence
0 oy
(4,250 puan) tarafından

var oyle tipler. benim kuzenimin kaynanasi oyle grumcesi de oyle. koltuk takimi almisti.iki sene once gecen sene gorumce aldi ayni takimdan .bu sene de kaynana degicek yakimk  ayni takimdan istiyor hali mali birebir ayni olacak. gecen sene eski koltuk takimina kuzenin halisinin aynini almak istiyordu renk uymadigi halde. bu sene hem koltuk takimi hem hali aynisi almak istiyor. sansa uretilmiyormus o model artik. bizimkini satalim demis kunenimin esi once kullanilmis seyi niye alim demis sonra kabul etmis kaynana ama masa sandalye almio. sandalyeler koltuklarla takim. ayni kumastan bulurmuyum bilamazmiyim belli degil diye vazcaydilar satmadilar bide parayi peyderpey odeyecek hic olup gidecek yani . kiz kendine yeni asya icin borca girecekdi.:)

(20 puan) tarafından
Ayyy Allahim herkeste var demekki böyle tipler sinir bozucu yuh
0 oy
(110 puan) tarafından
Aaa bu benim kaynanam. Ne alsam oda alır :)) 
(20 puan) tarafından
Bu daha beteri bi götümdeki donun aynısını almadığı kaldı o derece
(110 puan) tarafından
Benimki onuda alıyor merak etme
(20 puan) tarafından
Tövbee daha neler
0 oy
(822 puan) tarafından
Etrafımdaki çoğu insan görümcen gibi 
0 oy
(290 puan) tarafından
Benimkilerde aynı benim koltugumun aynı rengini düşün parfumume deodorantima kadar alıyor 
0 oy
(310 puan) tarafından
Bence sinirlenme gerek yok aynı tipten bende de vardı ben gülüp geçiyordum. İstediğini alabilir yapabilir seni de taklit edebilir çok ta önemseme.
0 oy
tarafından
:D yatak takımımız aynı der susarım Reiss ahahahha
0 oy
(138 puan) tarafından
Benim gorumcemle kiyafet malina bakar nasil diye
0 oy
(570 puan) tarafından
Sinir bozucu evet ama alsın nolckki zten bska sehirdesiniz takma o kdar .takiyosanda paylaşma gormesin
0 oy
(113 puan) tarafından
Sende WhatsApp ta özenmek ile ilgili kapak Bi söz paylaş sok lafı otursun yerine 
(20 puan) tarafından
Aklimdada daha güzel bi söz bulamadim arıyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 716 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde Miraeymen (574 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 210 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Melek.hfs (1,219 puan) tarafından soruldu