0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Hanımlar 2 ay sonra bu eve taşınalı 2 sene olacak ve ben ilk defa bu gece kızım uyandğnda odasına gittiğimde kırk ayak yani ev çiyanı gördüm internetten araştrdm rutubetten oluyormuş bu sorun var bu evde evet ama ilk kez gördm acaba yine var mıdır yoksa bıtane midir sizce bunlr toplu mu oluyor yani nsl oluyor bilen var mı bide kızım ağlayarak uyandı bazen ağlar ama yanına gidince sakinleşir bu sefer sanki sustu 2 dk sonra bidaha sustu 5 dakika sonra bidaha ağladı yanında olduğum halde acaba böcek onu ısırmış olabilir mi ısırır mı ben gördüğümde duvarda geziyordu ama korkuyorm yoksa acaba kızım uykusuzluktan felan mı ağladı bunu anlamanın bir yolu var mı kuruntu mu yapıyorum bn acaba korktuğum için

5 Cevaplar

0 oy
(793 puan) tarafından
Evet ısırır canım. Annemlerin banyoda varmış, kardeşim de çamaşır makinesine çamaşır yerleştirirken o anda kardeşimin elini ısırmış. Bağırınca yanına gittim, hemen acile gittik. Serum takıldı, kan alındı, belli bir süre gözlemde kaldık zehirlenme ihtimaline karşı. Isırdığı yer belli oluyor kontrol edin isterseniz. Şu an nasıl huylandım anlatamam.. 
(12 puan) tarafından
Şuan uyuyor sabah bütün vücudunu kontrol ederm belli oluyorsa eğer inşAllah öyle bir şey yoktur tabi bnde çok huylandm gece onu süpürgeye çekip süpürgeyi de balkona attm korkudan ama içim hiç rahat etmedi
-Reklam-
0 oy
(165 puan) tarafından

Ay ay benim evimde de var napıcam bilmiyorum kızım 6 aylık gündüz yere bile bırakamıyorum şaştım kaldım çözüm bulamadim :'(

En iyisi taşınmak 

0 oy
(411 puan) tarafından
Ay be.komsunun evinde çıktı beşinci kat ama banyo giderin den felan geldiğini dusunuodu çok iriydi bı karış kadar kalindida baya al Allah korusun bak bı heryerine bide sonrasında başka komşular dedi onlar eşli gezermis tek olmazmış yani öyle dediler bidaha o komşuya gitmedim valla bende de çıktı ama minikdi
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Fotosunu at canım tuylu gibi bi kırk ayak var duvarlarda gezer o zararsız bir ****** ama gerçek çıyan sa o zaten parlak bir vücudu oluyor zarar veriyor insana diye biliyorum 
0 oy
(3,445 puan) tarafından

Bu da bizim evdeki het sene bir tane gorurum.ama benim evimin yanı.bos camda sineklik yok ordan geldi diye dusunuyorumimage

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 138 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 310 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 451 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.