+1 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Makas ariyordum bebegimin odasina girdim ışıgi actim firladi coook buyuktu ya kafayi yicem cok korkuyorum biceklerden birde cok buyuktu  esim kapiyi kapatti ariyor suan ev 3 katta nasil gelmis ama kirk ayak tabi tirmanir ay Allahim ya bebegimin besigine gelseydi varya ödum cikiyor su boceklerden

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç sorma ya bende geçen balkona gittim baktım kocaman çekirge. Ödüm koptu ya valla bende cok korkarım 
tarafından
Kesin bulamadi hala odada esim nolucak simdi ama evin icinde o
tarafından
Canım kesinlikle kırkayak daha tehlikeli insallah bulur eşin
tarafından
Bulduuuuu
tarafından
Ay hadi gözün aydın ya sevindim
tarafından
Ay insan cok korkuyor ya
-Reklam-
0 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum aman hemen evi ilaçla derim çünkü kırkayak çok tehlikelidir benim kardeşimi isrmisiti Piskolojikmen mahfoldummmmmm sanki heran kırkayak gelip benimde isircsk gibi
(948 puan) tarafından
Acemiannecim kız şimdi baktım ciyana valla aynısı olabilir Cnm
(948 puan) tarafından
Bayanelmas kız öldürdünüz mu
(1,506 puan) tarafından
Ah bende çok çektim ordan biliyorum canım ben kırkayak dedim resmini dayıma gönderdim onlar çiyan dedi bi de öldürünce pis kokuyor :/
(948 puan) tarafından
Ay tüylerim diken diken oldu resmen valla
(1,506 puan) tarafından
:/ sıkıntılı ilâçlamak şart tek ev yüksek olunca ilaçtan sonra zor tekrar olması ama merdivenlere tüm sık.ak lazım tek evin içine degil
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Kırık ayak diye okudum gözlerim büyüdü bakarken :ermm::blink:

(1,506 puan) tarafından
Ay hiç deme :) bu arada bian önce ilaclatin öldürünce çok pis kokuyor bi önceki oturduğum evde bi kış uğraştım rezillikti artık dayanamadım taşındım 3v sahibi gibi soyka da ne var ondan ne olacak bizde de var diyor gelde çıldırma
tarafından
Ay bulduuuu
(1,506 puan) tarafından
Korkutmak istemiyorum ama devamı olabilir :/
tarafından
Nasil olucakk ki
(1,506 puan) tarafından
Yanı başka kirkayakta vardır ilaçlama yapın
0 oy
(830 puan) tarafından
Kız geçen hafta biz uyurken yataktan çıktı geldi kocaman kalkıp hemen bebeğimi alıp içeriye kaçtık eşim yakalamaya çalıştı ama kaçtı dünde banyoda gördüm yine kaçtı salonda yatıp kalkıyoruz evi ilaclatacagiz bizde 2. Katta oturuyoruz 
tarafından
Of Allahim ya buyukmuydu sizinki
(830 puan) tarafından
Büyüktü kız ay tüylerim diken diken oldu gene eşim küçük böcek sanıp uyku sersemi benim üstüme attı boynuma gelince bende fırlattım bı baktık kırkayak hala daha aklıma geldikçe tuhaf oluyorum iğrenç birşey ya Allah'tan yavrumu falan sokmadı
tarafından
Ay ne korkmussundur ha suan felaket kasiniyorum ya oyle bisi olda aglarim heralde oturup
Bulduk bu arada esim buldu inanmiyorsa gosterim diyor yoook istemiyom dedim
(830 puan) tarafından
En azından sizinki bulunmuş bizimki nereye gitti kim bilir banyoya klor döktüm duruyor öyle 3 aylık bebeğim var ya ona birşey olmasın da aman dikkat kuzum sende evi ilaclatin
0 oy
(4,140 puan) tarafından

Baääääääh cok kötü bendede kullaga giren böcek vardi iyyyarrrk:woot:

0 oy
(7,096 puan) tarafından
Ay benimde gecen hamam bocegi vardi cok tiksiniyorum ya 
0 oy
(220 puan) tarafından
Ay ben bayılırım heralde fobim var benim her türlü böceğe, onun öldüğünü bilmeden içim rahat etmez heran çıkacakmış gibi 
0 oy
tarafından
Bizim ikinci kat ev kapının ağzında eşim öldürdü geçen kocamandı çok kötü ya 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
kırkayak bisey yapmaz ama çiyan yapar cnm bn banyo da çiyan gördüm bnmde 4.kat 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Geçen bende gördüm tuvalete gittim birden önüme çıktı õdúm koptu nefret ediyorum böceklerin hepsinden hele evde görmeye dayanamıyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 138 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 227 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ayse_Nur (12 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 311 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 434 göst.