0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (1,486 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçenlerde buraya yazmıştım eşim ailesine bayramdan beri küs ev ve kurban olayı yüzünden diye. Onların gelmesi ve bizim gitmemizi yasakladı. Annesi de devamlı eşimi arayıp torunumu özledim diyordu. Neyse bugün kardeşimin düğün davetiyesini götürdük, eşimle kızım aşağıda bekledi bende kaynanama verdim. Neyse özledim falan dedi, sonra bende indim aşağıya. Diğer kartları dağıttıktan sonra eşime yarım saat annene girelim istersen kızı özledim diyor dedim. O da çok istekli olmasada beni kırmadı gittik. Otururken eşimle biraz tartıştılar, klasik ne yaptık ettik diye falan. Sonra kadın bana dönüp sana kırgınım Nur dedi. Bende niye falan diyince, neymiş ben eşimden gizli arayıp soracakmışım, eşimin peşine düşüp tepki vermişim. Bende oğlunuz yasakladı, şart koştu dedim. Ben oğlumun peşine düşüp sana hiç tepki verdim mi falan dedi. Sonra eşimde buraya beni Nur getirdi, o demese ben zaten gelmezdim dedi. Biraz daha konuşup kalktık. Eve gelince eşimde ben sana dedim s*lak gibi vicdan yapıyorsun herkese dedi. O kadar kırıldım ki, cidden ben götürdüm üstüne suçlu ilan edildim. Eşime de söyledim, annen görümcemin nikahına sen istemediğin için katılmadık diye günlerce konışmamışlardı dedim. Zaten bugüne kadar eşim ailesi ile hiç benim yüzümden kavga etmedi. Resmen oğullarına cesaret edemedikleri cümleleri bana kurdular. Başım falan ağrıyor sinirden. Kaynana milleti sonra gelinler bizi neden sevmiyor diyor

6 Cevaplar

+1 oy
(8,937 puan) tarafından
Hiç konuşma muhatap olma aralarına girme mesafe her zaman iyidir kaynanalar sevilmek için yaratilan varlık değildir zaten
(1,486 puan) tarafından
Zaten araya girmedim, bu saatten sonrada ne git derim eşime. Ne de ileride barışınca eskisi gibi olurum
(2,149 puan) tarafından
++++++++
-Reklam-
0 oy
(69 puan) tarafından
Hangı kaynanayq yaranılmıskı ona yaranılsın canm. Sen esın ve cocugunla mutlu olmana bak bosver. Takmayın 
(1,486 puan) tarafından
Cidden kırıldım ama. Onları istemeyen kişi eşim. Neden eşimden gizli arayıp eve alıyım ki.
(69 puan) tarafından
Hayır canm kesınlıkle esınden gızlı ıs yapma
(1,486 puan) tarafından
Yok canım zaten almam. İnsan olsunlar haksızlık yapmasalardı. Ama bundan sonra özledik ölüyoruz deseler boş
0 oy
(570 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum inan.senin esin de benim eşim gibi demekki..benim eşim iki yılı geçti annesiyle konusmuyo.ama bn hiç bir zaman aralarına girmedim.bayramlarda teklif ederim gel gidelim diye oda yok der.bn kendim gider bayramlasir gelirim...cnku iyi olurlarsa oh ne hoş ama kötü olurlarsa bnden bilinir biliyorum .o yüzden naparlarsa yapsınlar deyip karismiyorum.bn eşimin ailesinde gördüm kuslugu..snde takma aile yapısı degistiremmessin
(1,486 puan) tarafından
Öyleymiş cidden. Birde yarın günü varmış gidince söylemek zorunda kaldı, istersen gel diyor. Eşimde eve gelince sen gidersin anlamıyorsun tepki almayı dedi
0 oy
(884 puan) tarafından
ay sanki bizi anlatmışsın ama ben ne yapsam eşimi ikna edemedim yok barışmıyor benimde konuşmamı istemiyor ben onları sildim sende konuşursan kötü oluruz deyip kapatıyor konuyu 
(1,486 puan) tarafından
Eşimin tek istediği abisine zamanında ev aldıkları gibi bizede almaları. Onlarda 3-4 sene daha bekleyin para yok diyorlar.
0 oy
(1,023 puan) tarafından

Anlamış olmana çok sevindim:silly:

(1,486 puan) tarafından
Teşekkür ederim, bende sonunda yaşayıp anladım. Ama en sevindiğim eşimde gerçekleri gördü ve bana destek oldu.
(1,023 puan) tarafından
Ne güzel canım

Zaten genelde en son seviyede kocalar eşlerine destek oluyor:-D
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Gunaydin canim gunaydinlar kaynanayi hic yaranirmi kizim yenimi uyandin Sen goz yasini kan akit yine bos
(1,486 puan) tarafından
Valla öyleymiş ne diyim
(2,732 puan) tarafından
Bende de var aynisi canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 335 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 932 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu
0 oy