0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından

9 aylık çocuğum var ve 3 bucuk yaşında kızım .kuzenim evlenyo.haliyle kızıma elbise türü oglumada gömlek pantolon giydirecem.kaynanam temiz giydirme pasaklı olsunlar yüzüne felan biisler sur nazar olurlar bilmem ne dedi.

Bende bir şey olmaz inşallah insan içini ferah tutacak dedim ,baktım diyo ki sen bilirsin hasta olsunlarda gör ,
Kendisinin nazarı degiyo çocuklar sabaha kadar agliyolardi kendine bakmiyolar hiç hep etraf nazar degdiriyo göz degdiriyo,evet nazar var biliyorum ama güzel giydirmesem bile kanları cekiyo tatlılar guluyolar ,
Hasta olsunlarda gör nedemek ya

10 Cevaplar

+2 oy
(1,780 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Patavatsız kaynanan varmış Allah sabır versin 

Okursun üstüne çocukların , milletin içinde çocukları kirli dedirtmek istemezsin heralde !!  çok saçma ya ki yine milleti boşver insan kıyamaz süslü püslü temiz çocukların yanında çocuğum pis olcak daha neler
(218 puan) tarafından
Rabbim korusun çocuklarımızı inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,400 puan) tarafından
Düğüne çocuk götürmüyorum bacım :D hele bu dönemde asla :D
(218 puan) tarafından
Niye ki
(4,400 puan) tarafından
(genelde) kapalı alan. Bir sürü insan. Virüsü mikrobu. İllaki geliş mıncıklayan yaşlısı okur laftan anlamazlaaar. bir de ortada o koşuşturan çocuk görüntüsünden inanılmaz rahatsız oluyorum. Bizim kendi düğünümüz de çocuksuz düğündü mesela?
(516 puan) tarafından
Bende direk gitmiyorum valla
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Güzel ve temiz olmasına özen gösteririm çevşenini de takarım okur üflerim Allah esirgesin yavrularımızı 
(218 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım
0 oy
(213 puan) tarafından
Cnm yok götürülüyor benim oğlum 4 aylikdi erkek kardeşimin düğününe götürdüm cokda güzel giydirdim gömlek papyon pantol çokdanl şık oldu oğluşum, yanlız benim oğlum seslerden korktuğu için ben evden pamuk aldm müzik çaldığı için kulağına pamuk koydum korkmasn diye ağlıyor yoksa 
(218 puan) tarafından
Canım valla hiç bırakacağım kimsem yok yoksa birakirdim
(213 puan) tarafından
Olsn cnm götür dikkat et kimse fazla ellemesin bebeğini hasta olur
0 oy
(263 puan) tarafından
9 aylık bir bebek yüksek sesli öyle düğün ortamına sokulmaz. 
(218 puan) tarafından
Birakabilcegim kimsem yok
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Başlığa göre yazayım 

Evet

Hemde en pahalı en güzelini alırım 

Oğlum 3 buçuk yaşında 

Gider alışveriş yerini alt üst ederim

Kızım 9 aylık olucak

En güzelini giydiririm 

Düğünde önce gelin damat

Sonra kızım oğlum 

Massalah diyeyim

Sgdggh

Kaynana illeti 

Oğlumun parası gidiyor diye canı çıkıyordur belki canım benim 

Sen inadına muhteşem giydir

Gık diye ölsun
(218 puan) tarafından
Valla anlamadım,öyle diye diye kendi nazarı değiyor halbuki
0 oy
(12,719 puan) tarafından
O nasıl bir saçmalama şekli ya

Çarşıya iniyorum annemlere yine de özeniyorum giydiriyorum evde pasaklı pasaklı dolaşıyorum tabii 2 yaş sendromu dibine kadar yaşadığı için
(218 puan) tarafından
Evde valla canım bende yetisemiyorum bı bakıyorum değişik değişik çoraplar giydirmisim ,ama düğün dernek oldumu insan temiz giydirilmesi bence
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Gideceğim bir dügünde pasaklı şekilde bir çocuk varsa aa anneye bak dügune gelmesini biliyor çocuguna bakamiyor derim. Kayinvalideni asla dinleme emin ol milletin diline düşersin. 2 kere gittim düğüne oğlumu çok şık ve özenli hazırlandim sen çocuğuna nazar duası oku dügünde 
0 oy
(350 puan) tarafından
Ben  kaynanaya giderken bile güzel şeyler giydiriyorum kaldıki dügüne pasaklı götürcem üzerine oku cevşen tak götür 
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Gayette güzel giydiririm, kimsede karışamaz. Okursun nas, felak oldu bitti. Ayrıca herkesin derdi bizim çocuklara nazar deldirmek mi

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 191 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Meyross (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 163 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
21 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tazeanneadayi (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...