0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Kızlar 50 gün oldu ve ben hala korkuyorum ilişkiye giremedim dikişim patlarsa sorun varsa diye ağrım sızım yok kanamam bitti . Oraya aynadan bile bakmak istemiyorum çok soğudum doğum anında sürekli elle muayene falan travma oldu resmen . Dikişin artık patlar mı acaba kaç dikişin var onuda bilmiyorum offf çok zor kadın olmak

11 Cevaplar

+1 oy
(580 puan) tarafından
Ben lahusaligim bittiği gün girmiştik bir şey olmuyor 
-Reklam-
0 oy
(9,677 puan) tarafından
Ben sezeryan olduğum halde 3 ay olmadı o iş normal olsam yanmıştık 
(267 puan) tarafından
Off valla cok zor :)
0 oy
(7 puan) tarafından
Öyle canım ama dikişin düşmedi mi daha 
(267 puan) tarafından
Yok ben görmedim ama erimiştir herhalde
(7 puan) tarafından
İdrarla falan tuvalete düşüyor canım belki sen görmedin bende çok korkuyordum ama aynayla bak bence bir ayrıca bişey olmuyor korkma yaşandı onaylandı yani merak etme ama yavaş yavaş:)
0 oy
tarafından
Dikişin çoktaaaannnn iyileşmiştir hiç korkulcak bir şey yok bende yeni doğum yaptım burda yazıyorlardı afedersin ilk geceden bin kat daha zor falan diye külliyen yalan galiba onlar o korkuyla sıkmış mı kendini napmış bilemiyorum artık kendim örnek vereyim çok afedersin hiçbir ağrı sızı yanma hiçbir şey yaşamadım normal doğumdan önce nasılsa aynı öyleydi takma kafana ben iki ay lohusa kaldım ama iki aydan sonra kesildi öyle diyim sen anla 
(267 puan) tarafından
Dikişte hiç görmedim düşmedi erimiş midir acaba
tarafından
Benimde düşmedi düşmediyse estetik dikiş yapmışlardır onlar eriyor kendiliğinden düşmüyor ve o çok iyi bir şey hiç izi falan da kalmıyor ilk zamanlar biraz şişliği belli oluyor o kadar millet parayla yaptırıyor ben araştırma hastanesindeyken ebe öğrensin diye doktor yapmıştı o zaman çok sinirlenmiştim ben deney tahtası miyim diye ama sonradan iyi ki öyle yapmış dedim
(2,630 puan) tarafından
Valla bende 2 sezeryan oldum ama  40 çiltiktan sonra hemen adet oldum 10 gunde o surdu
Toplam 50 gun sonra iliski oldu ve hiç bi agri sizi olmadi  okurken cok garip buluyorum agrisi olanlari
Herhalde kendilerini korkutmuslar
0 oy
(2,381 puan) tarafından
40 ında gitmiş miydin muayeneye bende korkuyordum da doktor sorun yok demişti 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Kendimi hazır hissettiğim zaman olmuştu ilişki 50 günü fazlasıyla bulmuştu 
0 oy
(6,052 puan) tarafından
Dikişin patlamaz çünkü dikiş yok artık iyileşmiştir çoktan cnm şuan doğumdan önce ki hali gibi düşün normal vajina ilişkiye girince patlamaz yırtılmaz bu konuda rahat ol . Canının yanmasından korkuyorsan biraz daha bekle ama ne kadar zaman geçerse geçsin ilk ilişkide hafif bir yanma oluyor ağrı acı değil. Sonraki bir kaç seferde geçiyor artık korkulacak birşey değil 
(267 puan) tarafından
Of bilmiyorum bi sıkıntı olsaydı çoktan yanma acı kanama olurdu demi kanama 2 hafta önce bitti
(6,052 puan) tarafından
Tabi canım bittiyse zaten iyileşmiştir dikişler iki haftaya kaynıyor eski haline dönmüştür artık dert etme bu kadar
0 oy
(119,577 puan) tarafından
kayganlastirici kullanin dogum sonrasi ilk ilismi = ilk gece 
0 oy
(8,404 puan) tarafından
40 . Gün doktora gitmen gerekirdi muayene için. Gitmediysen korkmam normal.

Çoktan düşmüştür dikişler . Korkulacak birşey yok. 
(267 puan) tarafından
Randevu bulamadım cumaya aldım
0 oy
(414 puan) tarafından

Bnde 5 ay beklemiştim yapamamıştım. Ama herhangi bi acı vs olmuyor korkma. Hazır hissetmiyorsan eşinde ısrarcı değilse bu konuda bekle. kontrolüne  git baktırırsın dikişlerine.

Bebişinde yaşı uzun olsun sağlıkla büyüt :)

(267 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(663 puan) tarafından
Normal canım ilk 6 ay insan soğuyor o şeylerden 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 294 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Seda22 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 479 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 173 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokceakbltt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Rabsguler (5 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...