0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar pazartesi gunu ankara Bilkent sehir hastanesine göğüs hastalıkları doktoruna randevum vardi gittim astım raporumu yazdirmak için tabiki randevu aldigim tuncer bey yoktu bir kadin doktor vardi hastayim bir yandan dedim ki ben astım raporumu yenilemek için geldim ve ilaclarimi yazdirmak icin geldim kendisi zaten daha oncede raporlu oldugum icin hepsini gördü ekrandan söyledi bunu kullaniyorsunuz dogrumu evet dedim raporumu yenilicem sonrasında sağlık ocagindan yazdirarak alirim sürekli gidemiyorum hastaneye imkanim olmuyor tamam dedi gidin disaridaki çıktı kagidigini getirin dedi o sira hasta girdi hemen iceri kagidi getirdim imzaladi ilaclarmi yazmis ama raporumu yazmamis yani zaten cok zor gittim cikarken ozellikle raporumu yazdiniz degilmi dedim evet yaziyorum siz cikabilirsiniz dedi cikardi yazmamis eczaci gec duser 2 gun dedi diye bugüne kadar bekledim yok simdi suc benimmi randevu bulamiyorum zaten sikayet etsem fazlami sizce yani ben cok sinirlendim 

10 Cevaplar

0 oy
(4,555 puan) tarafından
Şikayet etsende sistemde bir sıkıntı vardır der sonuç alamazsın maalesef pazartesi tekrar baktırın eczaneye sonuca göre tekrar gidersiniz
(1,159 puan) tarafından
Eczaneyi ariyorum bakiyorlar yok pazartesi tekrar sorarim ama tekrar gitmek icin randevu bulamiyorum diyelim ki buldum beni esim götürüyor zaten zor izin almıştı cocukla cok zor oluyor durumumu da arz ettim he anlattim bu sekilde
(4,555 puan) tarafından
Randevu bakma zaten direk doktorun yanına gir hocam böyle böyle olayı anlat tekrar çıkartır raporu
(1,159 puan) tarafından
Ayni doktoru bulabilirmiyim acaba esimin ilk musaitliginde gidicem tekrar mecbur bekleyeceğim
-Reklam-
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ya insanlık hali yani yoğun çalışıyorlar olabilir bence şikayet edecek bir durum yok 
(1,159 puan) tarafından
İnan bana 15 dk dan fazla odada annesi ile yanimda konustu ve ben icerde bekledim
0 oy
(661 puan) tarafından
Randevusuz gıt tekrardan. Belki bi aksilik olmuştur o sıra yazdığını sanıp yazılmamıştır 
(1,159 puan) tarafından
Durumumu arz ettim doktora hastane uzak bana baya eşim goturuyor oda calisiyor cocukla gelemem cok zor dedim kaldiki ben zaten rapor icin gttim ne icin gidicem baska onuda yapmasi gerekirdi anlamiyorum gercekten
0 oy
(4,479 puan) tarafından
Ben de tam geç düşer diyecektim. Ama beklemişsiniz zaten. Böyle durumlarda genelde eczacılar doktoru arayıp yazdırtıyor. Ya da sistemde biz sıkıntı olduysa düzelttiriyorlar. Bi eczacınıza sorun isterseniz. 
(1,159 puan) tarafından
Ariyorum soruyorum raporu ama bidaha sorarim pazartesi artik
(4,479 puan) tarafından
Yok yok hayır öyle değil. Bak tekrar yazayım. Böyle durumlarda eczacılar telefon ile hastaneyi arayıp doktora bağlanıp durumu anlatıyorlar. Doktorlar da eksiklik ne ise gideriyorlar. Hiç daha geri çevirenini görmedim. Eczaneye bunu sor dedim. Arasın rica etsin doktordan
(1,159 puan) tarafından
Yaaa bu sekilde oluyormu gercekten bak bunu bilmiyordum ben hemen sorarim bunu insAllah olur ya
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Pazartesi direk git kontrol süresinde oluyor randevu gerekmiyor. Alma randevu öyle git yani söyle 
(1,159 puan) tarafından
Ya aslinda doktorada durumumu arz ettim beni esim götürüyor hastane cok uzak küçük cocukla cok zor oluyor pazartesi gitmem mümkün değil çünkü esim zor izin almıştı tüh ya
0 oy
(15,362 puan) tarafından
Bu sistemsel bı hata mı bilmiyorum. Benim de başıma geldi. Raporlu ilaç değil. Ama doktor yazıyı eczanede gorunmuyo. 2 kez başıma geldi. 
(1,159 puan) tarafından
Bunda öyle birsey olacağını sanmıyorum hic olmasa e nabiza düşüyordu raporum ama düşmedi zaten yazmamış
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Şikayet edilecek bir durum yok şimdilik. Bak bende 6 yıl çalıştım eczanede bu sorunlar çok oluyo hastane sistemi sıkıntılı oluyo bazen bu durumlarda biz doktora bağlanıp şu hastanın raporu sisteme düşmedi diyip onaylattiriyoduk sende hangi eczaneden alıyorsan ilaclarini rica et anlat durumunu tekrar gidemem de  arasınlar hastaneyi onaylatsinlar raporunu. Ben o kadar çok uğraştım ki bu tür sorunlarla sonuucda sorun çözülüyor bi sekilde
0 oy
(2,177 puan) tarafından
Hastsneyi arayıp o bölüme bağlan canm ablamın oğlunun böyle bi sorun olmuştu ben aradım bilkenti dr la görüştüm onaylatmıştım
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Cimer kaile bile almaz çünkü iki tarafta şucsuz genellikle sistem skkıntısı oluyor çok hasta var böyle eczaneden rica edin onlar yardımcı olmaya çalışır randevusuzda gidebilirsiniz yada hastaneyi arayın iyi biriyse anlarsa sizi yardımcı olur bazıları yardım etmek istemiyoe
0 oy
(3,827 puan) tarafından
Gitmene gerek yok ki. Telefon ile ara hastaneyi o bölümün sekreterine bağlan o çözer. Dr rapor için kaşe verir sekreter yazar. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 216 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,976 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 299 göst.
11 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı