0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
Aslında hiç gitmek istemiyorum ama karşı tarafta çocukların velayetini istiyor avukatım var ama içim avukatımdan yana çok huzursuz hiç onların suratını görmek istemiyorum ama ne yapacağımı bilemedim akıl verin sizce gitmeli miyim?

6 Cevaplar

+1 oy
(376 puan) tarafından
Ben giderdim. Yüzleşirdim. Bu önemli bir konu. 
(1,254 puan) tarafından
Bencede Meryem haklı git yüzleş tepkilerini neler döndüre bilirler bunları bilmen lazım çocuklar sana verilse de karşı tarafın tepkileri sana ipucu verebilir ona göre hareket edersin
-Reklam-
+1 oy
(119,483 puan) tarafından
avukatina neden guvenmiyosun
0 oy
(13,293 puan) tarafından
Çocuklarının geleceği söz konusu ise bir kez daha katlanıp hakkımı arardım. Resmi bir ortam. Muhatap olmazsın eski eşinle sadece çocuklarınla ilgili derdini anlatırsın hakime 
0 oy
(976 puan) tarafından
Bence gitmelisin süslen puslen dik duruşunla git 
0 oy
önce (219 puan) tarafından
Noldu mahkemen 
önce (173 puan) tarafından
Canım benin darp raporum vardı onun henüz mahkemesi görülmemişti işte hakim sordu darp kime ait dedi avukatım da dediki bizim boşanmaya konu olan konu zaten darpti dedi hakimde dosyanın içeriğini görmek istediğini söyledi 2dk sürdü yani ve davayı erteledi eşim zort mahkeme kısmetse 23de
önce (219 puan) tarafından
Hayırlısı olsun cnm haber ver yinede mahkemeyi Allah çocuklarımı bizden ayırmasın
0 oy
önce (5,904 puan) tarafından
En şık kıyafetimi giyer güzelce süslenip dimdik giderdim valla çocukların için önemli bir karar bu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 483 göst.
4 Mart 2020 Aile kategorisinde ❣AYSUDEMIRCIOGLU❣ (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 438 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.