0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar İBB den doğum paketi alan varmı son 1 sene içinde neler var bide doğum yaptıktan sonraki veriliyor yoksa doğumdan önce ne kadar süruyor başvurunun durumu onaylanıp onaylanmadigi

6 Cevaplar

0 oy
(2,036 puan) tarafından
Ben almadım öncellik sosyal yardım alanlar canim, bebek doğduktan sonra galiba başvuru yapmak gerekiyor 153 ararsana sana net bilgi verirler.icerik çok güzeldi Instagram'da görmustum herşeyi düşünüp veriyorlar
(14 puan) tarafından
Alakası yok bizim komşunun durumu çok çok iyi evi var son model arabası var ona çıktı. Eşimin eski patronun eşine de çıktı onlar da aynı şekilde kesinlikle ihtiyaç sahibi değiller. Galiba buda şans işi
(2,036 puan) tarafından
Başvur yap canim umarım cikar
(2,036 puan) tarafından
Bence şans değil tanıdık işi canim :)
(14 puan) tarafından
Onları tanırım o yüzden eminin öyle kimse yok araya alacak  bende başvurdum şuan beklemedeyim 50 gün kaldı doğuma bakalım
(533 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum eşimde diyor arba var üzerimde ama kardeşimle ortak arba sıfır arbda degil evimizde yok kiraciyiz yüksek kira ödüyoruz borcumuz var benim kuzenimde almş bebeği 2 aylıkken onlarında evi arbasi var kaç erkek çalışıyor hani diyom ona bakilirsa odurm iyi olanlar nie alıyor bize nie verilmiyor işte bizde diyoruz neye göre ölçüp biciliyor bu durum
-Reklam-
0 oy
(4,355 puan) tarafından
Hamileliğin 5. Yada 6. Ayında başvuru kabul ediyorlar.sonra değerlendirme süreci uygun görülürse geliyormus.İcinde beşik bebek bezi İslak mendil şampuan bisiler daha var ama hatırlamıyorum 
(228 puan) tarafından
29 hafta 2 günlük hamileyim bende
İnternet te gördüm içeriklerini o yüzden sordum acaba alan varmı diye
(4,355 puan) tarafından
153 u ara eğer ihtiyaç sahibi olarak görülürsen verirler.
0 oy
(22 puan) tarafından
Ben başvurdum sorgulama ekranına gittim anında reddedilmiş. 36 haftaya kadar başvuru yapılıyor 36 dan sonra başvuru kabul etmiyorlar İBB sedep diye girerseniz başvuru yapabilirsiniz
(228 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(758 puan) tarafından
Teyzem aldi 1 buçuk sene önce beşik sırt çantası biberon emzik Bi sürü kıyafet bez ıslak mendil daha neler neler tirnak makasina kadar vardi 
0 oy
(533 puan) tarafından
Bende burda duydum bı kaç tandikdan 3 kez baş vury yaptm onay olmamış herkese verilen birsey die bilyom bana dediler ön girdygumuz kişilere veryoz onay olmamis anlamdım bir eşim yarn evde beldye sorarım bı diyor bu Soyal bende yardm almıyorum ama çocuk süt parası veriliyormuş geçen kuzenimde dedi hastnde evrak falan verilyor untmayin dedi pek bilgim yok ilk doğum olcak benimde 
0 oy
(16 puan) tarafından

Ben aldım 19 Mart'ta doğum yaptım geçen hafta geldi foto atayım 

image

image

(228 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım güle güle kullanın başvuruyu ne zaman yaptınız ne kadar sürdü peki onaylanması
Bende 29 hafta 2 günlük hamileyim yaklaşık 10 gün önce başvuru yaptım uygulama üzerinden başvuru durumu:doğum bekleniyor yazıyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 200 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 87 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 582 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,252 cevap

34,957 kullanıcı