0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (573 puan) tarafından

İyi geceler kızlar kimler uyanık? Neler yapıyorsunuz? Oğluşla babası uyudu ben hala ayakta :) bugün çok yoruldum eşim tarafının cenazesi vardı köyden gelen giden oldu kahvaltı öğlen yemeği akşam yemeği 2 yaş bebesiyle mücadele derken boğazım ağrıyor bir nane limon içip yatacam. Mutfağı da topladım ki sabah uğraşmamak için. 

image

12 Cevaplar

0 oy
(11,084 puan) tarafından
Başınız sağolsun öncelikle ve geçmiş olsun. Çayımı içtim takılmaya geldim bi post da ben açarım şimdi, bayadır uğramıyodum buralara
(573 puan) tarafından
Ahahaa kız napim sabah 8 de dikiliyor ayağa benim çocuk :) 7 de de eşimi işe göndermek için uyanacam. Gece desen 3 4 kere çocuk uyanıyor anca alırım uykumu
(11,084 puan) tarafından
2 yaş için çok uyanıyo, neden acaba??
(573 puan) tarafından
Doğduğundan beri uyku sorunumuz var zaten hiç uyumayı sevmez. 16 aylıkken memeden kestim 22 aylık oldu hala uyanır su ister beni ister buluyor bir bahane
(11,084 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun o zaman, uyku sevmeyen bebe çok zor
(573 puan) tarafından
Evet canım gerçekten zorlanıyorum bazen ama alıştım canı sağ olsun
-Reklam-
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Ben uyumadım. Sabahın 8 inden beri ayaktayım iş yapmaktan belim ağrıdı ütü çamaşır bulaşık çocuklar ödev derken bu saat oldu yeni oturdum bi banyo yaptım dinleniyorum annem yarın ameliyat olucak annemi ziyarete gidicem inşallah
(573 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah kolaylık versin inşallah. Bu annelerin hakkının neden ödenmediği belli oldu artık. Evlendikten sonra anladım ben de 8 den beri ayaktayım gece daha oğlum uyanıyor ona da kalkarım 3 4 kere. Ne kadar uyursam artık
(17,876 puan) tarafından
O kadar doğruki yemek bile yemedim biliyomusun
(573 puan) tarafından
Ben de eskiden öyleydim canım iş yapmaktan çocuğa bakmaktan yemek yiyemezdim sofraya otururduk oğlumu doyuracam diye yediğimden birsey anlamazdım. Baktım çok zayıfladım  Artık ben de ne zaman e görsem ağzıma atıyorum bazen iş yaparken elime bir parça ekmek alıp yiyorum
0 oy
(198 puan) tarafından

Başınız sağolsun canım..Benımde kızım çoktan uyudu oğlum gündüz uyuduğu için hala uyanık uyuturum birazdan.. Maden suyu içiyorum bır yandan da..sanada hem gecmıs olsun hem afiyet olsun canım:)

(573 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun. Benimki de zor uyudu ya havalar soğuk 1 haftadır yağmurlu dışarı çıkaramıyorum enerjisi no atamıyor uyku da gelmiyor o yüzden :)
(198 puan) tarafından
Benimkiler ıkı tane olduğu için enerjilerini fazlasıyla atıyolar evde:)) bende sıfır enerjı oğlum uyuduğunda bende hemen yatcam :))
(573 puan) tarafından
İnşallah hemen uyur o zaman
(198 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(157 puan) tarafından
En sevdiğim alan mutfak :) Basınız sağ olsun. Bu arada mutfağın çok guzel rabbim bana da nasip etsin insllah 
(573 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum diyorum ya bu eve çıkınca nefes aldığımı fark ettim bir de o evde 1 sene çocukla yaşadık gündüz bile ışık açıyordum
(157 puan) tarafından
Ah ah bende ikinciyi getiriyorum az kaldı şimdiden kara kara düşünüyorum herkesin hayalidir valla ben evimden tiksiniyorum artık
(573 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım sağ salim al kucağına bebeğini Biz de düşünüyoruz ikinciyi bu aralar ne zaman kısmet olursa artık :) evden taşınma gibi bir düşünceniz var mı niye çıkmıyorsunux
(157 puan) tarafından
Sağol canım benim inşallah rabbim size de nasip eder:)) kiralar malum İstanbul çok zor geçim malesef borçlarda çok var biraz daha dişimizi sikacagiz
(573 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun ben de 3 sene sabrettim şükür sabrımın mükafatı oldu. Sen de kurtulursun bir gün o evden yeterki inan
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Düzenli mutfak en sevdiğim ❤️ başınız sağolsun bu arada geçmiş olsun boğaz ağrısı içinde bende kızımı uyuttum kendi yatağıma kaçacağım inşallah sabah çoook işim var
(573 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim. Sorma ben de her tarafı boşaltip temizlemeden hiç yatamıyorum yorgun da olsam yaptım. Sabaha çıkacağımız belli değil  nolur nolmaz. İyi uykular sana da
0 oy
(171 puan) tarafından

Basiniz sagolsun,gecmis olsun ve afiyet olsun:)bende yeni uzandim annemler vardi gittiler.

(573 puan) tarafından
Ohh ne güzel benimkiler 3 senedir gelmiyor keşke benim annemgil de gelse :) çok teşekkür ederim iyi dileklerin için
(171 puan) tarafından
İnsallah gelirler cnm ,biz ayni yerdeyiz aramizda 1 sokak var:)
(573 puan) tarafından
Ne güzel Allah yokluklarını göstermesin
(171 puan) tarafından
Sagol canim cümlemizin insallah
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Bende her yeri topladım gozukde enfeksiyon oldu kahve içip yaticam yarın iş var çocukların okulu var 
(573 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım havada bahar alerjisi enfeksiyon ne ararsan var dikkat et ihmal etme.
0 oy
(531 puan) tarafından
Ay en sevdiğim sabaha toplu bir mutfak resmen sabah motive oluyorum derli toplu olunca mutfağım bende şimdi uyuttum 2 yaş bebemi:) bide 17 yaş bebem var o odasında haberim yok uyumuştur herhalde o da bende şimdi namazım var okuncaklarim var onları yapicam sonra kocayla bir kahve sonra inşallah yatış:)
(573 puan) tarafından
Ohh maşallah Allah kabul etsin canım. Senin 2 yaş bebesi nasıl benimki bu aralar cinler tepesinde kendie çelikten kol bacak yaptırmayı düşünüyorum bolca da sabır
(531 puan) tarafından
Allah kız güldürdün gece gece:))çok zorladığı anlar oluyor tabikide ama hep geçici bir süreç diyerek oyalıyorum kendimi:) 17 yaşındaki kızımın ergenliği of daha beter ya bırak 2 yaş ne :))şaka bi yana her yaşın zorluğu var bunu yaşayarak deneyimliyoruz sağlıkları olsun da gerisi geçiyor bosver
(573 puan) tarafından
Tabi canım sağlıklı olsun yeterki canları sağ olsun. Ergen tripleri daha zor benim de 17 yaşında erkek kardeşim var ordan biliyorum :)
0 oy
(1,528 puan) tarafından

Başınız sağ olsun. Bende 2 yaş sendromu bebeyle uğraşıyorum gözünün içine bakıyorum ki uyusun diye ama enerjisini atamıyor hiç.

imageddışarıdan geldik hala dışarı çıkıcakmış. Yarına diyorum ama yok:)

(573 puan) tarafından
Ayyy aynı benimki zor uyuttum 2 gündür aşırı direniyor uyumamak için. 1 haftadır burda havalar yağmurlu gidiyor dışarı da çıkamıyoruz tüm gün evin içinde bir o çıldırıyor bir ben
(1,528 puan) tarafından
Bizde de öyleydi bu gün düzeldi. Valla aklım çıkıyor hava yağışlı olacak diye :) evde zor oluyor zapetmek :):) kış günü parkı istemesin diye evde kaydırak var tavana sabit salıncak aldık. Tahtirevalli aldık. Arkadaşlarını da çağırıyorum. Ama tabi parkta ki gibi olmuyor.
(573 puan) tarafından
Ya ne güzel en azından o ortamı yaratmışsın bizimkinin de bir sürü oyuncağı var ama yaşıtı olmayınca sıkılıyor oynamaktan bir süre sonra. Akşama kadar peşimde dolanıyor
0 oy
(1,483 puan) tarafından
Başınız sağolsun. Afiyet olsun sabaha bişey kalmaz inşallah ❤️ bende yarım saat önce oğlumu uyutmustum eşimde nöbette bu gece film izlerim belki uzun zamandır izlemedim karnimda acıktı atistirma yaparım diyordum ama oğlum mizirdandi şimdi ayilmadan tekrar uyutmaya calisiyorum :)
(573 puan) tarafından
Ayy bu bebeler var ya akşam eşim de film izliyor oğlum gelmiş bana şarkı söyle davul çalacam diyor bas bas ağlıyor kendimi aticaktim dışarı az kaldı :) hemen uyutta keyfine bak canım
(1,483 puan) tarafından
Hahhahaha ilahi ya ☺️:D inşallah canım benim :))
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Şifa olsun 

Kaynanamlar haca gidecekler perşembe günü giden gelen çok oluyor sabahtan beri oturmadık son misafirleri uğurlayıp bu günü kapattık yeni eve geldik yarın sar baştan olcak 
(573 puan) tarafından
Ayy biz de yazın yaşadık o serüveni Allah kolaylık versin Allah kabul etsin şimdiden
(1,381 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
(1,965 puan) tarafından

image

Anlık eşim biraz geç geldi oturduk biseyler içiyoruz yalancı şömine başında:)

(573 puan) tarafından
Afiyet olsun canım iyi keyifler

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 328 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 11357 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ladybird85 (0 puan) tarafından soruldu