0 oy
708 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
NnmusVdlxkhfiltgxkhhkffydjtssjtiidijky DC

12 Cevaplar

+1 oy
(8,843 puan) tarafından
Anlattığın gibiyse sen haklisin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vay arkadaş hep  yanlış karakterler doğruları buluyorlar niye böyle ters hersey
(1,653 puan) tarafından
Her koyun kendi bacağından asılır
tarafından
Yuva mı varmış ortada sadakat yok baba evinde bi halt görmemiş rahatşığa gelince bi taraflatı kaynamış. Evli kadını bırak bekar kadının bile o sitelerde olması yanlış. Kendi etmiş kendi bulmuş. Tabi ki yuvamı yıktılar diyecek o haltı yedim demiycek
0 oy
(3,344 puan) tarafından
Valla abin sonuçta sebebi sen olmamışsın kendi sebebi kendi olmuş. 
(3,344 puan) tarafından
Bosver zaten abin görüyormuş
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Abimin aldatıldığını görsem susman aynı şekilde ablamın aldatıldığını hatta annem babamı babam annemi aldatsa o bile ortaya çıksın isterim 
(15,235 puan) tarafından
Kendi suçunu başkasına yükleme her beddua tutmaz beddua zaten doğru bir davranış şekli değil hele de haksız olanı. Empati yaptığımda benim çevremdeki insanlar benim aldatıldığımı bilse benden saklasa ben o insana güvenmem
0 oy
tarafından

Başkalarının işine burnunu sokarsan böyle b*ktan kurtulamazsın iste :) erkek kardeşimin karısı da olsa yatakta bassam umrumda olmaz uyarmam bile . Allah zaten bir şekilde kocasının karşısına çıkarıyor 

(140 puan) tarafından
Tamamda ben abime söylemedim bosansin veya kötü bişey yapsın diye ben yengeme dedim uyardık kendi aramızda ama düzelmedi duzelmeyince abim ogrendi ki zaten biliyormuş
tarafından
Bacım abinin bilmesi ayrı senin söylemen çok ayrı bir durum. Ben kendi düşüncemi yazdım . Ben asla müdahil olmam   . Yarın bir gün barıştıkları zaman , sen kötü olunca o zaman anlarsın yaptığını :)
(11,260 puan) tarafından
Kiz yuva yikanin yuvasi olmaz boyle bisey degil :) yuvayi sen yikmiyosunku
tarafından
Beni niye Allah'a havale ediyorsun kız ap açık yazmışsın :D doğruları konuşunca  Allah'a mı havale ediyorsun :D milletin telefonu nu kurcala ekran al bide ispiyonla. Bu yuva yıkmak değilde ne ? Peygamber efendimizin bile hadisi şerifi var bu konuyla alakalı “Bir Kul, Bu Dünyada Başka Bir Kulun Ayıbını Örterse, Kıyamet Gününde Allah Da Onun Ayıbını Örter”
tarafından
Kız zaten ben kendi fikrimi dini açıdan yazmadım . Karışmam abi karışmam yani kadın niye bu kadar celallendi bilmem :D onunla aynı fikirde değilim diye mi
0 oy
(2,025 puan) tarafından
Bence sen abini kurtarmissin evli bı kadının ne işi olur öyle sitelerde tobe yarabbim ne cesaret ya milletteki 
(2,025 puan) tarafından
O böyle bişey yapmasaydi sen abine soylemicektin önce kendine baksın beddua edeceğine ben ne ettim desin pisman olsun ar damarı olsun yaptığından utansın
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Yapman gerekeni yapmış. Abin o zor şartlarda çalışıyor kadının yaptığına bak. Az bile yapmışsınız
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Öncelikle canım Allah yukarda demek doğru bır cümle değil Rabbim her yerde.. Ayrıca çokta doğru yapmıssın haksızlığın karşısında susan dilsiz şeytandır demıs Peygamberimiz.. Abinıze yengen en büyük haksızlıgı yapmıs ki abınde zaten biliyomuş kendını suçlama
(1,493 puan) tarafından
Cümlemizden
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Yani neden üzüldün ar damarı çatlamış insanla evli olsa abin çocuklara yazık ahlaksızlık dizboyu sen iyilik etmissin
0 oy
tarafından
Görümce isen seni gösterir ok 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Buzulların çözülmeside tek başıma sadece benim suçum o zaman olabilirmi ya öyle şey kendisi hata yapmamista sen mi iftira attın öyleyse senin sebebin olur anca yoksa şenlik bir durum yokki bunda 
0 oy
tarafından
Kontrol etmek amacıyla aynı siteyi indirmek deli cesareti kızım senin kocan yok mu insan korkar nasıl aciklayacaktin görse? 

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 1,324 göst.
23 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 697 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 652 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 457 göst.