0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Oğlum 2 buçuk yaşında kızlar ağzı çok kokuyor gerçekten çoktan biliyorum farkettim kokusunu. Salyasi da çok akiyor durmuyor hep azalır belki diyoruz ama azalmıyor önü hep yaş acaba ağız kokusu ile bir ilgisi var mıdır doktora götürmek istedm randevu yok eşim de izin vermiyor diyo rahat bırak çocuğu ama gerçekten ağzı kokuyor bu durumu yaşayan var mı ya nasıl yapabilirim 

6 Cevaplar

0 oy
(15,816 puan) tarafından
Dışını fırçalıyor musun ? 
(63 puan) tarafından
Evet fırçalıyorz maalesef ki geçmiyor
(15,816 puan) tarafından
O zaman doktora götürmeniz gerekiyor bademcikten olur mideden olur bilemeyiz
-Reklam-
0 oy
(9,737 puan) tarafından
Mama süt vs içiyor mu geceleri 
(63 puan) tarafından
Süt içiyor vermemeye çalışıyorum ama istiyor bir hafta boyunca kestim vermedim aslında salyasi için ama aynı idi değişen birşey yoktu
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Emzik emiyor mu canım?yancı emzik
(63 puan) tarafından
Hayır cnm ya emziği bırakalı uzun zmn oldu bir sene fln oldu
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Reflü boğaz enfeksiyonu yada yüksek ihtimal geniz etinden kaynakli oglumda da yasadik ayni sorunu genix etinden kaynakli cikti 
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Reflüsü vardır belki canım doktroa gitmek lazım
0 oy
(487 puan) tarafından
Ağız kokusu çocuklarda normal değil. Reflü olabilir, diş çürüğü boğaz iltihabı ya da geniz eti olabilir. Oğlunun da kokuyordu ben reflüden şüphelendim çünkü gece uykusunda çok dönüyordu ve bazen midesi ağzına gelir gibi oluyordu . Doktor bi şurup verdi onu kullandık düzeldi gibiydi ama bu ara 2 kez kustu normalde hiç olmazdı endoskopi yaptırmadım henüz ama devam ederse yaptırıcam sizde bir götürün 
(63 puan) tarafından
Bugün için çocuk sağlığına randevu aldım götürecem ama KBB için bulamıyorum maalesef acaba doktor yonlendirir mi onu da bilmiyorum ama yinede bı baksın çocuk doktoru da belki birşeyler söyler
(487 puan) tarafından
Çocuk doktoru muayene eder zaten gerek görürse o yönlendirir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
0 oy
17 cevap 524 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
0 oy
6 cevap 198 göst.