0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,926 puan) tarafından
Hep böyleydi kan değerlerine de bakıldı bir şey çıkmadı ağzında tutuyor gün içinde açım demiyor abur cuburda yemiyor kilosu da 13 

3 Cevaplar

0 oy
(4,316 puan) tarafından
Bugun kahvaltıyı herzamn ki gibi zorla yedırdım oyalayarak yemiyor yemekte yemiyor saatlerce ac durabilir.. Yeme sorunundan yoruldum 3,5 yasında oglum zayıf duruyor herkes öyle söylüyor boyuna veriyor cok ciliz
(1,926 puan) tarafından
Kaç kilo acaba ya vallahi delirdim ben ya
(1,926 puan) tarafından
Telefonla yediriyordum onu da bıraktım artik
(4,316 puan) tarafından
16 kılo cnm boyu yasitlarindan 5 10 cm ilerde hep olcumlerde yediği boya veriyor masallah ama bende üzülüyorum sanki cocuga bakmıyor muşum gibi algılanıyor

Telefonda kendi videolarını acıyorum bebeklik fln onlara bakıyor biraz o arada ben yediriyorm ya park var sitemizde oraya indiriyorum ağzına tikistiriyorm ya ablası yiyince biraz hevesleniyor bunları yapmazsam açlıktan ölüyor..
-Reklam-
0 oy
(408 puan) tarafından

Benim kızımda aynı iki ay sonra 4 yaşına girecek iki senedir aynı kiloda 14 kilo iki lokma yiyor ben doydum diyip kalkıyor bu aralar şişko olmak istemiyorum o yüzden yemek yemiyecegim diyip duruyor :)

(1,926 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya bir de enerjik baya hiç oturmuyor
0 oy
(327 puan) tarafından
Kilosu az canım benim büyük kızımda iyie ek gıdaya başladığından beridir öyle ağzında bekletiyor. 5 yaşında. İkinci kizimse 3.5 yaşında onu da kendine benzetti o da onun gibi yemiyor. Ama benimki abur cubur seviyorlar.

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 248 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 398 göst.
1 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 121 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 298 göst.