0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar kusura bakmayin ama ilk bebegn tecrubesizim yaren yurekli kendini kasıyor emerken dururken uyurken her zaman gazini aliyorum alti temiz burnu temiz ama neden boyle yspiyor int arastirdim.ama guzl bilgi alamadm

11 Cevaplar

0 oy
(6,723 puan) tarafından
Gazi vardır kuzum kendini sıkınca genelde gazi oluyor 
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Gazdan camim

Ne kadar gaz çıkartsa çıkarsın. Genede yetmiyo. Biz beş ay cektik gaz zor.bi doktara danış gaz damlası oluyo. Bide karnına  masaj yap

. Duş aldırmakta iyi oluyo gazi icin
0 oy
tarafından
Küçük bebekler de gaz çıkartmak yetmez canım karın ağrısı devam eder bunun icin de kendini kasar sıkar sıkar çiğlik atar sıcak su torbasına banyo yaptırdığım sudan şöyle bir tık daha sıcak su yap koy bebeğini onun üstüne yüz üstü yatır tam karın bölgesine gelsin sonra sırtını güzelce ovala o onu rahatlatır inşallah 
0 oy
(15,681 puan) tarafından
Canım ağladığında yuttuğu hava bile gaz yapar gazı bitmez çünkü bağırsakları henüz tam çalışmıyor sıcak tut ayaklarını özellikle ve emzirirken de ort battaniye ile üstünü 
0 oy
tarafından
Gazı vardır mutlaka ne kadar çıkarsan da mutlaka bağırsakla alakalı bir durumdur olmaz geçmezse dr götür geçmiş olsun 
0 oy
tarafından

Gazı var gaz damlası al canım çocuğa yoksa istersen bi doktora git o versin emin olmak istiyosan emerken çok yapar bunu  kendini kasar ağlar 

0 oy
tarafından
Benim oğlumda öyleydi canım 5 aylik olcaz gecti cok sükür. Gazdan dolayı gazı yok saniyoruz ama gaz fazlaca var canim
0 oy
tarafından
gaz cikarsada belki daha vardir cikarmasi yetmiyodur karnina masaj yap canim
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Kiz gaz sancisi olabilir sirtini ovala biraz
0 oy
(4,544 puan) tarafından
Kaç aylık prenses
0 oy
tarafından

Doktora gosterin mutlaka 

Buyuk ihtimal gazdandir ama yinede tedbir iyidr

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 494 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,012 göst.
0 oy
13 cevap 815 göst.
15 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İklimÖykü (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 326 göst.
28 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...