0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından

Vücudumda çıkan aşırı kaşıntı onmsememistim. Hatta buraya yazan çok oldu. Hamilelik kolestazi diye bişey varmış ve kanda cikmayabiliyir. Bebeğimde kilo almiyor ve Dr iyice korktu. ani bebek ölümü yasaniyormuş. Hiç bişeye önemsiz demeyin. Yarın sezaryen alinicam çünkü ne olduğu belli değil.kayip yaşamak istemiyoruz. Duanizda unutmayin ins, herşey iyi olsun. 

37+4  

2 oğlan anası :)

3 Cevaplar

0 oy
(3,775 puan) tarafından
Allah hayirlisi nasip etsin ınşallah  yolunda gider hersey kasinti bende olmusdi bisey eksikligonden  dolayj dediler ama suan aklima gelmiyo
(23 puan) tarafından
Bnmki yanık gibi karın üst bacak ve alt bacak arkası oldu. Geçmiyor da doğumda geçer dedi bakalım. Allah razı olsun. Kimse yolda koymasin
(3,775 puan) tarafından
Boyle venimde bacakalrim kasiniyo du baya bi hamilelik sonrasi geciyoo
(23 puan) tarafından
Ay ins gece kalkıp kasıyorum ya
(3,775 puan) tarafından
Inşallah  gecer
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Bendede kaşıntı vardı test yaptırdım şükür çıkmadı ama dedigin gibi tehlikeli Allah korusun saglıkla kucagına al
(23 puan) tarafından
Bnmde çıkmadı cnm.cikmayabilirmis aklinda olsun. Bizim kilo geride kaldı ve hareket azaldi. Bebeği takip et, kana güvenme. Bn yandım siz yanmayın
(2,266 puan) tarafından
Simdilik kaşıntı yok canım bi dönem oldu geçti ama çok fenaydı yüzüm ellerim her yerim uyuzz olmuş gibi kaşınıyordu 36 haftalık olduk
(23 puan) tarafından
Bizimki geçmiyor 3 hafta oldu. **** gibi değil. Sanki her yerime diken batıyor gibi hem yanıyor hem kaşınıyor. Tek kaşıntıda değil yani
(2,266 puan) tarafından
Nemlemdirici filan denedin mi cildin çok kuru olunca suyu az içince de kaşıntı artıyor
(23 puan) tarafından
Kortizon yaptıklar o bile ise yaramadı. Denemedigim kalmadı. Doğum ancak geçer dedi dr
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Bende 38 de gebelik kolastazı ile doguma alındım parmakmaralarımda baslayana kasıntı vucuduma yayılmıstı. 
(23 puan) tarafından
Aynen öle uyuyamıyorum. Bebek sağlıklı doğdu mu
(10,986 puan) tarafından
Şukur rabbıme 2 bucuk aylık oldu bile. Sadece sarılıgı daha uzun sürdü
(23 puan) tarafından
Allah bağışlasın :)
(10,986 puan) tarafından
Aminn cumlemizin kini bacım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2cicek1bocekannesi (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nevinn (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
6 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kelebek90 (11 puan) tarafından soruldu

383,023 soru

11,465,293 cevap

35,064 kullanıcı

...