0 oy
63 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (101 puan) tarafından
Kızlar şimdi 20nisanda adet oldum 2 Mayıs'ta bitti ufak ufak lekelenmeler vardı ama 10gunu geçtiği için özür sayılıyor diye abdest aldım. 2 gün birşey yoktu sonrasında ilişki yaşadık hemen ardından kanamam başladı leke gibi üzerinden günler geçmesine rağmen kanama kesilmedi aksine çoğaldı ve bel ağrım çok oluyor bu arada sipral var onu da göz önünde bulundurarak yorumlarsanız sevinirim bilen yada başına gelen var mı ne yapmalıyım?

5 Cevaplar

0 oy
(5,083 puan) tarafından
Valla sebebini bilemiyorum ama biz bugün abimin eşinin hamile olduğunu öğrendik 3 yıldır spiralle korunuyordu :D belki kayma falan vardır bir baktır istersen 
(101 puan) tarafından
Yaa benim zaten 4 çocuğum var aman Allah korusun olmayana isteyene hayırlısıyla nasip etsin inşallah:)) tek korkum bu biliyor musun inşallah olmaz öyle bişey. İlk fırsatta gideceğim teşekkür ederim ♥️
(5,083 puan) tarafından
Valla kayma vs hiçbir şey yokmuş. Doktor haftaya gel spirali çıkaralım kalp atışını duyalım demiş :)
(101 puan) tarafından
Benim doktorum da 100 kadından 10u hamile kalabiliyor demişti ben o zaman bile kendimi o 10 kişinin içine koydum kaderim kötü benim kesin benim başıma gelir: (((((((
-Reklam-
0 oy
(281 puan) tarafından
Ben anlamam ama acaba spiral mi kanama yapıyor yani ne bilim sıkıntımı yaptı çünkü bu kadar kanaması normal mi 
(101 puan) tarafından
İnşallah bişey olmamıştır ya gerçekten artık bir hamilelik daha çekemem kaldiramam
(281 puan) tarafından
:(( bizide haberdar etmeyi unutma merak ettim doğrusu nedenini acaba doktor ne diyecek
(101 puan) tarafından
Sabah eşimle konuşacağım hemen kontrole gideyim yoksa başımız yanacak:))) mutlaka haber veririm çok teşekkür ederim canım
(281 puan) tarafından
Ben teşekkür ederim haberini bekliyorum
(101 puan) tarafından
Tamamdır canım
0 oy
(12 puan) tarafından
Aynısı başıma geldi 10 günden sonra tümden adetim bitti normal akıntıya döndü affedersiniz ilişkiden sonra adetim ilk günü gibi kanama başladı ve 4 gün sürdü hastaneye gittim doktor spiralinde sorun yok kayma vs yok dedi spiralden dolayı düzensizlik oluyor da seninki fazla dedi düzenleyici ilaç yazdı onu da nasıl kullanmam gerektiğini unuttum :) 3 ay kullanacam düzelmezse spirali çıkarmamız lazım dedi bakalım artık 
(101 puan) tarafından
Yaa kaymasin da ben her türlü ilacı kullanmaya hazırım  hatta zararı yoksa kanasın dursun yeterki hamilelik olusmasin  seninle benim durumum aynı inşallah bende de bişey yoktur. Çok teşekkür ederim canım
(12 puan) tarafından
Kaç ay oldu takalı spirali ilk 6 ayda oluyormuş böyle kanamalar 6 Ay sonra vucut uyum sağlıyormuş ama benim ki 9 ay oldu hala böyle o yüzden çıkarma ihtimalim var böyle giderse inşallah kayma değildir canım içini ferah tut istersen Bi kontrol için hastaneye git hakkında hayırlısı
(101 puan) tarafından
Benimde hemen hemen 8 ay oldu hatta belki daha fazla şimdiye kadar yoktu böyle birşey. Yarın eşimle konuşacağım hemen kontrole gidelim randevu bulursak. Allah razı olsun canım inşallah da bişey yoktur
0 oy
(371 puan) tarafından
Hamileyim dogumdan sonra nasıl koruncagimi bilmiyorum böyle postlar okuyunca da korkuyorum yine bağlatmak geliyor aklıma 
(101 puan) tarafından
Bağlatmak dini açıdan günah diye biliyorum tabi yinede herkesin kendi tercihi ama herkeste aynı etkiyi göstermiyor sipral bu benim 2.takisim ilkinde hiçbir sorun yoktu bunda değişiklik gösterdi mesela
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Spiral dan ötürüdür canım...

Çok kanama yada düzensiz kanama yapabiliyor 

Her vücüda gelmiyor..
(101 puan) tarafından
Düzelir mi peki sizce yoksa çıkartmak en doğru karar mi olur
(1,042 puan) tarafından
6 ay geçtiyse çıkarman daha iyi
En fazla 9 ay bekle bence.. devam ediyorsa çıkarman senin için daha sağlıklı
(101 puan) tarafından
6ayi geçti ama ilk defa böyle oldu daha önce hiç olmadı tek seferlik birşey olabilir belki de haftaya kontrole gidip ondan sonra karar vereceğim inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 139 göst.
5 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif2855 (1,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simru (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
13 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebrualya3003 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu

381,257 soru

11,413,751 cevap

34,960 kullanıcı

...