0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Kizlar tekrardan başka hastaneye gidicem Bi günde 3 defa ultrasona giren varmi zararlimi sizce

3 Cevaplar

0 oy
(1,720 puan) tarafından
Kız dur nereye gidiyosun iki kere girmişsin yeter daa :)) tabi canım zararli dakikada bir bebeği ultrasona  sokma
(218 puan) tarafından
canim düşük tehlikem var ilk özele gttim hemen dikiş atmamız gerekiyo dedi senklaj devlete gittim şimdi gerek yok dedi arada kaldım ege üniversitesine arkadaşım randevu almış özel oraya gidelim dedi doktoru çok iyiymiş arada kaldi
(1,720 puan) tarafından
Zararli canım normalde bir hafta sonra girmen lazim... Düşük tehlikesi için ilac verilmedimi? Gecen sene benimde düşük tehlikem vardi devlet gerek yok ilaca dedi kanamam basladi özele gittim o ilac verdi ama gec kalmisdim İnşallah sende öyle olmaz progestAn hapi fln kullan sağlıcakla kucağına alirsin İnşallah
(218 puan) tarafından
Hem iğne hem progestan kullanıyorum canim
(1,720 puan) tarafından
Bebeğe zarar usg yinede sen bilirsin... Dr gidip usg girdim düşük tehlikem var desen belki bakmadan bir çaresine bakar bilmiyorum
(218 puan) tarafından
Canim gttim mecburen aslında iyiki gttim iyi şeyler söyledi teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,531 puan) tarafından
Yok kuzum korkma 1 saat detaylı ultrason yaptı bişey olmadı 
(218 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(776 puan) tarafından
Ben sarklajlıyım canım de demısse yaptır küçük haftalarda yapılan dikiş tutar bebeği ıileleyen haftalarda sıkıntı dr neden serklaj dedi nerden anladı
(218 puan) tarafından
Karnımdan baktı açıklık var dedi ama ayrı iki hastaneye gttim onlar gerek yok şuan iyisin dedi çok sukur

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 393 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 191 göst.
28 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 598 göst.