0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (1,331 puan) tarafından
Kıza benzettim dedi. Ama yüzde yüz demedi. Bilemedim. Değişir mi bu şekilde mi kalır. Ama tabi merak içindeyim. Erkekde net görürüm bu hafta ama kızda net olamam dedi. Sizin bu şekilde olup sonra değişen oldu mu? Bu arada özel hastaneye gittim

24 Cevaplar

0 oy
(9 puan) tarafından
Bende oldu canım . İlk çocuğumda kız demişti 12 haftalıkken. 16 haftalıken bir daha gittim erkek dedi  : ) 
(1,331 puan) tarafından
Özele mi gitmiştin peki 12 de?
(1,331 puan) tarafından
Yüzde yüz kızmı demişti
(9 puan) tarafından
Evet canım özele gitmiştim kız demişti ısrarla
Bi daha ki kontrolümde erkek dedi ilk defa yanıldım demişti bana  : )
(1,331 puan) tarafından
4 hafta sonra yine gidicem ve 16 olucam bende. Bakalım ne diyecek. Hayırlısı bakalım. Bana kesin demedi. Bana göre kız dedi. Ama değişebilir dedi
-Reklam-
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Değişme ihtimali var çünkü henüz çok küçük detaylı da net belli olur
(1,331 puan) tarafından
Anladım cnm hayırlısı
0 oy
(58 puan) tarafından
Değişir tabiki benim 16 haftaya kadar kız dediler. Hem özel hemde devlet hastanesi. Hatta cinsiyet partisi falan yaptık. 21 haftaliga kadar kızım diye sevdiğim bebeğimin detaylı ultrasonda erkek olduğunu öğrendim. Şuan doğduk 5 aylık olduk bile:) Yanılma payları olabiliyor 
(1,331 puan) tarafından
Yani bu hatayı nasıl yapar? Bacak arasına bakmadu mı? Bebek saklamışmıydı?
(58 puan) tarafından
Bebek saklamis malesef hani 1 doktor dikkat etmedi desem öylede değil ki 3 ayrı doktora gitmiştim hepside kiz demişti
0 oy
(12,733 puan) tarafından
11+2 erkek dedi ben sormadan. Oğlum oldu 
(1,331 puan) tarafından
Evrt erkekde yüzde yüz görürdüm dedi. Ama burnda net değilim dedi
(12,733 puan) tarafından
Kızımı özelde detaylı ultrasonda öğrenmiştim
0 oy
(124 puan) tarafından
Benim kız dedi sonra detaylı ultrasonda erkek olduğunu söylediler şu anda bı oğlum var 
(1,331 puan) tarafından
Aynı haftada mı dedi cnm ve yüzde yüz mü dedi sana? Cihazı iyi miydi doktorun?
(124 puan) tarafından
Yok canım 14  15 haftada söyledi kız diye yüzde yüz de dedi ama detaylı da erkek dediler
0 oy
(59 puan) tarafından
Kız dedi kız geldi Allah'ıma şükürler olsun kız istiyordum kızım oldu :)
(460 puan) tarafından
Benimde oğlum var birde kızım olsa çok isterdim ilerde rabbim nasip ederse
0 oy
(3,698 puan) tarafından
12 haftada ogrendim 2 kızımı da 
0 oy
(3,439 puan) tarafından
Bi arkadaşıma kız dediler. Sonra erkek dediler. Oğlu oldu. 
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Evet banada özelde 11 -12 haftalarda kıza benziyor dedi kızım oldu 
0 oy
(135 puan) tarafından
12 haftada ikili testte yüzde 60 kiz demisti kizim oldu 
0 oy
(741 puan) tarafından
12 . Haftada bacak arası boş kıza benziyor dedi ama kesin değil 16. Haftada netleşir dedi nasıl sevindim kız diye 16. Haftada erkek dedi detaylıda erkek dedi 5 ayrı doktor erkek dedi şuan 28. Haftadayım kıza olan umudum tükendi:) 
0 oy
(22 puan) tarafından
11-12 hafta arası bana devlette kıza benziyor demişlerdi ama pozisyonu çok uygundu cinsiyeti değişmedi
0 oy
(39 puan) tarafından
Ben daha yeni yaşadım canım 12 de kıza benzettim dedi , 14 de erkek dedi. Sana kaçıncı haftada söyledi 
(1,331 puan) tarafından
Bugün cnm 11+5. Bacak arası boş. Özelde baktırdım. Sen özelde mi baktırmıştın 12 de?
(39 puan) tarafından
Evet canım özelde. Kızımı 13+2 de %100 öğrenmiştim ama. Net olsun diye sen 16 yada 17 de git bence
(1,331 puan) tarafından
Şu an erkek demiş ya doktor. Demin postuna baktım evet erkek. Hayırlı olsun cnm. Önceden kıza benzetirken bacak arasını gösterip boş olduğunu söyleyip kız mı dedi cnm?
(39 puan) tarafından
Hayır canım gösdermedi kendini o zaman. Sadece benzetti. Kemik yapısından falan yorum yapmış her halde
(39 puan) tarafından
İlk çocuğum kız onu demek istedim 13+2 de öğrendim. İkinci bebeğime 14 haftada erkek dedi
0 oy
(28 puan) tarafından
12 haftalık kız dedi değişmedi hiç 
0 oy
(159 puan) tarafından

14 haftada özelde kız dendi. 16 haftada devlet erkeğe benziyor, bacak arasında çıkıntı var dendi. Tekrar özele gittim 22 haftada kız dedi. Artık doğumda görcem:D

0 oy
(1,531 puan) tarafından
2 kıızım da da 11 haftalarında devlette öğrendim değişmedi 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Canm bu haftalarda belli olmaz eger isinin uzmani biriyse keseden tahmin yapar.cunku bebeklerin cinsiyet organlari zaten bu haftalarda gelisiyor oyuzden degisme ihtimali yuzde yuz yanj alisveris falan yapma derim 1ay sonra bebek gostermemezlik yapmazsa belli olur
0 oy
(414 puan) tarafından
Özelde 12 haftalık kız demişti kızım oldu 
(1,331 puan) tarafından
Yüzde yüz mü dedi. Yoksa tahminmiydi?
(414 puan) tarafından
Yüzde yüz demişti cnm emindi.
(1,331 puan) tarafından
Anladım cnm bana yüzde yüz demedi. Hayırlısı bakalım
(414 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah:)
(1,331 puan) tarafından
Amin cnm ❤️ çok sağol
0 oy
(82 puan) tarafından
Bende hep özele gittim. 11+5 de %70 kız dedi. 16 haftalıkken kesin erkek dedi biz yine acaba mi dedik emin olamadim artık 21 haftada yani 5.ayda da kesin erkek deyince emin olduk sonraki ay başka doktora gittik oda kesin erkek dedi. 8. aydan sonra  alışveriş yaptık ne olur ne olmaz diye :))
(1,331 puan) tarafından
Canım 13+5 de bacak arasını net göstere göstere mi kız dedi peki? Yani boşmuydu?
(82 puan) tarafından
Valla hatırlamıyorum canım ya o anın heyecaniyla
0 oy
(2,096 puan) tarafından
Evet tam olarak başta %90 ihtimalle kız dendi sonra 17-22 haftalar arası oğlum olacağı kesinleşti 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 150 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Cansell (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Gulnefes35 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 294 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rina (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.