0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (819 puan) tarafından

İyi akşamlar kızlar. Kurban Bayramı'nda eşim ailesinin yanına gidecekmiş 1 haftalık, şehir dışına bende 6 aylık bebeğimle evde kalacağım. Neden gidiyorsun tek ne yapacağım ben dedim bir şey olmaz diyor. 

Annemlere söyleme gideceğini dedim, belki onlarda plan yapar bir yere gider benim yüzümden kalmasınlar dedim, onlar bir yere gitmez diyor. Bebeğim küçük diye götürmüyor bizi Mersin'e gidecek. Bende gitmek istemiyorum ama eşimin ayrı gitmesine sinir oldum :) panik atak birisiyim, o yokken bebeğim hasta olur falan diye korkuyorum gereksiz yere 

5 Cevaplar

+1 oy
(2,383 puan) tarafından

Sende kendi annene git miss valla keşke benimde o şansım olsaydı :)

(819 puan) tarafından
Annem zaten Ankara'da giderim ama orada kalmak istemiyorum. Annemin ikinci evliliği, eşini sevmiyorum ses gürültü yapar unuttum der
-Reklam-
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Bence siz de gidin :)) bir haftadan bir şey olmaz 
(819 puan) tarafından
Ben aslında öyle düşünüyordum ama bugün eşim direkt o şekilde söyledi, doğumda kayınvalidem bana ve aileme saygısızlık yaptı ben yeni yeni konuşmaya başladım annesiyle
O sebeple olabilir eşim tek gitmek istemesi.
Aslında bebeğim küçük o ev curcuna hiç düzen olmaz bir yönden iyi ama içimde rahat değil
(1,100 puan) tarafından
Belki ilişkilerinizin düzelmesine vesile olur. Eğer iyice kötüye giderse de bu kez araya daha fazla mesafe koyma şansınız olur.
(819 puan) tarafından
Yani kırgınlık var ama bayramda konuştum. En iyisi gitmemek galiba bende bilemedim. Mesafe daha iyi olur haklısınız
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Kocan koca da olamamış baba da olamamış kusura bakma da 6 aylık bebekle seni bırakıp gitme planı yapacağına dese ki seni ailene bırakıyım sen onlarla geçir bayramı benim annemle aranızda tatsızlık oldu şuan seni onların yanına götürmek istemiyorum sana da iyi gelmez ben gidiyim dese iki tarafında gönlü olur. Rahatlığa bak adamdaki ben sinir oldum
(819 puan) tarafından
Bende sinir oldum yani gitmese ne olur çok mu özledin ananı
(2,273 puan) tarafından
Gidebilir annesidir özleyebilir ona lafm yok ama önceliği siz olmanız gerekirken bencilce hareket ediyo
(819 puan) tarafından
Ay Beliz çok sinir oldum kavga edip gitme demekte istemiyorum ne olacak bilmiyorum
0 oy
(10,677 puan) tarafından
Ay saçmalık kocam benim bayramlarda seyranlarda yanımda olmayacaksa ne zaman olcak. 
(819 puan) tarafından
Kız şimdi yanımda ya :))
0 oy
tarafından
Kızım 14 aylıktı eşim 1 haftalığına Trabzon'a gitmişti yine bayramdı ve ben evde kızımla tek kaldım. ama benim annemler bi yere gitmemişti hani acil bir şey olsa arayabileceğim birileri vardı yakınımda
(819 puan) tarafından
Muhtemelen benim annemlerde gitmez ama ben eşim gitmesin diye öyle dedim :) muhtemelen eşim de gidecek Mersin'e :(( keşke gitmese bizi bırakıp 6 aylık olacak o zaman bebeğim ve bazen zor oluyor bakmam

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 1,442 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 743 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 280 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 505 göst.