0 oy
481 göst.
Aile kategorisinde (179 puan) tarafından

Kendi fikrimi söylüyorum insagramxa reelasx videolarini görüyorum işte anneler günü geliyor kocan hatirlatayim dedim tövbe yahh

Ne bileyim herkesin kendi düşüncesi ama bana saçma geldi

Sizce ??? Bakın tekrar söylüyorum her fikir farklıdir 

25 Cevaplar

+2 oy
(297 puan) tarafından
Böyle günler başlı başına saçmalık. Küresel alışveriş çılgınlığı cepleri para dolsun senin benim annelerimiz umurlarında değil yani 
(179 puan) tarafından
Dimi ama
-Reklam-
0 oy
(183 puan) tarafından
Ya eşim hediye alması biraz tuhaf bencede düşününce tuhaf geldi ama yine de isterim hahahaha
(179 puan) tarafından
Hahhahhahah istemem yan cebime koyy ;) :)
0 oy
(3,028 puan) tarafından
Neden mantıksız olsun ki? He çiçek ya da güzel bir kutlama yeterli ama çocuklarımız adına alıyor eşlerimiz zaten o hediyeleri. Ben yadırgamıyorum ama özel olarak da hatırlatmıyorum tabi. 
(179 puan) tarafından
:) :)    saygı duyuyuyorum ama en iyisi içinden geldigi gibi meslea gün içinde 1 tane çicekle dahi gelse dünyalar bizim olurdu :)
(3,028 puan) tarafından
Normal zamanlarda da hediye çiçek olayını sıkça yapar eşim ama ben özel günlerin kutlanmasına da açıkçası karşı değilim. Tabi herkesin kendi görüşü.
0 oy
(13,422 puan) tarafından
Ben al diye beklemem ama çocuğuma çok iyi bir anne olmuşsun iyi bana evlat vermişsin deyip kutlasa da saçma bulmam evet onun annesi değilim ama binbir güçlük ve fedakarlıkla onun çocuğunu büyütüyorum ( maddi beklenti değil kastım)
(179 puan) tarafından
onun çocuğunu büyütüyorum ...... evet büyütüyoruz ama tek taraflı değil bizde anne olmayö seçtikk ki böyle özel günlerde değill her zaman olabilecek şeyler aslında bir çikolata alip gelse bile mutlu oluruz gün içinde de ama bu günlerde saçma geldi cünkü biz annesi degiliz
(13,422 puan) tarafından
Bahsettiğim şey ay eşim bana airfrey aldı ay iPhone aldı tektaş aldı şunu aldı veya şunu alsın gibi bir şey değil ki gayet açık yazmama rağmen ekstra açıklama da yaptım hani anneler gününü kutlarken sadece bizi doğuran kadınınkini kutlamıyoruz ya çevremizdeki diğer annelerinkini de kutlarken hayatındaki en önemli annelerden biri olarak eşininkini de kutlayabilir.
(179 puan) tarafından
:) Mutluuluklar dilerimmm yuvanda  cnm bnm
0 oy
(2,635 puan) tarafından

Yani çocuklar küçük diye o alıyor. Babalar gününde de gerek yok dese de beklerler yani instagram paylaşımı bile olsa:D

0 oy
(6,087 puan) tarafından
Saçma değil bence olsa güzel olur. Olmasa da bişey olmaz amaan canı saolsun kocamın 
0 oy
(653 puan) tarafından
Benim için hiçbir özel günün anlamı yok açıkçası sadece doğum günü hariç ama hediye yerine pasta getirse mutlu olurum :)
0 oy
(1,767 puan) tarafından

Yoo hiçte saçma değil sadece saçma olan adamın yakasına alacaklı gibi yapışmak sürekli dile getirmek 

Benim illa hediye alacak diye takıntım yoktu doğum günü evlilik yıldönümü filan hayatta umursamam özellikle almadığı Zaman kırgınlık küslük yapmam ama yalan yok o an imkanı varsa ve alırsa mutlu olurum örnek vereyim 1 hafta öncesinden aldı dedi para sağa sola harcanır erkenden aldım der 

Geçen yıl ben evlilik yıldönümünün üzerimden 23 gün geçti öyle hatırladım oda kız kardeşim le konuşurken konu açıldı öyle aklıma geldi :woot:

(179 puan) tarafından
Saygı duyarım herkesin kendi fikri :)
0 oy
(775 puan) tarafından
Ben beklenti içinde değildim ama eşim bana almış 
0 oy
(210 puan) tarafından
Evet saçma bence de. Onun annesi değilim. Üstelik beni anne yapan o, aslında benim ona almam bile gerekebilir. Ama yine de kutlama bekliyorum haberin olsun dedim :D küçük, hatıra kalacak bir hediye istiyorum, hoş bir gün geçirmek istiyorum. Saçma ama hakkım bence :D 
(210 puan) tarafından
Anlatırkenki coşkusu yeter bana :) kızın kaç yaşında
(609 puan) tarafından
Büyük 17 küçük 2 yaşında canimm
(210 puan) tarafından
Oo maşallah :) O kadar sene sonra da helal olsun valla
(609 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum ama büyüğü küçüğü yok bunun hepimiz anneyiz eniyisini hakediyoruz herzaman :)
(210 puan) tarafından
Evet ya kendi kıymetimizi bilmeliyiz valla, en önce biz bilmeliyiz hem de.
0 oy
(609 puan) tarafından
Aynen öyle ben bikere şakayla karışık dedim sen benim annemmisin kızların düşünsün dedi:))hakli
(179 puan) tarafından
:) haklı bir yorummm dağılın :) ;)
0 oy
(11,470 puan) tarafından
Oyle abartılacak bir güm değil kutlamasa da kıyamet koparmam ama bahaneyle evin eksiğini aldiriyorum
(179 puan) tarafından
Hahahha iyimiş :) yineee kendine değilde eve istemissin :)
0 oy
(1,423 puan) tarafından
Çocuklar alamicana göre çocuklar adına ufak bişe olması mutlu eder çünkü kızım küçük ikinciye hamileyim onun çocuğunu taşıyorum.cocuklarinin annesiyim bence alınmalı sadece onu doguranami.almak.zorunda  büyük beklentim yok ama ufak bisede alsa mutlu olurum 
(179 puan) tarafından
Çok güzel saygı duyuyuyorum :)
0 oy
(4,437 puan) tarafından
Valla bende beklemiyorum inan bak 4 çocuğum var onlar bana en güzel hediye yinede çocuklara para vermiş babaları annenize benim adimada alın diye istemiyorum kendinize harcayın dedim. 
0 oy
(341 puan) tarafından
Bana saçma gelmiyor alınması gerekir diye düşünüyorum sonuçta anne olmak aile olmanın bir parçası biz evlendik ve birlikteliğimizden bir evlat dünyaya getirdim aile olduk yuva olduk. Anneler günü değilde aile olmanın bir kutlaması diye düşünüyorum ben hep :) Oğlumda 17aylik daha o hediye alamayacagi için eşim hem kendi adına hem oglumuz adına bana hediye alırlar :) Birde hediye alınması için illa bir sebep ve gerekçeye de ihtiyaç yok ki annelere kadınlara her zaman hediye alınmali bu bir çiçek olur çikolata olur yeri gelir bir sarılma olur :) Buda benim fikrimdir fikrinize saygı duyarım tabiki :) 
(179 puan) tarafından
Tabikide.... :)
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Valla ihtiyacım olan şeyleri aldi bugün .ben istememistim kendi almak istedi :))
(179 puan) tarafından
Önemli olan huzur rabbim bozmasin :)
(1,424 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin .
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Ben eşime hediye aldım o zaten her istediğimi alıyor :) Sen olmasaydın anne olamazdım diye not düştüm :) cuma günü verdim hediyesini :)
(179 puan) tarafından
Wowww :)    mantikli
(1,597 puan) tarafından
Hep bana hep bana adama bir doğum gününde hediye alıyorum :) içimden geldi öyle :)
0 oy
(2,466 puan) tarafından
Niye saçma olsun onu baba yapan gül gibi çocuklar veren benim tabiki de alacak:) aldı bu arada hediye :)
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Anne degil miyim? Yani herkes kendi annesine mi hediye aliyo sadece bu gunde? Anne olan kisiye aliniyo, e bende cocuklarinin annesiyim gayet normal almasi da. Hos cocuklari adina aliyo ama yine de bence mantiksiz degil.
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Eşimin annesi degilm sonuçta bana da çok saçma geliyor 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 484 göst.
0 oy
7 cevap 348 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nesrin.A (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 269 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 710 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (261 puan) tarafından soruldu

381,963 soru

11,435,621 cevap

35,003 kullanıcı

...