0 oy
791 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Burda birisi vardı nicki hayalermiydi neydi herneyse kaynım odama giriyordu diyordu hatta gizli kamera almıştı. Noldu ya acaba

10 Cevaplar

+2 oy
(13,417 puan) tarafından
Burdaki postların yüzde doksanına inanmıyorum ya hayal dünyasında yaşıyorlar ya da olayları çarpıtarak anlatıyorlar 
tarafından
O postu bn açmıştım doğum yaptım bebeğim günlerce küvezde kaldı sıkıntılar yaşadım burayi ve insanlar ne düşünür diye  hiç umrumda değildi açıkçası ama kırıcı oluyor bazıları inanmaya bilirsin saygı duyarım  ama  kamerayı at inamiyoruz dediler attım bu sefer de kameranin reklaminj  yapıyor dediler  kamera gizli değil bildiğimiz normal kamera zaten gizlemeye çalışsam da her şekil görünüyor gece görüşlü olduğu için de geceleri kırmızı yanıyor ..e bebek den 700 TL ye aldım fişini bile atarım size iyi günler ha konuya gelmek isterseniz de şu ki herşeyi gördüm göreceğimi de  sırf sütüm kesilir diye sesimi etmiyorum çünkü günlerce sütüm yoktu burda post da açtım süt yapmak için ne gerekli diye
(13,417 puan) tarafından
Sen yalan söylüyorsun demedim ona da açıklık getireyim aile yaşantınızı bilmiyorum ama benim odama kayınvalidemin bile girdiğini görsem bir daha elini attığında kilitli bulur aynı şeyi üvey kızım kaynanam uyurken odama giriyor diye post açanlara da diyorum.  Yani ben bundan eminsem eşime söyler ortalığı ayağa kaldırırım veya bunu da yapamıyorsam biraz önce de dediğim gibi girip kiyafetlerime iç çamaşırlarıma bakıp halleneceği ihtimali düşünüp o kapıyı hep kilitli tutarım. Kendince haklı sebeplerin olabilir tabiki meselem sen değilsin aslında senin postunu kafasına takıp en az on tane post açıldı burdaki mevzularıinanipta bu kadar kafalarına takmalarina da hayret ediyorum. Açıkçası
tarafından
Yalan söylüyorsun demediniz evet.... ama inanmıyorum dediğiniz için bnde haklısın inanmaya birisin dedim bn bu uygulamayı taki 2020 den beri kullanıyorum o. Zamanlardaki nişanlıydim sadece adımı değiştim  ve yeri gelir bnde aaa böyle bişey naisl olur dediğim çok konu oldu bilemeyiz tabi kim ne yaşıyor
(13,417 puan) tarafından
Burdaki postların çoğuna inanmıyorum dedim o yüzden de kafaya takıp acaba naptı ki diye merak edip üzerine post açmıyorum
-Reklam-
+1 oy
(2,376 puan) tarafından
Kimsin eskilerden olmalısın bacım 
(2,376 puan) tarafından
Eski nickini söyle tanırım belki
(37 puan) tarafından
Tanımazsın ben tan7mam etmem kimseyi
(2,376 puan) tarafından
Ben taniiirriiimmmmm
(2,380 puan) tarafından
Aaa tanır işte kız söylesene ☺️
(2,376 puan) tarafından
Gece merakım tuttu puhahahha
+1 oy
(3,359 puan) tarafından
Umutsuzca50 post açmıştı gir bak görürsün,,;)
(3,359 puan) tarafından
O geçen post açtı teyzemin kızı surekli beni kocasına yakıştırıyor diye hemen kapattı
(3,359 puan) tarafından
Guzelle123 diyorum ben
Aynen o da puf ;)
(526 puan) tarafından
Yuhhh nasıl bi kadın kendi kocasına başka kadini yakıştırabilir ? Ya popüler olmak istiyor ya da cidden kafayı yedi
(1,110 puan) tarafından
Normal değil o kadın zaten . İnsanları fakirlikleri ile ezmeye çalışıyor
(3,359 puan) tarafından
Ruhu fakir
+1 oy
(775 puan) tarafından
Aaa evet bende onu hatırladım eve gelince odama girdiğini fark ediyordum falan diyordu kamera almıştı sonra hiç öyle bir post görmedim ben 
+1 oy
(792 puan) tarafından
Ben de merak ediyorum onu ama kullanıcı adını hatırlamıyorum. Anlattıkları hayal ürünü diyenler olmuştu sonrasında.. 
(37 puan) tarafından
Umutsuzca nicki
(792 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım doğum yapmış, o telaşla diğer konuyla ilgilenmiyor galiba..
+1 oy
(2,015 puan) tarafından
Burak boş ver bacım kimse iyi dalğa geciyo burak boş ver
+1 oy
(601 puan) tarafından
Ya uydurma ya da abartma kötüye yorma. Böyle bir konuyu uzatırsa ucunun kendisine çok pis dokunacağını anlayacak kadar zeka varmış ki uzatmadı.
+1 oy
(1,595 puan) tarafından
En son kamera almış. Kamera linki paylaşmıştı öyle. Kimse istemediği halde reklam gibiydi o da. Ondan sonra da görmedim :)
(1,147 puan) tarafından
İnanmadılar kameranın linkini istediler canım oda atmamıştı sonra attı mı nicki neyd8
(1,595 puan) tarafından
Umutsuzca adı canım
(4,244 puan) tarafından
Kameranin evdekı fotosunu attı inanmayanlr icin
(1,595 puan) tarafından
Evet gizli kamera diye.
0 oy
(763 puan) tarafından
Yalan o yaa en başından beri inanmadım ben ona o değilde ben şeyi merak ediyorum annemin adi siri babamın adı ker babamın kafasını kopardılar diyen bir çocuk vardı hatta ses kaydı falan paylaşmıştı ondan ses çıkmadı 
(37 puan) tarafından
Oda dedi en son kızım bidaha tekrarlamadı dedi
0 oy
(23 puan) tarafından
Sayfasına şimdi bakdm kameranın resmini atmış gercekden aldm gibisine ama doğum yaptığı için annesine gitmsi yanlış anlamadiysam hesap adı umutsuzca

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 393 göst.
0 oy
19 cevap 1,240 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 936 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (302 puan) tarafından soruldu
+5 oy
100 cevap 5,073 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu