0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kızlar bu bir iç dökme postudur:) geçen yıl bu ay tedaviyle de olsa hamile kalmıştım ve dış gebelikle sonuçlandı, rahim tupum patladı iç kanama geçirdim falan falan... ameliyat oldum neyse çok şükür yaşıyorum :) bu durumu yaşadığım için bir kaç ay çok zor geçmişti, psikolojik olarak çok zorlanmıştım süreçte ama sonra o da geçti :) binlerce kez şükürler olsun bizim şer gördüğümüz durumu Allah bize hayır olarak verdi. Şimdi tüp bebekten başka bir çözüm yolum yok gibi duruyor ama yine Allah kerim. Anneler gününde bu platforma girince sizin paylaşımlarınızı hep gülümseyerek okuyorum o kadar güzel heyecanlar yaşıyorsunuz ki Rabbim sağlıklı sıhhatli ömür boyu böyle günler göstersin hepinize evlatlarinizla her zaman sağlıklı mutlu huzurlu olun :) ben de bu heyecanı yaşamayı çok istiyorum kızlar bana da dua eder misiniz yaa bir sonraki anneler gününde benim de kucağımda yavrum olsun :) 

3 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Rabbım en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin sana 
(55 puan) tarafından
Ay amin arkadaşım ya :) böyle hem aklı hem vücudu hem ruhu sağlıklı bir evlat :)
(2,369 puan) tarafından
Amın Amın amin
-Reklam-
0 oy
(7,479 puan) tarafından
Anneler günün kutlu olsun canım isallah bı bebeğin olur kucağına alırsın 
(55 puan) tarafından
Yaaa benim de anneler günüm demi :) Allah razı olsun arkadaşım tüm dualarına amin :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım rabbim en güzel zamanda sanada yaşatsın doğum yapacağım yakın zamanda ismini söylersen senin için de özel dua ederim doğum anında 
(55 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim arkadaşım Allah razı olsun:) dua nasipte varsa aklına gelirim ismim Esra :) Rabbim sağlıkla sihhatle bebeğine kavuşmayı nasip etsin en güzel şekilde kucağına al sağlıkla buyut inşallah:)
(1,326 puan) tarafından
Allah razı olsun senin içinde dua edeceğim bir arkadasimda benden dua bekliyor ikijize birden dua ederim kimin duasının kabul olacağını Rabbim bilir
(55 puan) tarafından
Aynen öyle çok teşekkür ederim arkadaşım Allah razı olsun:)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 599 göst.
29 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 998 göst.
0 oy
31 cevap 613 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde 123-- (59 puan) tarafından soruldu
+3 oy
31 cevap 472 göst.

381,801 soru