0 oy
605 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Tepkiniz ne olur

31 Cevaplar

+2 oy
(6,203 puan) tarafından
Takip etmediği ve hiçbir bağlantısı olmadığı kişiye mesaj atacak kadar ******** değil şükür ama arkadaşlarının vs doğum gününü kutlayabilir.Sukur eşime de kendime de güvendiğim için kiskanmiyorum
-Reklam-
+2 oy
tarafından
İnstagramında ekli olan kişi ya akrabasıdır yada okuldan arkadaşı sanki yataga atmış gibi yorumlar tepkili dogum günün kutlu olsun demekte ne var boşanmaların neden bu kadar arttıgı belli ,olmayacak şeylerden kavga çıktıgı için 
tarafından
Kız masum mesajları bile yanlış anlayan o kadar çok insan var ki sosyal medyadan nefret ediyorum
tarafından
Öyle canım sosyal medya tuzak gibi
+2 oy
(3,823 puan) tarafından

Tanığı biriyse sorun olmaz ama tanımadığı biriyse yürek mi yedin yiğidim der başlarım düvüşe :D

+1 oy
(466 puan) tarafından
Bende eşimi kutlarim yeni kiz bulmuşsum
+1 oy
tarafından

Bismillahi Rahmani Rahim:D Diye başlarim

Faaaatiha diye bitiririmmm

+1 oy
(5,949 puan) tarafından

İnstagramında  ekliyse  ya akrabası yada  okuldan  mahalleden  bir  arkadaşıdır  atabilir  birsey demem 

Ama hiç bir tanımadığı  bir  kişiye de atmaz  atarsa da a.sçrm
+1 oy
(205 puan) tarafından
Instagraminda ekli arkadasi ve akrabasiysa tabiki atabilir ayni sekilde bende mesaj atarim.. Bunda ne varki zaten siz bu mesaja ulasabiliyorsaniz saklanacak bi durum degildir..sizin gormenizi istemese elli defa silerdi
+1 oy
(14,025 puan) tarafından
Bir alakamiz yoksa tabi ki sinir bozucu ama arkadaş ya da bir tanidiksa sorun yok. Bu arada yorumlar çok abartı biraz mağaradan çıkalım arkadaşlar kimse kocanızi kapmak için sıraya girmiyor merak etmeyin bu nedir ya 
(6,203 puan) tarafından
Aaaa lütfen amaa sen nerden bileceksin herkes sırada işi,gücü bırakmış,bekliyor :D
(14,025 puan) tarafından
Valla Aydan 3 tane yorum okudum midem bulandı daha okuyamadim
(6,203 puan) tarafından
Sen gene ucune kadar dayanmissin :DD
(14,025 puan) tarafından
Bu arada seni instadan ekleyen benim xdxdd gvy.15 kullanıcı adım
(6,203 puan) tarafından
Dur bakam :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Hangi cesaretle :))) 
0 oy
tarafından
Öncelikle o bayanın kim olduğunu sorarım önce o bayana sonrada eşime ağzının payını veririm ınstagram hesabını kapatırım benim eşim hiç bir bayanla yazışamaz ben kıskanç bir kadınım.. 
0 oy
(1,348 puan) tarafından

Bodoslama dalarım :D

0 oy
tarafından

"Es Salatu Ve's-Selamu Aleyke Ya Rasulallah!:D

(1,019 puan) tarafından
☺☺☺☺☺
0 oy
(1,019 puan) tarafından
O tlfnu kafasında parçalarım. Net...
0 oy
tarafından
İnstagrami yok benimkini kullanıyor olsada atmaz zaten benim eşim o kadar gevşek değil şükürler olsun
0 oy
tarafından
İnstagramı yok olamaz velevki vardı attı çok çeker 
0 oy
tarafından
Atamaz 

Başka yoruma gerek yok 
0 oy
tarafından
Hoşuma gitmez  ve asla musade etmem ya oda bana musade etmez ama 
0 oy
(2,264 puan) tarafından

Sosyal medya hesaplarında benim tanımadığım bir bayan yok ekli olmayan kişiyede zaten atacak hali yok o yüzden sıkıntı yok relax:)

0 oy
(485 puan) tarafından
O bayanın kim olduğuna bağlı eşimin nasıl biri olduğuna bağlı zaten insan kendini belli eder
0 oy
tarafından
Daha az acılı intihar yöntemleri var bence bunu yapmasın hiç ederim 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 354 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 994 göst.
0 oy
1 cevap 112 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.
25 Aralık 2020 Aile kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu

378,999 soru

11,344,631 cevap

34,809 kullanıcı

...