0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (217 puan) tarafından
Gündüz sorun yok ama gece sürekli olarak altını ıslatıyor. Uyumadan önce tuvalete götürürüm gece de kaldırıyorum ama nasıl oluyor bilmiyorum dün gece uyandım baktım çişini yapmış hemen üzerini yatağını değiştirdim sabah uyandım yine isemiş. Kaç kere söyledim kızım çişini bana söyle diye ama ısrarla yatağa yapıyor neredeyse her gün battaniye yıkıyorum bugün bez bağladım ne yapacağım böyle bı akıl verin 

2 Cevaplar

0 oy
(2,383 puan) tarafından
Tamam uykusu derin olduğu için olabilir size tavsiyem uyuduktan sonra bez bağlayın uyanmadan çıkarın ve uyumadan önce sıvı tüketmesin
(1,776 puan) tarafından
Ben zamanında YouTubeden çok araştırıp kızımı tuvalete alıştırmıştım kesinlikle bez takmayın diyolar bende hiç bez takmadım ne gece ne gündüz çocuk altına yapa yapa alışır sonuçta
(2,383 puan) tarafından
Bende tuvalet eğitimi zamanı takmadım çok kolay hallettik ama her gece her gece hem üşür hemde annesine de yazlık bende takmamıştım arada kaçırıyor ama sonrasında fark edemeyince hasta oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Benim kızım da öyleydi canım gündüz sorun yoktu gece olunca bir kaç kez altına kaçırırdı bu normal günler geçtikçe azaldı altına kaçırmaları sonra da hiç altına yapmadı zaten 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 179 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 351 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 213 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.