+3 oy
768 göst.
Aile kategorisinde (5,476 puan) tarafından

image

image

image

Annelik içinden bir canlı çıkartmak değildir. Annelik hissiyattır. Yüreğimdeki bu hissiyat ile bir insana, bir bitkiye, bir hayvana hatta kendine şevkat gösterebilmiş, emek vermiş tüm annelerin, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIM :)

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Az önceki hay.van sevgisi postundan sonra ilaç gibi geldi 
(4,063 puan) tarafından
Kesinlikle. Annelik sadece doğurmak değil ki. Verilen emek aslında.
(2,147 puan) tarafından
Bunu yazmaya gelmiştim
(1,045 puan) tarafından
Kediyi köpeği evladı gibi görenler  hasta ruhlular seversin canlıları korursun bakarsın ayrı ama çocuğun yerine koyup anneler gününü kutlamak annelik makamına saldırı resmen basit bir makam değil annelik kutsal bir kavram kediye bakmakla çocuğa bakıp büyütmek aynı kefeye konamaz nokta .
tarafından
İle ile madem o kadar kutsal siz niye burda herkesin anneliğini yargılama hakkı buluyorsunuz kendinizde ?? Kimin haddine böyle kutsal bir şeyi yargılamak sorgulamak
(1,045 puan) tarafından
Kedinin annesi diye anneler gününü kutladığın için tepkide bulundum biz de hayvanları seviyoruz ama bu kadarına da pes yani kedi yavrusu ile insan yavrusu aynı mi
tarafından
Bana göre aynı. Oda masum savunmasız bir can. Sen  neye göre aynı değil diyorsun?? Niye bu kadar rahatsız etti seni bu durum
(1,045 puan) tarafından
Aynı değil çünkü o kedinin onu doğuran zaten bir annesi var yani kedileri daha doğrusu hayvanları annelerinden ayırıp doğal habitatini bozup analık yapamazsınız
(1,045 puan) tarafından
Sen cocugunla bir kediyi bir tutuyor olabilirsin ama hiçbir ****** benim çocuğumla bir asla değildir Allah insanı saygıdeğer yaratmış
tarafından
Peki, evlatlık edinen bir anne düşün. O anne doğuran annelerden çok daha iyi bakıyo çocuğa her şeyi ile sevgi saygı şefkat vb oda mı anne olmuyo? Hadi olmuyor de o çocuk ona anne demesin o zaman size göre o kadında onu kendine hak görmesin
(4,063 puan) tarafından
Hafsa lütfen anlatmaya çalışma. Bu arkadaş sürekli böyle. Her şeyi mükemmel bilir, herkese sadece eleştiri yağdırır, kendisinin yapamadığı ya da bilmediği tüm duygular yanlış onun için. İstediğin kadar uğraş anlatamazsın. Az önce de çocukla okumak isteyen bir kadına o kadar demoralize eden bir cevap yazmış ki anlam veremiyorum.
tarafından
Benim kedim de var oğlumda ikisinide çok ama çok seviyorum çok değer veriyorum biri kedime bir laf etse panter kesilip üstüne atlarım oğluma da aynı şekilde sonuçta ikiside bana allahım emaneti savunmasız bana muhtaç iki can

Kedimi yeri gelir oğlumdan daha çok sever ilgi gösterir korurum. Çünkü o dilsiz savunmasız bir ****** oğlum kendini savunabiliyo ihtiyacını giderebiliyor
tarafından
rlm fark ettim zaten onu ama hassas olduğum için sanırım bu konuda engel olamıyorum kendimi cevap verirken buluyorum
(1,045 puan) tarafından
Hafsa sevmek ayrı oğlum gibi görüyorum demek ayrı ben de hayvanları çok severim beslemek de isterim ama o hayvanın annesi olmuyorsun ve de cocugunla aynı tutmamalisin çocuk benim gözümde kendi canımdan daha kıymetli
(1,045 puan) tarafından
Rlm demoralize ne ya aç TDK oku az biraz
tarafından
Elbette öyle ama yine söylüyorum şu ikiside benim gözümde aynı :) ikisininde tırnağına zarar gelse benim canım yanar
(4,063 puan) tarafından
Ay haklısın, senin okudukların o kadar fayda etmiş ki ben eksik kalmışım doğru. Allah akıl fikir versin. En mükemmel anne sensin tamam, herkes sorunlu.
(1,045 puan) tarafından
Yani sokaktan gecerken bir hayvanin başına bir şey gelse ben oturur ağlarım yani bitkilerim var bir yaprağı kopsa üzülüyorum itinayla bakıyorum tabiki insan vicdanı gereği canlılara zarar gelmesinden üzülür ama çocuk başka bir şey annelik başka
tarafından
Tamam işte anellik bu kadar kutsal ya sizin için çok hassasınız bu konuda o zaman kimsenin anneliğine laf etmemeniz lazım.
(2,147 puan) tarafından
İle ile, ne kadar çok uzattın ya tamam en çok anne sensin kim nasıl anne olmak istiyorsa bırak öyle olsun ister bir hayvana ister bir insana anne olsunlar bundan sanane baydı bu konu ya
(5,476 puan) tarafından
Aç TDK oku biraz mı?  Sen önce TDK nın ne olduğunu öğren. Önce kendi yazdığı anla. "Açıp türk dil kurumu mu okusun" ne saçma bir cümle. Ne kadar da hiçbirşey bilmeden biliyormuş gibi yapmaya çalışırken rezil olmuş gibi bir cümle. Seni kim üzüyor böyle kızım. Ha? Kim eziyor seni gerçek hayatında? Kimin altında kendi savunma hakkından mahrum ediliyorsun da içinde biriktirdiğin, öfkeni, zehrini, yalnızlığı ezikliğini buradakilerden çıkartmaya çalışıyorsun. Biz seni çekmek zorunda mıyız ya? Kimin tarafından manipüle ediliyor, kimin tarafından hakların ve kişiliğin kullanılıyor, gasp ediliyorsa defol git ona çat be. Yettin harbiden. Hadi yüzüne gülelim insan yerine koyalım diyoruz ama yok yani. Çekilecek dert değilsin
(1,045 puan) tarafından
hiçbirşey ayrı yazılır.

Ne kadar da hiçbirşey bilmeden biliyormuş gibi yapmaya çalışırken rezil olmuş gibi bir cümle.

Yukarıda yazdığın bu cümlenin anlatım bozuklugu ve yazım hatalarını anlatmak için  kelimeler bile kifayetsiz kalır.Noktalama işaretleri desen senin bu hatalı kullanimlarin sonucu intihar etmeyi düşünüyorlar:).Sokak ağzını yazınla harmanlaştırman da üslubunu çok kaba ve çirkin yapmış.Yani ben kelimenin Türkçesi varken yabancisini kullanma dedim sen olayı bu boyuta taşıdın.Zor değil yani

Ezik demişsin bana ama şuan kendini o kadar çok onemsemis olmana şaşıyorum kimsin nesin kimin nesisin bilmiyorum bile.Ama çok merak ediyorsan söyleyeyim benim derdim değilsin,değilsiniz.
(5,476 puan) tarafından
Ahahahah :D acıyorum sana. :D umarım bir gün üzerine oturup suyunu çıkartan kimse onunla yüzleşirsin. Bu arada keşke benim "hiçbir şey" hatama takılırken şu yazını göndermeden bi okusaydın. :D neyse dediğim gibi bu performansı seni ezenlere gösterirsen böyle mutsuz olmazsın
(5 puan) tarafından
@İle ile normalde tartışmaya girmem ama kedi annesi ile normal anneliği bir tutmam demişsin.Bana annelik nasip olmadı bir bebegim olmadı,4 5 gündür minik bir cana annelik yapmaya başladım güzel kızım güneşim.Uykuyu çok seven ben gece uyumuyor diye uykusuz kalıp onunla oyun oynuyorum acıkıyor susuyor her zaman yemesine içmesine dikkat ediyorum gün içinde uyuyor odasında yatağında mi başka yerde mi yatmış 40 kere gidip kontrol ediyorum.Bugun birazcık rahatsız minik kızım ve ben onun başında bekliyorum. Belki de Bi çoğunuz günlük hayatta bunu oz evladınıza yapıyorsunuz ve ikimizin ki de annelik ikimizin ki de emek.Annelik sadece doğurmakla olmuyor,her doğuran anne de olamıyor.Ben kızımı doğurmadım ama ben bu anneler gününde ilk defa anne gibi hissettim evin içinde kızım nerdesin diye seslenebiliyorumm.Gunes gel yanıma kızım diyebiliyorum o yüzden lütfen anneliği sadece dogurmaktan ibaret sanma. Senin doğurduğun evladına ne denli için yanıyorsa benimde dogurmadigim ama yüreğimde evlat yerini tutan kızıma o denli içim yanıyor.
(1,045 puan) tarafından
Yani herkes doğuracak diye bir durum yok asla olamaz da ama isteyen herkes anne olabilir çocuk evlat edinebilir bence minik bir bebek alıp bakıp büyütüp annesi olabilirsin annelik duygusunu o zaman tadarsin hayvanlar ancak sana arkadas olabilir
(1,045 puan) tarafından
Dogacim gerek evimde olsun gerek de akrabalık ilişkilerimde iyiyim yani sırf sen mutlu ol diye neden aksini soyleyeyim.Ayrica da kendini gerçekleştirmiş bir insanım şu saatten sonra gözümde hiç bir şey yok yani maddi şeylerden bahsetmiyorum manen.Bu konulardan nasıl benim ezilmisligimi çıkardın anlamadim kaldı ki diyelim ezilmiş otelenmis bir kadinim ne yani ezilmisligimi otelenmisligimi bana karşı bir kadın hemcinsine karşı silah olarak mı kullaniyorsun:) cidden kendini asla iyi bir insan sanma asla
(5 puan) tarafından
Gözümde evlattan asla farkı yok arkadaşım değil çocuğum oldu o benim❤️ evlatlık almayı minik bir canın daha annesi olmayı çok isterim umarım bigun gunesime abla bana da minik bir can nasip olur.
(1,045 puan) tarafından
O kadar çok anne sevkatine muhtaç kimsesiz çocuk var ki inan kedi sahipleneceklerine onları alıp baksalar daha iyi olacak  ama bakarsın olur umudunu neden kaybettin ki arkadaşın teyzesi on sene sonra doğal yoldan çocuk sahibi oldu
tarafından
Kedi sahiplenmek ile çocuk evlat edinmek aynı mı?
(5,476 puan) tarafından
Kendini gerçekleştirmiş halin buysa maslow mezarında ters dönmüştür :D
(5 puan) tarafından
İyi ki kızımı evlat edindim onunda benim sevgime şefkatime ihtiyacı fazlası ile var yani anlatılmaz yaşanır.Basucunda bekliyorum dedim ya gerçekten başucunda bekliyorum rahatsız olmasın diye biraz uzagindaydim kendisi geldi yanıma yatti öyle uyumaya devam ediyor.
(1,045 puan) tarafından
Peki bu yavru kedinin annesine ne oldu öldü mü
(4,063 puan) tarafından
Doğurmayı ne kadar abarttın ile ile. Bu bizim doğamızda olan bir durum. Annelik verilen emektir, ister insana ister h.yvana. Bu babalık için de geçerli. Anneliği bu kadar yüceltmenin bir manası yok. Babalık neyse annelik de odur. Doğurup şiddet uygulayana ya da bakımını yapmayana anne ya da baba diyebilir miyiz? Diyemeyiz. Demek ki konu biyolojik değil. Bu kadar basit değil.
(5 puan) tarafından
Hayır çok şükür sağlıklı yaşıyor.
(1,045 puan) tarafından
Valla galiba elinizde olsa kedi dogurursunuz siz :) insan ırkına bu ne düşmanlık
(4,063 puan) tarafından
Bizim kimseye düşmanlığımız yok da senin genel olarak herkese bir öfken var, zararsız hayv.nları çocuk gibi sahiplenenlere bile. Resmen kin kusuyorsun her duruma. Otur biraz kendini sorgula derim.
(1,045 puan) tarafından
Ben sahiplenmeye degil anneler günü kutlu olsun diye kedi annesi tabiri olmasına karsiyim ayrıca o kedi yavruları sırf milletin duygularını tatmin etmek için annelerini emmeleri gerekirken annelerinden kopartiliyorlar
(4,838 puan) tarafından
Hiçbir bitişik yazılır :)) yazım yanlışını eleştiren birine hiç yakıştıramadım
(1,045 puan) tarafından
Ayrıca da hayvanların evi evlerimiz değil doğal yaşam alanlarını bozup onları şehirlerin pis yasamlarina uyum sağlamaya zorlamak asıl yanlış olan hangi kedi tek başına bir evde yiyip içip ölene kadar yaşamak ister ki
(4,063 puan) tarafından
Sabahtan beri diğer post ve bu postta yazdıkların tamamen h.yvan sevgisindendi yani. :) Diyecek başka bir kelime yok.
tarafından
Türleri var ya hani bunların:) tekil kediler sokakta yaşayabilir ama cins kediler yapamaz köpeklerde aynı şekilde
(1,045 puan) tarafından
Farkındaysan ben hayvanlarla ilgili tek kötü kelime yazmadim dilsiz hayvanlar zaten.Ben kedisi köpeği olanın anneyim demesine karşıyım annelikle asla bir tutulamaz dedim cins kedi tabiri de malesef insanoğlunun kendini eğlendirmek için kurduğu bir tabir her coğrafyanın kendi kedisi var ne gerek var İran'dan kedi getirmeye :) Sokak kedileri daha sevimli
(4,063 puan) tarafından
İşte başladın yine, sokak kedileri daha sevimli diye. Yorumların sana göre ama asla başka fikirlere saygı duymak diye bir durumun yok. Belki başkası İran kedisini sevimli buluyor ve sahipleniyor. Mutlaka senin dediklerin ve düşüncelerin doğru olmalı ve nedense herkes buna ikna olmalı. Öteki post bitti burada mesela inatla fikrini kabul ettirmeye çalışıyorsun. Bu ciddi bir problem farkında mısın demek istiyorum ama farkında olman mümkün değil.
(1,045 puan) tarafından
E sen de benim fikrimi neden ısrar la değiştirmek istiyorsun he de geç çok mu zor
(1,045 puan) tarafından
Kedinin bile cins olanını seviyor herkes sokaktaki gariban kedileri alın evinize besleyin de görelim ****** sevginizi
(4,063 puan) tarafından
İyi de bütün yorumlara sen gelip fikir kabul ettirmeye çalışıyorsun. Ben senin yorumuna gelmedim ki.
tarafından
Ayyy gerçekten sinir sistemimi bozdun yaaa iyiki hayatımdan biri değilsin başak burcumusun sen
(4,063 puan) tarafından
Dram yaratmanın pek anlamı yok ve cevap veremeyeceğin durumlarda sürekli konuları saptırmak seni haklı çıkartmayacak.
(1,045 puan) tarafından
Yengeç burcuyum basakla asla anlasamam sen ne burcusun
tarafından
Aslan:):) burcumdaki hayvanı da çok seviyorum keşke onada evde annelik yapabilseydim:):):):)
(1,045 puan) tarafından
E ben aslanlarla çok iyi anlasirim:)
tarafından
Sorun bende mi yani :-):-)
(5,476 puan) tarafından
3 tane sokak kedisi diye tabir ettiğin mix kedim var. Klinikte sokak hayvanları için yaptıklarımı anlatamam, anlatmam. Kimseye ****** sevgimi de kanıtlamak durumunda değilim. Hele sana hiiiç. Bence bir uzmana, bir profesyonele görün sen.
(1,045 puan) tarafından
Sen veteriner değil misin ****** doktoru inşan psikolojisinden anlamaz karışma sen harcın olmayan konulara :)
(5,476 puan) tarafından
Senin durumunda bir sıkıntı olduğunu kör koklayarak anlar rahat ol :D sen bilmezsin biz de yemin ederiz ve bu yeminin içerisinde halk sağlığını korumak da vardır. Senin bu durumun halk sağlığına zararlı :D
(1,045 puan) tarafından
Pardon da benim bilmediğimi nerden anladın altı üstü bir veterinerlik okumussun gören de tıp okudun sanacak
(5,476 puan) tarafından
Ahsnsnnsnsnsjsbsbvsbsbsns :D haykırdımmmm :D :D
(1,045 puan) tarafından
Haykiracagina az daha çalışıp tıp kazansaydin ya:)
(5,476 puan) tarafından
Ay hala gülüyorum :D peki gerçekten, zaten tıp fakültesine girebiliyorken, kendi isteğim ile veterinerlik fakültesi seçmiş olabileceğim ihtimali aklına gelmedi mi hiç :D
(1,045 puan) tarafından
Yani olabilir ama sunuc benim için daha önemli sonuçta veterinersin gerçi veterinerlik de kutsal bir meslek sonuçta dilsiz hayvanlara faydaniz oluyor geçen hatta bir yerde izlemiştim kartal buluyorlar kanadına falan bakıp iyilestirip doğal habitatina geri saliyorlar çok anlamlı bir iş ama bazı veterinerler işi paraya döküyor nadir sagduyulu vicdanli merhametli veterinerler
(4,063 puan) tarafından
İle ile, polemik için değil ama merakımdan soruyorum senin mesleğin neydi? O diğer okuma postunda da önce okuyup sonra evlenseydin vs demiştin, burada da işte tıp kazansaydın vs yazmışsın. Polemik değil ama cidden merak ettim.
tarafından
Bende merak ettim :-)
tarafından
Oooo bildirim yağmuruna gel
İle İle ama yeter gerçekten sen git kime annelik yapmak istiyorsan yap insanların ha.yvan sevgisine karışma
(5,476 puan) tarafından
İşi paraya döküyor mu? Ne kadar enteresan ya bu işten para kazanmaları di mi? Yani koca bir klinik açıp, eurolarca para ödeyip dünya kadar araç gereç ve malzeme alıp, hekim, tekniker gibi çalışanlara maaş ödeyip, hiç işi paraya dökmemesi lazımdı hâlbuki :D
(1,045 puan) tarafından
Ay şimdi ben ne mezunu olduğumu yazsam inanacak misin doktorluk okuyorum desem öğrenci belgemi istersin sen :)
(1,045 puan) tarafından
Elbette para alacaklar ama sokakta sakat kedi görünce de görmezden gelmeyecekler
(4,063 puan) tarafından
Hmm, söylemekten mi kaçıyorsun anlayamadım. Herşeyi patır patır konuşan sen bundan neden çekindin anlam veremedim.
(1,045 puan) tarafından
Hayır senden haz etmiyorum niyetini de kötü buluyorum
tarafından
Ne mezunu olduğun önemli değil bana göre ne derece insansın o önemli ve bakıyorum sendede o insanlık pek yok ile ile
(5,476 puan) tarafından
DOKTORLUK okuyorsun :D ahahahsh :D belgeye gerek yok :D hiçbir tıp öğrencisi DOKTORLUK okuyorum demez :D TIP FAKÜLTESİnde okuyorum der :D yoksa ağızları ile gülmezler :D bi gir işine hadi. Ayrıca başka yerde üni MEZUNUYUM dedin daha bugün :D
tarafından
Bunun haz edip etmemek ile ilgisi yok ki. Gururla söyleyebilirsin bence ne mezunu olduğunun
(4,063 puan) tarafından
Konu haz etme değil, bunu burada herkes anladı. Bırak şimdi. İşine gelmediği her an konuları saptırıyorsun. İşin özü bu.
(1,045 puan) tarafından
Kaç yaşında olduğumu bilmeden ne saçmalıyorsun  benim yaşım 33 canım sizin gibi 20 li yaşlarda değilim  :)
(4,063 puan) tarafından
Gördüğümüz gibi gene kaçamak cevaplar, karşıdakini manipüle etmeye çalışan tavırlar. :) Allah aşkına yetmedi mi bu kadar kendini düşürdüğün?
tarafından
Şimdide 20 li yaşları mı küçümsemeye başladın :-) keşke onlar kadar bilinçli olsan
(5,476 puan) tarafından
DOKTORLUK okuyormuş arkadaşlar lütfen :D yapmayın üzerine gitmeyin :D ahanannssn :D kız gece gece müthiş güldürdün haaa
(1,045 puan) tarafından
Dogacim sizin veterinerler tıp okuyoruz mu diyor :)) biz tıp okuyoruz asla demeyiz yakın cevremize doktorluk okuyoruz deriz tıp fakultenin adı meslek doktorluk
(4,838 puan) tarafından
Kızının oyuncakları ile doktorculuk oynamak için doktorluk okuyor bilmiyor muydun?
(1,045 puan) tarafından
Keşke az Türkçe çalışsan şimdi yazar burada ne anlatıyor çevirin lütfen şunun yazisini
(1,045 puan) tarafından
Doktorluk okumuyorum okumam da asla ama gerçekten ismini vermek istemediğim bir alandan mezunum en az doktorluk kadar güzel bir meslek
tarafından
Sen gerçekten DOKTORluk mu okudun dalga mı geçiyorsun hadi doğruyu söyle de gidip uyuyayım artık :-):-)
(4,063 puan) tarafından
Önce sen Türkçe harfleri kullanmayı mı bir öğrensen acaba? :) Kontrol et bakalım yazılarını.
(1,045 puan) tarafından
Kız yok ne doktorluğu doktorluk okumuyorum yalanı hiç sevmem direk söyleyeyim de
(4,063 puan) tarafından
Mesleğini söylemekten bu kadar kaçan birini de ilk kez görüyorum. Her mesleğe saygımız var. Korkma kimse okudun diye seni eleştirmez. Su ürünleri olsa ne olur tıp olsa ne olur.
(1,045 puan) tarafından
Rlm sen de taktın bana ha ay Allah yardım etsin her postun altına gelip laf atarsın şimdi sen
(1,045 puan) tarafından
Burda her şeyimizi paylaşıyoruz meslekten kimliğimizi deşifre eden çıkar yani ondan yoksa  gel görüşelim asla korkmam
(4,063 puan) tarafından
Yo, bir laf atıyorsan ortaya sana soru sorulduğunda da hep kaçmak yerine bence cevaplamalısın. Lafımı söyler giderim dediğinde, o her şeye cevap veren, her durumda müthiş bilgili kişiliğine yakışmıyor.
tarafından
Bende ona şaşırdım yahu neyden çekiniyorsun?  Keşke bende mezun olsaydımda gururla yazsaydım şuraya :-):-)
(4,063 puan) tarafından
Avukatsan ve Boluda yaşıyorsan atıyorum, bin tane vardır. Kim seni nerden tanısın? Allah aşkına ya.
(1,045 puan) tarafından
Gerçek hayatta aynı sehirdeysek gel görüşelim çay içeriz burda yazdığım kadarıyla tanıyorsun aslında düşündüğünüz gibi bir insan asla değilim sevilen sayılan biriyim yavaş yaziyorum kelimeleri de en etkileyici olanlardan seçiyorum
(1,045 puan) tarafından
Yani hafsacim aynı sehirdeysek üni kazanman için destek olabilirim
(4,063 puan) tarafından
Pek etkileyici olmuyor gibi, manipülatif desen haklısın :). Ben Türkçe klavye kullanımından bahsetmiştim sadece. Aynı şehirde değilizdir, olsak da seninle görüşmeyi tercih etmem.
(5,476 puan) tarafından
Ahsjajsjsj :D R yapılmış en serisinden :D
tarafından
Üni mi :-):-) hele sor sen hiç okudun mu diye :-(
(5,476 puan) tarafından
Biz asla yakın çevremize tıp okuyoruz demeyisnsnmsmsms :D ayyyy haykırıyorum :D ne kadar rezil olacaksın acaba dahaaaa sjsnskmsmsk :D
(792 puan) tarafından
Ay bu ile ile hala yorulmadi yaa 10 kişiye baskaldiriyor hala yılmadı .Allah çevresindekilere sabır versin ne agresif bir kadın yarabbim .Çevremde böyle bir insan olmadığına şükrettim
tarafından
Emine yemin ederim bu gün yazmaktan ben yoruldum ama İle ile hanımefendi yorulmadı :-)
(5,476 puan) tarafından
Emine hanım DOKTORLUK okuyormuş kendisi lütfen üzerine varmayın :D ama asla tıp fakültesi değil, DOKTORLUK :D
(4,063 puan) tarafından
Aslında agresif değil bence. Burada göze çarpmanın yolunu bu şekilde bulmuş ve bana kalırsa cidden bu şekilde tartışmayla bile olsa konuşmaya ihtiyacı var. Bu nedenle sürekli konuları değiştirmeyi ve uzatmayı tercih ediyor, manipülatif cevaplar veriyor.
tarafından
Şimdi başka bir postta kadının ateşli bebeğine ölebilir dedi bu kadin
Herkesi eleştirmeyi yargı dağıtmayı seviyo ablamız
(1,045 puan) tarafından
Hafsacim okudum aynı sehirdeysek gel diplomami yarın e devletten açıp gosterecem emine olacak şahıs satasmakta laf sokmakta üstünuze yok ben burda on kişiye yeterim  baksana küme kurup saldiriyorsunuz doğa iki yıllık veterinerlik mezunu değilsen gel yüzüme tükür kendini bir şey sanma çok dolu olsan bu sitede ne işin var senin
(1,045 puan) tarafından
Kadın çocuğum ateşli olduğu halde kreşe bıraktım dedi pardon da ateş bu havale geçirebilir menenjit olabilir ciddi bir şey çok tabi yani oledebilir
(792 puan) tarafından
Sabahın ilk ışıklarından beridir yazıyor kizlar bu hatun :)  kimdir nedir mesleği nedir birde gizemli mesleği varmiş  sanırsin MİT ajanı vallahi yorulmadı.
(1,045 puan) tarafından
Ha ha haaa yoksa hukuk mezunu muyum :)))
tarafından
Tamamda daha düzgün bir üsluplada yazabilirdin sen bir çok postta hadsizlik yapıyorsun
(1,045 puan) tarafından
Ha ha valla hala guluyorum neyse bir çay koyayim da geleyim kız  ben müşteri temsilcisi mi olsam tam benlik mis
(1,045 puan) tarafından
Ben zaten ilk öyle yazmadım ki keşke ateşli vermeseydin kocan izin alıp bir gün çocuğa o baksaydi dedim ay anam bu saldırdı bana hemen ondan sonra demedim mi bunu
(5,476 puan) tarafından
Ahsbsbab :D burda mimarı da var, doktoru da, hemşiresi de veterineri de. Rahat ol sen. 2 yıllık veteriner hekimlik yok. Dediğin şey teknikerlik. 2 tekniker çalışanım var çok şükür. Ankara üniversitesi veterinerlik fakültesi mezunuyum. 4 kardeşiz. 4 ümüz de Ankara üniversitesi mezunu. Abim acil hekimi. Diğer abim çene cerrahı. Kız kardeşim avukat. Eşim yine Ankara tıp mezunu hekim. Buradaki çoğu kişinin mesleki olarak derdine çare olmuşluğumuz var. Bu arada senin yüzüne tükürmeye tenezzül etmem ben. Çünkü seninle aynı ortamda olmam gerekir. Senin ve benim aynı ortamda olma gibi bir ihtimalimiz söz konusu dahi olamaz
tarafından
Neden veterinerligi küçümsüyorsun sen bence normal doktorlardan daha kutsal bir görev ağzı dili olmayan canlılara derman oluyorlar bende aşırı ****** sever değilim bakma şimdi bir kedi geçse önümden çığlık atarım ama bakanlara benimseyenlere saygım sonsuz helal olsun keşke benimde içimde o sevgi olsa diyorum çoğu zaman çünkü gerçekten iki ayaklı canlılardan daha çok hakediyorlar sevilmeyi
(792 puan) tarafından
Çok dolu olsan bu sitede ne işin var derken burası boş insanlarin yerimi demek istiyorsunuz anlayamadım . Burada ilkokul mezunundan lisans mezununa yüksek lisans mezununa kadar birçok kadın var. hepimizin ortak özelliği anne olmak veya anne olmak istemek bilgi almak amaçlı bu siteye üye oluyor.kaldiki 2 yıllık veterinerlik fakültesi de yok azıcık araştır bakalım veterinerlik puanlarıni fakültenin kaç yıl olduğunu ,
(5,476 puan) tarafından
Aha hukuk mu? Al sana soru o zaman. Kız kardeşim yanımda :D kocası ölen kadın, kocasının mal varlığının ne kadarı da hak sahibidir. Google la bakalım :D hızlı ol :D
tarafından
Doğa özelden bisey soracam kız kardeşin cevaplarsa çok sevinirim
(5,476 puan) tarafından
Yaz kuzum
(1,045 puan) tarafından
Yarisinda
(5,476 puan) tarafından
Mirastan duruma göre 1/4 ya da yarım + mal paylaşımından yarım :D bunu avukat olmayan bilemez malesef :D Google'daki avukat yorumuyla olmuyor.
(1,045 puan) tarafından
Google yaz direk senin yazdığın çıkıyor zaten :)
(5,476 puan) tarafından
Ahshsnsnsj :D daha ne kadar rezil olacaksın izliyorum merakla :D
(1,045 puan) tarafından
Ben zaten avukat değilim  :) avukatım da demedim avukat miyim acaba diye dalga geçtim biri ajan misin yazinca :) ayrıca mesleğim daha güzel avukatliktan
(5,476 puan) tarafından
Ahsnsnsmsm :D ama cevap vermeye çalışıyorsun herşeye :D hadi bakalım daha neler olup r yapacaksın :D
tarafından
Ne meslekmis arkadaş sanki söylesen deşifre olacan
(1,045 puan) tarafından
Neden rezil olduğumu dusunuyorsun ben kimliğimi deşifre etmemek için sabahtandir söylemeyeceğim diyorum yok ajan misin yok nesin soylememe hakkım yok mu yani söylemeyince de sen lisans mezunu değilsin diyorsunuz :) benim gibi kendini iyi bir sekilde ifade eden biri nasıl lise mezunu olur hadi gel bunu anlat bana ciddi ciddi dinleyecem
(5,476 puan) tarafından
DİNLEYECEM :D ifaden baya kuvvetli gerçekten :D sana ayırdığımız sürenin sonuna geldik şekerim. Hadi selametle :D
(1,045 puan) tarafından
AA kız bütün günunu bana ayirdigina göre baya degerliyim senin için :))
tarafından
Ben yatmaya gidiyorum Doğa cım postu kapatma sabah okicam bildirimleri ❤
(1,045 puan) tarafından
Ben kaynana postu gördüm ona gideyim sabah hastanede olmak gerekiyor ama uykum kaçtı
-Reklam-
+1 oy
(1,045 puan) tarafından

image

ccocugu ****** olana anne denmez anne çocuk doğuran,bakımını üstlenen ya da evlat edinen kadına denir nenenin anneler gününü anneniz ya da babanız kutlar evlat olarak sizler kendi annenizin ya da varsa kayinvalidenizin anneler gününü kutlamalisiniz jest olsun diye gebe arkadaşınızın da kutlayabilirsiniz ama kardeşlerine bakınca anne olunmaz 

Annesiyle kötü iliski Kuran biri de ilişkisini duzeltsin neden onun anneler günü kutlu olsun ki saçmalık 

Sizi anneanneniz büyüttü diye anneniz olmaz bu annenize hakaret annelik makamına ters 

Annelik gibi kutsal bir makamı böyle ota ... Ya ithaf edip otekilestirmeyin 

Çocuk doğuran kadın annedir 

Çocuk doğurmayip gönülden evlat edinen kadın annedir 

Bir çocuğun bütün bakımını gönülden üstlenip özenle büyüten kadın annedir 

Bunlar dışında kalanlar anne değil . Nokta 

(1,045 puan) tarafından
Aynen öyle bunu anlatıyorum anlamıyorlar sanki çocuk istemişler de olmamış gibi olan kişiyi anlıyorlar  gibi konuşuyorlar neymiş kardeşine analık yapan yok annesi ölen yok bilmem ne olmaz yani biri arabasını kaybetmisse gidip arabani över misin iste tam bunun gibi bir şey yok çocuğu ölen anne ay kanım dondu zaten bu tarz genel mesajlara ne gerek var eşini dostunu ararsın kutlarsin buraya da anneler günümüz kutlu olsun yazarsın başlıkta kendileri otekilestirmis
(1,045 puan) tarafından
Doğa sen zombi gibi mi yasiyorsun kız hiç uyumuyor musun gece iki falandi en son galiba burdaydin daha küçük bebeğin mi var
(1,045 puan) tarafından
Bir de kendisine annelik yapanlara demişler o nasıl oluyor bir insan nasıl kendi kendinin aannesi olur :)))
(5,476 puan) tarafından
Ay nolur benle muhattap olma. Çünkü ben yokmuşsun gibi davranacağım. Sosyal hayatta aynı caddeden geçme ihtimalin bile olmayan insanlarla burada tartışmaya çalışıyorsun. Yazık sana. Umarım mutsuzluğuna çare bulursun. Dediğim gibi sana ayırdığım sürenin sonuna geldim. Selametle
(75 puan) tarafından
2 tane evladım var Allah isteyene  versin artık da sadece fikir ayrılığı ben söylenmez diye düşünürüm siz söylenebilir diye düşünürsünüz bu gayet normal Bi durum herkes aynı fikirde olmak zorunda değil
0 oy
(680 puan) tarafından

demin ki saçma postun üstüne bu post içimi açtı<3teşekkür ederiz seninde günün kutlu olsun<3

(5,476 puan) tarafından
Ne demek. Doğurmayı marifet sanmamak lazım
0 oy
(16,708 puan) tarafından

O postun üstüne oldu mu bu şimdi :D.  Bazıları anne olmayı sadece doğurup büyütmek sanıyor sanırım. 

Gidip tavuklarimi seveyim bari belki anneler günü hediyesi diye yumurtlarlar kucağıma:D

(7,091 puan) tarafından
Ahahah emine. Sarı sarı civcivlerin olsun emii.
(16,708 puan) tarafından
Bu sene katmicaz altına tavuğun canım. Daha büyümeden ölüyorlar. Eşim geçenlerde pazardan 12 tane tavuk aldı yumurtalarını yiyelim diye onlar da sadece 3 tane yumurtlamış
0 oy
(501 puan) tarafından
Sevginin her türlüsü güzel.. yeter ki sevelim.
0 oy
(596 puan) tarafından
Hay ağzınız bal yesin :) 
0 oy
tarafından

Öbür saçma postlara en güzel cevap.... Happy mother's day!!<3

(5,476 puan) tarafından
Bana hayatında görmediğim kadar ****** gördüm ben demiş bi de :D
tarafından
Şşş caktirma herkes ne olduğunu anladı zaten. Sjsjsjsjsjjsjsjsjsjz
(6,311 puan) tarafından
Kız o diğer post neydi ki:)
(2,162 puan) tarafından
Ayyy tam ben de onu soracaktım  :D
tarafından
Kaldırılmış kizlar, biri post açmıştı kedi köpek sahipleri kendini anne diye neden görüyor falan, çocuk ile ****** bir mi gibisinden. Ondan bahsediyoruz.
0 oy
(4,059 puan) tarafından
Ahhhhh ahhhh duygularıma tercüman oldun resmen kuzum benim seninde seni doğuran ananin da günü kutlu olsun 
0 oy
tarafından

Bunu bilmeyenler utanır mı acaba :wassat:

0 oy
(4,838 puan) tarafından
Can’sın… senin de kutlu olsun doğacım❤️
0 oy
(2,157 puan) tarafından
Anneler günümüz kutlu olsun ❤️
0 oy
(4,063 puan) tarafından
Vicdanı ve ruhu anne olan tüm iyi yürekli kadınların anneler günü kutlu olsun. 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 361 göst.
0 oy
14 cevap 351 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,113 göst.
24 Aralık 2019 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 298 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (3,129 puan) tarafından soruldu