0 oy
498 göst.
Aile kategorisinde (778 puan) tarafından

Sabah sabah aramış saydırdı da saydırdı ciddiyim bakarsanız ben Bi temizleyim şu karıyı ortalık sakinlesin öteki eltiler rahat etsin kizceme ailem gözü gibi bakar eminim sizde bana bakın ayda 1 temiz atlet don falan :D:devil:

13 Cevaplar

0 oy
(778 puan) tarafından

En İyi Cevap
4. Ay bebem zaten ataklar sendromlar derken kendimi pohh çukurunda gibi hissediyorum kaynana da geldi girdi çukura orda Bile rahat yok anam:D
-Reklam-
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Hahahahahaa kız Allah iyiliğini versin boşver elini kana bulama sen ☺
(1,576 puan) tarafından
Hahahahaaa sus lennn kızı dolduruşa getirme sen fur öyle kolaysa ☺☺☺
(778 puan) tarafından
Koydum ama anlamıyor ki gelin değil koleyiz sanki
(778 puan) tarafından
Kız napim seksi çamaşırı kimi baştan çıkartcam:D
(1,576 puan) tarafından
Puhahahaaaaa ayyy seksi çamaşır mi Allah cezanı vermesin ☺
(119,689 puan) tarafından
aay masraftan kactilar deme diye seettim hani en sexsini alirim yani arkadayim sev fur gitsin
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Yavrucum temizle temizlemesine de kaynanani adam yerine koyarlar o sıkıntı:)))
(778 puan) tarafından
Aşkom her türlü koyacaklarda bana bakarsanız ben gözümü kararttim:D
(1,118 puan) tarafından
O zaman hazır temizlemisken benim kaynanaya da bi el atta :))) toptan kurtulalim
(778 puan) tarafından
İcerde bakacaginiza emin olmam lazım önce:D
0 oy
(2,326 puan) tarafından
İlk kelimesinde kapatır engellerim. Bir dahada yalvarana kadar muhattap olmam. Engelleyin..
(778 puan) tarafından
Daha arayamaz diye düşünüyorum eşim bu sefer yeter ettiklerin ne istiyorsun sen bu kızdan dedi aldı elinden telefonu kapatti
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Adres vereyim el atmışken :D 
(778 puan) tarafından
Ona İstanbula gitcez Allah nasip ederse geçerken ugrayim annemi görmem lazım önce:D
(3,560 puan) tarafından
Olur olur uğra içerde bakarım sana ben :D
(778 puan) tarafından
Hahhah tmm :D
(4,250 puan) tarafından
Marasta ben varimda Allah tan benim kaynana iyi sen  eltime el at bitmiyor sorunları. He tanıdık cezaevi müdürü var rahat ettirirm seni merak etme:)))
(778 puan) tarafından
Teklifin çok cazip geldi de eltiler bu aralar karışmıyor depresyinda lohusaligi daha atlatamamis diye onlar da karisirsa toplu elti katliamına geçelim:D birinizde suç ortağı olun hep gaz hep gaz :D
0 oy
(3,843 puan) tarafından

Elini onun pis kanına buladığına değmez :)

(778 puan) tarafından
Öyle deme toplu girişiyim diyorum kaynana katliami:D
(3,843 puan) tarafından
Ben kayınvalidem ile hiç tanışmadım. Eşim zamanında küsmüş bir daha da hiç görüşmemiş :)))
(778 puan) tarafından
İdeal koca yeminle:D bidaha evlenirsem ilk şartım bu tövbe Allah göstermesin  de
0 oy
(19 puan) tarafından
Benimkini de temizlersen icerde tüm masrafını ben karşılarım 
(19 puan) tarafından
Hemen bildiriyorum cehennemin dibi rize
(778 puan) tarafından
Öyle deme Rize güzel kaynanan cehennemin dibidir onu bilemem güzelim memleketi karalama :D
(19 puan) tarafından
Yok kız rize güzel tabiki kaynanamin yeri cehennemin dibi onun olmadığı heryer guzel
(778 puan) tarafından
Karadenizimin her yeri güzel kaynanalarin köyü hariç :D
(19 puan) tarafından
Kesinlikle bende çok seviyorum eğer ölürse rizeye yerlescem
0 oy
(356 puan) tarafından

Bu postu ben açmış gibi oldum biraz önce bende yaşadım aynısını:D:D:D

(778 puan) tarafından
Sabah sabah kargalar pohunu yemeden derdin ne dimi geldee cinnet geçirme
(356 puan) tarafından
Herşeye karışalım diyorlar akıl verelim benim dediğim olsun ama ben karıştırmam asla
Anneler gününden girdi kızım kilosundan çıktı
(778 puan) tarafından
Kız kendi kızlarına gelince her pokta arayın der ben hastanede yattım erken doğurdum  1 kere aramadı buraya geldi akşamdan konuştuk bana kahvaltiya gelip öyle anasına gitcekti ben gelmiyorum diye aradı yüzüme kapattı bende gitmedim yanına çocuğu görmeye de gelmedi neymiş ben götürüp gostercekmisim gram takcakmis oldu gram takcak diye ayağına giderim herseyin bir orfu adeti var
0 oy
(653 puan) tarafından
Sabah sabah rüyasında mı görmüş tövbe tövbe hayrolsun niye aramış 
(778 puan) tarafından
Kız Bayadır uğraşıyor benle zaten öteki postlarda var bugün ki derdi kizi yarın gidiyormuş niye gelmemişim hiç utanmam yokmuş o burdan geçip giderken ben hastanede yatarken çocuğu erken dougurdugumda utanması yoksa benimde yok dedim ee onun çocuğu olmuyor napim olmuyorsa olanlarinkini kiskanmakla gecicek ömrü dedim bana bak beni oraya getirtme diyor gel napcanki dedim en fazla oğlunu doldurur üstüme salarsin onlari da unutmadım hesabını sorcam tek tek merak etme dedim sen kimsin diyor bana ben kim olduğumu gosterxem sana dedim sonra eşim geldi bunu nerden aldık cart curt derken eşim de sende az değilsin ki niye arıyorsun dedi aldı kapattı şimdi eşim arıyor açmıyorum
(653 puan) tarafından
Haklısın canım valla çirkef insanla uğraşması çok zor eşin senden yanaysa telefonunu falan engelle kudursun. Hem sen gorumceye gitmek zorunda değilsin gidiyosa da onun sana gelmesi lazım şu eş ailesinin kendini üstte görmelerine anlam veremiyorum benimkiler de öyle sanki paşa torunları.. dengesizler için hiç kendi huzurunu bozma onlara da fırsat verme
(778 puan) tarafından
Kız gitmiyorum gelmesine müsade etmiyorum eşim ailesi gider görür ama yine buluyor bisey deli
0 oy
(288 puan) tarafından

Kız güldürdün :) sen elini kana bunama bacım Allah yardımcin olsun. Niye bu Kaynanalar böyle.  Bu platformda herkes kayanansindan şikayetçi benim eşim aşırı derecede bağlı annesine ama ben yinede severim kayananmi 

(778 puan) tarafından
Kız bende severdim oda beni severdi çocuk doğdu kadın sürekli laf sokuyor eşime olur olmaz benim hakkımda konuşuyor aileme laf ediyor bazen annem geldi baktı sen kimsin de laf ediyor hafsiz
0 oy
(778 puan) tarafından
.................
0 oy
(16,163 puan) tarafından

İkimizi aynı koğuşa atarlarsa bende gelirim :D

(778 puan) tarafından
Kız kimse suç ortaklığı teklif etmemişti:D
(16,163 puan) tarafından
Kendi kaynanamı öldürecem bende :D
(778 puan) tarafından
:D :D
0 oy
(778 puan) tarafından
Jfnfnbfnfmmgngng

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 229 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 736 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde Semagktrkl (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 733 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde Semagktrkl (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 201 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,072 puan) tarafından soruldu

382,215 soru

11,443,972 cevap

35,015 kullanıcı