0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Kizlar doğum yapınca eşiniz ne hediye etti size bana fikir olsun

34 Cevaplar

+2 oy
(683 puan) tarafından
Bu doğumda hediye alma olayı bir bana mi sacma geliyor ya o zaman biz de babalara hediye alalım sonuçta o bebek karnimizda biranda belirivermedi babanın katkısıyla oldu. İlla neden karşıdan hediye bekliyoruz anlamıyorum. 
(694 puan) tarafından
Tartışmaya gerek yok, annede isterse babaya hediye alabilir :))
(683 puan) tarafından
Hediye için doğuracağıma hiç doğurmam daha iyi. Siz sanırım hediye alabilmek için doğum yapıyorsunuz yorumunuzdan onu anladım.
Eşimle birbirimize en büyük hediye kızımız oldu. Beraber büyütüyoruz, ihtiyaçlarını beraber karşılıyoruz, her şeyi beraber yaptığımız için yorgun  ve stresli anne baba olmuyoruz. Bu yüzden çocuğumuz bize göre en iyi şekilde büyüyor. Tavsiye ederim size de. Bence doğumda bir yüzük bir kolye beklemek yerine, alın eşinizi karşınıza konuşun. Maddi hediye değil manevi hediye bekliyorum yani tüm sorumluluğu paylaşalım bana yeter deyin.  Görün  hediyelerin şahı nasıl geliyor o süreçte.
(383 puan) tarafından
Temeraire kesinlikle size katılıyorum. Bizde eşimle böyleyiz.
(589 puan) tarafından
Canım çocuğu doğurtup hediyeyi gerip kenara çekilmiyor tabiki kocalarımız ben beklerim sen beklemezsin bu kadar basittir yeri gelince eşim daha fazla ilgilenir kızımla 2 yaşında ve babasına çok bağlı
(1,153 puan) tarafından
Yahu hediye için  mi doğum yaptın manasını nerden çıkartınız
-Reklam-
+1 oy
(1,579 puan) tarafından
Altın sonsuzluk işaretli kolye almıştı canim
(119,715 puan) tarafından
oooooooo
(1,579 puan) tarafından
Sevdoş ❤
(119,715 puan) tarafından
Ex dünür❤️❤️❤️
(1,579 puan) tarafından
☺☺❤❤❤
+1 oy
(10,565 puan) tarafından
Adam çocuğu oldu diye neden bana hediye alsın ki? Bence kadınlar olarak bu her şeyde hediye bekleme olayını askıya alın. Kadınlar günü, anneler günü, doğum, bilmem ne yıl dönümü. Ev geçindirmek asla kolay değil artık. Bu talepler ayrıca yorucu. Benim eşim doğum yaptığım gün trafik kazası yaptı arabamız ki iyi bir araçtı pert oldu. Canı sağdı elhamdülillah o ayrı araçtan çıkıp doğuma yetişti. İki gün tek kişilik koltukta beni bekledi. Kimse ona iyi misin diye sormadı bile. Asıl kıymetli olan bu. Her şeye hediye beklemeyin Allah sağlık sıhhat huzur versin gerisi çok boş 
0 oy
(3,821 puan) tarafından
İlk doğumda araba, ikinci doğumda iki burma bilezik. Önce arabayı sattı sonra bilezikleri :) 
(821 puan) tarafından
Benimde hamileyken aldığı bilezikleri doğumdan sonra bozdurdu:D
(3,821 puan) tarafından
Çok beklemiş kız.  Çok sabırlı adammış :)
(821 puan) tarafından
Mayista hamile kaldım Eylül de aldı ocakta doğurdum şubatta bozdurdu:D
(3,821 puan) tarafından
Altın şişmemiş bile :)
(821 puan) tarafından
O kadar düşünceli işte kocam :D
0 oy
(821 puan) tarafından

Oğlum da bileklik altın çiçek aldı oğlumun adını koyduk 

Kızımda set alti mutfak için kızımın adını koyduk çiçeğe 
0 oy
(367 puan) tarafından

Yani al bu dogum hediyen diye bisey olmadi cok önem vermeyiz ikimizde ama yaptigi her seyi aldigi her sey de benim bizim icindir dogumdan bir kac ay sonra bilezik aldi ondan sonra iPhone 13 aldi el süpürgesi istiyordum gırgır niyetine onu aldi oglumuz 18 aylik oldu anneler günü geldi ne alcan diye sormadim sormam suan yeni ev aldik borçlarımız var illa şu günün hediyesi olsun diye şartlamadim kendimi ;) 

0 oy
(3,478 puan) tarafından
Cicek aldi dogumdan sonraki ilk dogumgunumde de 5 taş aldı hem dogum hediyen hem dogumgunu hediyen demisti annem künye bozdu bana
0 oy
(7,390 puan) tarafından
Ben isimli kolye istemizsim gümüş aldık karardı öylece hiç takamadim 
0 oy
(226 puan) tarafından
Koskoca bir hiç aldı hiç birşey almadı bana zaten çocuğa dogru dürüst oda bile kurmadi kiyafet almadı evliyken cekdirdi bana hamile kaldım gene aynı vicdan yok doğum yapdim herşeyi burnumdan getirdi , hastaneden cikdim eve gdip annemle eşyalrimi aldım annemin evine getirdi haberi yokdu dava acdim bir senedir dava sürüyor çocuğum 1 yaşında şuan ne bak sizlere eşleriniz biseyler almiş hediyede önemli değil iyi davransinlar yeter bence
0 oy
(424 puan) tarafından
Allah'ın izniyle benim ilk doğumum olacak temmuz ayı sonu yada Ağustos başı gibi işte eşimden altın yonca kolye istedim isimli olacak tabi nasip bakalım (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
0 oy
(764 puan) tarafından
2 tane bilezik aldı sonra araba için ben verdim eşime o istemeden. Ne istesem aldı bu güne kadar hiçbir şeyime yok demedi. İlk bileziklerimi geri aldı. Şimdi ikinci doğunca bunun için de 2 tane alacak. Ama ihtiyacı olsa yine veririm 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Gümüs bileklik birde cicek almısto tabii günler sonra :) 
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Önceki 2 hamileliğimde eşim ve kardeşleri ortaktı hiçbirşey almmamıştı 3. Dogumda 5 çeyrekli  kolye yapmıştı bana şimdi yine hamileyim bakalım ne alıcak bilmiyorum 
0 oy
(3,507 puan) tarafından

İlkde yoktu askerdeydi ikincide bilezik almıştı 3. De telefon almıştı 4 de adam bitti artık güzel bı çiçek yaptırmıştı :D

0 oy
(305 puan) tarafından
Hic bisey hediye olayini ne ben nede o sevmiyo cikariz dışarı o bsy bgenirse ben alırım ben beğenirsem o alır paramız olunca öyle anlasiyoruz
0 oy
(2,617 puan) tarafından
Ilk oglumu dogurdugumda telefon almisti. O zamanin iyi bi telefonu, ben istemistim. Kayinvalidem de tugra kolye hediye etmisti. Ikinci oglumda 1 bilezik ve 2,5 resat kolye aldi esim, kayinpederimde 1 bilezik aldi, kendi babamda 1 bilezik aldi.
0 oy
(11,480 puan) tarafından

Canlı saksıda çiçek almış  :) (anneler gününde doğum yaptım onun icin)

0 oy
(370 puan) tarafından

Eşim 2 oğlumun doğumunda da hediye almadı genel de hediye alır ama belki doğumum da almayı akıl edemedi bende fazla beklenti içerisinde değildim ama tabi ki alsaydı mutlu olurdum. Ama ilk doğumum da bana kayınvalidem bir çeyrek vermişti. Eşim ise Allah razı olsun maddi ve manevi hep yanımdaydı biran olsun yanlız bırakmadı beni, ilgisini, şefkatini hiç eksik etmedi üzerimden <3

0 oy
(1,198 puan) tarafından
Ilk kizimda telefn 2.kizimda araba 3.oglumda 2bulezik 1bileklik 1altin kolye
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Hiç bir şey hediye etmedi canım :) ben çok seçen biriyim altın filan sevmem. Çiçek böcek sevmem. Papatya severim o da dalında yani. Öyle papatya göndermişti. Teşekkür edip bir daha çiçek göndermemesini söylemiştim.

İlgili sorular

0 oy
64 cevap 606 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,171 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.
0 oy
8 cevap 139 göst.
24 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.

382,433 soru

11,449,564 cevap

35,024 kullanıcı

...