0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Soruyu toparlayamadim ama şöyle izah edim. Kaynana ne bana annelik  nede çocuklarıma babaannelik yapmadi. Bomboş bir insan ogluda öyle sülalecek öyleler . Yanimda soverler yüzüne canım cicim yaparlar içten pazarlıklilar.  kadın oğlunun evli olduğunu oğlunun bir evi karısı ve çocukları olduğunu unutuyorlar . Kaynana ve kayınpeder pazar günleri izinliler bizdeki de o güne izin yapıyor cumartesi gecesinden başlıyorlar yarına plan yapmaya aşırı sinir bozucu ve benimle yarış halinde ayın 12si anneler günü ve hafta sonu bu bizi bırakıp annesinin yanına gitti iki saat oldu gelen yok aradim hem anneler günü için hemde 15nde olan eşimin doğum gününu kutlamak istemişler inanılır gibi değil önceki sene üç kişilik ilk doğum günü kutlaması yapicakfik arkadaşı sürpriz yapmış o gün mahvolmusdu sorun doğum günü değil Ana kuzusu eşim de değil sorun 2021 senesinden beri bu kadın yüzünden hiç bir özel günün kutlanmamasi . Sevgililer günülerini mahvetti basım ağrıyor oğlum gel diye arayıp durdu kadınlar günlerimi mahvetti beni işten alirmisin oğlum esyam var (sadece bir poşet) hele beraber giderdik bizi görür yok yok ben yürürüm derdi günümuzun içine ederek oysa eşi taksici bı tane daha oğlu var neden evli olanla bu kadar uğraşıyor anlamıyorum. Anneler günü annesi değilim ama hediye için değil bir çiçek bile çok geldi bana ve kadın kadının düşmanı ikinci çocuğumun haberini aldığında neden yaptın oğlum ben sevemedikten sonra demiş. Ben o kadar kötü oldum ki değerim hiç yok o yüzden çocukları göstermiyorum bir üst mahallede oturuyorlar altlarında araba yazlığa yüzmeye giderken gidiliyor fitler bize gelince yorgunum böyle çekilmez kaynananiz varmı sizle yarışan fitne fesat 

5 Cevaplar

+2 oy
(1,196 puan) tarafından

Kolay kolay kimseye gaz vermem hep ılımlı yorumlar yaparım ama bu kaynana da oğlu da Bi foka yaramaz bacı Allah yardımcın olsun esinde madem ana kuzusu buyuseymis biraz da öyle evlenseymis

(17 puan) tarafından
Yas 31 dünyaya bidaha gelsem seninle evkenmezdim diyor oysa kendi Hint kumaşı sanki asıl ben evkenmezdim
(1,196 puan) tarafından
Bu konuşma tarzı da hiç hoş değilmiş neden öyle diyor
(17 puan) tarafından
Bizi annesi tanıştırdı sonra ayırmaya çalıştı oğlu seviyorum diye inat etti ve şimdi keşke annemi dinleseydim şimdi ne evli nede çocuklu olurdum  10 tane kadın bulurum ama anne bulamam diyor
(1,196 puan) tarafından
Tövbe ömür geçmez onla peki bırakıp bir kaç gün aile yanına falan gitsen ise yaramaz mi
-Reklam-
0 oy
(2,843 puan) tarafından
Ben napsam oda kendini örnek verir yarışır benle kızım beni öpse kizima bakip piskolojik baskiyla üzülmüş numarası yapiyo kendinide öptürüyo annem diyodu banada de diyodu bigun dedim yuh sen annesimisin!

Esime bi iltifat etsem hemen basliyo o benim yakışıklı oglum falan filan bi kıskançlık var icten içe ama benim umrumda degil☺
(17 puan) tarafından
Tabiki benimde umrumda değil ama benim ailem uzakta onunki yukarıda hiç bir düzeni bozulmadi İlk oğlumu oğlu bildi kaynana eşimle ve oğlumla üçlü pozları var sanki annesi oymuş gbi beni hiç dinlemesdi daha küçük ek gıdasi yok verme içirme dediğim halde yapardı oğlumun pipiyle oynardı emzirmeye çalışırdi tek bırakamazdim geçen bayram getirdim yenidoğani aldı gtti başka odada sevdi öyle sinir oldum ki kavga çıkarmak için yaptığını anladığım için oturdum birdeha da gtmedim
(2,843 puan) tarafından
Bizimkide ayni sen sinir ol diye yapıyodur zaten bende ilk Lohusaligi bana zehir etti ayni şeyleri yaşadım merak etme tek degilsin ne zaman boşverdim o zaman rahat ettim yoksa çekilecek dert degiller
0 oy
(13,831 puan) tarafından
Kaynanan normal değil okey ama sorunun esas kaynağı eşin kaynanan ben sevemedim demiş ama seni esas sevmeyen önemsemeyen eşin gibi duruyor eş o kıymeti verdiğinde kaynananın ne düşündüğü ne yaptığı önemsiz olur 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Keske 2.cocugu yapmasaydn kuzum yani bu adama 1cocuk bile cok.madem boykeydi neden cocuk yapiyorsnki o cocuklra gunah degilmi.ben olsam bosanma yollari arardk cubku bole omur gecmez.sen ve cocuklrim hep 2.planda olcaksnz asla siz onemsenmiceksnz ve bi zaman sonra bu cikilmaz bi hal alcak.suc esinde annesine dur demesi gerekir belliki oda memnun halinden.yazik cok uzuldm neden bole bi post gordmkj dedim somdi senin icn derr yanicam.anneci erkek cok zor rabbm yardmcn olsn 
0 oy
(493 puan) tarafından
Böyle kaynanaya ne yapacaksın biliyor musun tatlım kesinlikle arana mesafe koyacaksın hatta konuşmıcaksın bile o kadın sana öyle yapıyorsa açacaksın ağzını yumacaksın gözünü çatır çutur laflarını söyliceksin ne yapmaya çalışıyorsun diye senin ana kuzusu eşinde ne olduğunun farkına varamaz şaşırır kalır su akar yolunu bulur canım eşin korksun seni kaybetmekten sen değil.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 300 göst.
13 Mayıs 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
13 Mayıs 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 286 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 463 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (158 puan) tarafından soruldu

384,846 soru

11,511,420 cevap

35,173 kullanıcı

...