0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (1,753 puan) tarafından
İyi geceler kızlar. Ben gece emzirmeyi bırakmak istiyorum da daha önce burda okudum bayağı kişi 1 yaş sonrası geceyi kesip gündüz devam ediyormuş. Kızım Gece çok fazla kalkmaya meme de uyumaya başladı son günlerde. Zaten baştan beri 1 yaş sonrası bırakmak istiyordum şimdi kızım 14 aylık olacak nerdeyse. Uzun lafın kısası nasıl yapacağım direkt geceyi keseyim mi ? Yoksa yavaş yavaş mı keseyim geceyi bırakanlar fikir verir misiniz ? Teşekkür ederim şimdiden ☺️☺️

5 Cevaplar

0 oy
(1,783 puan) tarafından
Bende bekliim
(1,753 puan) tarafından
Hadi bakalım bu gece başlamak istiyorum
(1,783 puan) tarafından
Benim 2 yaş dolmaya az kaldı normalde meme vermesem asla istemezdi ama yeni 1 aydır çok bağlandı şimdi kes kesebilirsen
(1,753 puan) tarafından
Benim kızım da öyleydi versem emerdi ama şimdi aklı erdikçe gece sık sık uyanır oldu
-Reklam-
0 oy
(613 puan) tarafından
Bende bekliyim
(1,753 puan) tarafından
Bekleyelim bakalım
0 oy
(553 puan) tarafından
Azaltma şansımız keşke olsa bende kesmek istiyorum 14 aylık oğlum.  Çok ağlıyor.  Kaç gece kalktı oturdu ağladı.  2 saat falan vermedim.  Baktım olmadı verdim hemen uyudu.  Diş döneminde diye düşündüm biraz daha erteledim de nereye kadar :( saat başı uyanıyor kaliteli uykuyu doğdu doğalı yapamadık 3 saat uyusa Bi ona da raziydim
(1,753 puan) tarafından
İşte bu yüzden bende kesmek istiyorum. Sonuçta şimdi olmazsa da illa ki keseceğiz bilemiyorum nasıl olacak ya
0 oy
(13,229 puan) tarafından

Oğlum da öyle gündüz gece her saat emiyor 

Bir gece vermeyeyim dedim sürekli uyanıp ağladı meme diye sabaha karşı dayanmadım verdim 2 saat kesintisiz uyumuşuz :)

(1,753 puan) tarafından
Ama düşünsene gece kesmişiz ve kesintisiz uyuyoruz ayy☺️
(13,229 puan) tarafından
Hayali bile güzel oluyor ☺️
0 oy
(3,575 puan) tarafından
28 ayda ikisini de birden kestim canım yürüyen biberon vazifesi görüyordum artık iligimi kemigimi somurmustu kizim
(1,753 puan) tarafından
Valla bu gidişle iyiyce bağlanacak erken keseyim diyorum geceyi ama bakalım
(3,575 puan) tarafından
Canım artık bağımlılık sürecine giriyorlar kızım su dahi icemzdi düşün geç yani ek gıdayı ama bir kestim çok şükür uyku duZeni yeme düzeni oturdu
(1,753 puan) tarafından
Evet işte bide o sorun var memeye bağlandıkça bisey yememeye başladı zaten iki lokma bisey yerdi oda bitti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde meraklianne (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 653 göst.
11 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Baloglum45 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 274 göst.
1 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra1992 (3,550 puan) tarafından soruldu

383,834 soru

11,484,963 cevap

35,112 kullanıcı

...